Naujuosius sutiksite pasirengę permainoms ir ryžtingai nusiteikę. Tačiau gali būti, kad šventinę nuotaiką drums nostalgiškos gaidelės, primirštas senas jausmas paskatins iš naujo įvertinti savo sprendimus ir poelgius. Trečioji sausio savaitė bus ypač reikšminga visų metų įvykių tėkmei. Nebijokite atkakliai veržtis ten, kur jaučiate, kad jums seksis ar esate laukiami. Tačiau šiuo metu metu užmegztos pažintys vargu ar turės geras perspektyvas.

Vasarį bus sunku mėgstantiesiems išsisukinėti nuo tiesaus atsakymo, nes įvykiai vystysis gana sparčiai. Kovo 6 – balandžio 17 d. Venera bus grįžtamojoje fazėje. Kovą galėsite ramiai užsisklęsti savo fantazijų pasaulyje ir kurti malonius, nors nerealius, planus. Balandį teks rimtai imtis kasdieninių darbų ir rimtos veiklos, nors grįžtamojoje fazėje esanti Venera slopins jūsų entuziazmą. Tuo metu neinvestuokite, venkite brangių pirkinių ir labai gerai pagalvokite prieš atsakydami į pasiūlymus.

Gegužę galite pajusti stiprius pavydo dūrius, jeigu jūsų mintys dažniausiai suksis apie mylimąjį. Tuo metu tikslinga dalį energijos nukreipti į naudingą veiklą, pavyzdžiui, susijusią su jūsų finansiniais interesais. Birželis – puikus laikas atostogoms. Tuomet daugelis gyvenimo aspektų įgaus prasmę ir aiškią formą. Dirbantiems su užsienio partneriais verslininkams birželį ir liepą pavyks įgyvendinti rimtą projektą ar pasiekti reikšmingą susitarimą.

Rugpjūtį daugiau dėmesio skirkite sveikai mitybai, fizinėms treniruotėms ir aktyviam poilsiui. Kada kūnas bus sveikas ir stiprus, sugrįš dvasinė harmonija, ir būsite pasirengę rugsėjį įvyksiantiems pokyčiams. Spalį geriau nepradėkite naujų darbų ir tam laikotarpiui neplanuokite svarbių asmeninio gyvenimo ar profesinės veiklos permainų.

Lapkritį pajusite stiprėjančią konkurenciją, ir teks nemažai pasistengti, kad išsaugotumėte savo įtakos sritis. Žiūrėkite, kad kylantis pavydas nepriverstų jūsų peržengti sveiko proto ribų. Sutelkite dėmesį į kitus svarbius rūpesčius, kurių gali padaugėti vėlyvą rudenį. Jeigu nepridarysite klaidų, gruodis jus dosniai apdovanos ir, prisimindami netolimą praeitį, džiaugsitės, kad net sudėtingiausiose situacijose sugebate rasti aukso vidurį.

Trečią gruodžio dekadą daugiau dėmesio skirsite namams ir šeimos vertybėms. Suprasite, kad pernelyg ilgai domėjotės pašaliniais dalykais, ir atėjo metas sutvirtinti savo užnugarį. Senos vertybės ir net kai kurie daiktai jums įgis naują prasmę. Artimuosius maloniai suintriguos šios permainos, vykstančios ir namuose, ir jūsų širdyje.

Stambius pirkinius planuokite gruodžio 15 d.

Meilė. Netgi kai panorėsite pasimėgauti vienatve, jums sunkiai pavyks. Pakliūsite iškart į keletą meilės istorijų, viena iš kurių jau bus priartėjusi prie pabaigos, kita – pačiame įkarštyje, o trečioji jums pažers įvairialypių netikėto įsimylėjimo įspūdžių. Ar šias nuostabias intrigas skirs nepermatomi barjerai, ar įvykiai pasuks sudėtingesne linkme ir jums teks narplioti keistą lemties mazgą – atsakymo ieškokite užuominose, kurias gavote 2008-ųjų gruodį. Nedrąsieji turės puikią galimybę užmegzti romaną laiškais, ir tai suteiks ne mažiau žavesio negu realūs santykiai. Rudojo Jaučio metai bus ypač palankūs ketinantiems pasipiršti ar susituokti.

Sveikata. Nepaisant to, kad kitais metais net keliose jūsų gyvenimo srityse vyks rimtų pokyčių, sugebėsite rasti vidinės tvirtybės ir išlaikysite dvasinę pusiausvyrą. Kartu su naujomis pažintimis atsiras poreikis gyventi aktyviau ir dinamiškiau. Komandinės sporto šakos arba plaukimas padės jums pirmąjį pusmetį išlaikyti gerą darbingumą ir aktyvius santykius su aplinkiniais. Bet vasarą fizinius krūvius derėtų mažinti, visose gyvenimo srityse būkite nuosaikesni ir jauskite savo galimybių ribas. Tuo laikotarpiu venkite pavydo, agresijos ir perdėtų jausminių malonumų. Rudenį gali sutrinkti imuninės sistemos veikla ir pradėti kankinti galvos skausmai. Dažniau būkite gryname ore ir subalansuokite savo mitybą. Atostogauti geriausia birželį – pasisemsite puikių įspūdžių.

Darbas. Šiais metais galėsite įsitikinti, kad jūsų kūrybinis potencialas nė kiek nesumažėjo. Tai ypač sėkmingas laikotarpis saviraiškai, stenkitės savo kūrybinius gebėjimus pritaikyti įvairiose veiklos srityse. Sėkminga veikla atneš nemažu pajamų. Rudojo Jaučio metai gali pateikti staigmenų dirbantiesiems televizijoje, sveikatos apsaugos sistemoje, taip pat profesionaliems sportininkams – daugelio Svarstyklių rezultatai ir pasiekimai pranoks net drąsiausius lūkesčius. Tačiau būkite labai apdairūs sudarydami su nekilnojamuoju turtu susijusias sutartis. Antrąjį pusmetį panorėsite atsikratyti varžančios priklausomybės, todėl labai tikėtina, kad rasite labiau patinkantį darbą. Šie metai palankūs ir savianalizei, naujų gebėjimų atskleidimui.

Views All Time
Views All Time
9857
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!