Jūsų 2009-jų “žvaigždėlapį” sudaro 13 Mėnulio pilnačių pilnačių schemos. Subtilus gebėjimas prisitaikyti prie Mėnulio ritmų (o tai puikiai moka visi Vėžiai) padės viską daryti reikiamu momentu ir gauti iš gyvenimo tuos malonumus, kuriuos likimas jums gali pasiūlyti priklausomai nuo metų tendencijų.

Gruodžio 27 d. pilnatis padės jums naujametinę naktį paversti tikra pasaka sau ir tiems, kuriuos mylite.

Sausio 29 d. pilnatis bus lydima visiško Saulės užtemimo Vandenio ženkle. Vertingiausia šio laikotarpio savybė – didžiulis galimybių pasirinkimas ir proga ką nors pakeisti, sužinoti arba gauti. Tereikia nuovokiai pasinaudoti neįprasta proga, kurių vasarį bus tikrai ne viena. Vasario 25 d. pilnatis sustiprins jūsų interesų intelektualinį dėmenį, o jausmai pasitrauks į žiemos miego fazę. Mėgausitės svajonėmis ir galėsite sukurti ne vieną šedevrą – nupiešti, nulipdyti, išsiuvinėti arba išreikšti žodžiais (bet žodžiai greičiausiai ir liks tik popieriuje).

Kovo 26 d. pilnatis pažadins jūsų ambicijas ir suteiks visoms gyvenimo sritims aiškumo ir gyvybingumo. Gali pašlyti santykiai su viršininku arba vyresniaisiais šeimos nariais. Tobulėkite ir atkakliai darbuokitės siekdami užsibrėžtų tikslų.

Dvi pilnatys – balandžio 25 d. ir gegužės 24 d. – bus pažymėtos Veneros sąjungos su Marsu. Nekantrumas ir dar nepažintų jausmų lūkesčiai apsuks jums galvą, šiais pavasario mėnesiais vyraus aistringų troškimų nuotaikos. Gegužę jos bus persunktos idealizmo, bet jau birželį taps realios. Tuomet bus sudėtinga jus užklupti netikėtai.

Birželio 22 d. pilnaties schemoje irgi vyrauja Veneros sąjunga su Marsu, bet čia ją vainikuoja aktyvus Plutonas. Kad atsirastų kas naujo, tai, kas pasenę, turi pasitraukti, užleisti vietą. Kuo daugiau permainų tikitės iš gyvenimo, tuo platesnė turi būti erdvė galimiems įvykiams. Ją “padidinti” galite atnaujindami garderobą, keisdami savo gyvenimo stilių, susipažindami su įdomiais žmonėmis.

Liepos 22 d. pilnatis pateiks daug pozityvių paskatų: jausmai bus karšti ir rimti, poelgiai – logiški. Antroji liepos pusė pareikalaus atsargumo ir mažiau tiks poilsiui. Tačiau puikiai seksis kūrybinė veikla, o galimus nusivylimus sušvelnins netikėtai atsiradęs naujas hobis.

Rugpjūčio 20 d. pilnatis gali sukelti sumaištį įprastoje ir nuoseklioje gyvenimo tėkmėje. Tai būtina, kad per krizę pasiektumėte naują tarpusavio supratimo lygmenį.

Rugsėjo 18 d. pilnatis nubrėš ribą tarp to, kas buvo reikšminga praeityje, ir to, dėl ko verta stengtis ateityje. Santykiai su žmonėmis, su kuriais jus sieja tvirta partnerystė, vyksiančių permainų fone gali atrodyti vaikiškai naivūs, bet tvirti ir nuoširdūs.

Lapkričio 16 d. pilnatis privers daugiau dėmesio skirti piniginiams reikalams. Šiuo metu būtina vengti skubotų išvadų ir spontaniškų poelgių.

Gruodžio 16 d. pilnatis paskatins ritmų kaitą, įtampos sumažėjimą. Įvykiai paklus atsitiktinumų dėsniui, bet būtent tai, ko jūs trokštate, priartės kaip tik tiek, kad nesunkiai pastebėtumėte. Tikėkitės staigmenų.

Meilė. Paslaptingos priežastys, skatinančios jūsų jausmus ir poelgius, vėl surengs lemčių akistatą, ir viskas gali susiregzti į sudėtingą mazgą, kurį išnarplioti nebus lengva. Tie patys jausmai jus trikdys ir kels susižavėjimą, patirsite begalę naujų ir stiprių įspūdžių. Šiais metais labiau pasitikėsite savimi, ir aplinkiniai tai būtinai pastebės. Atsitiktinis žvilgsnis gali būti lemtingas. Imkitės iniciatyvos, net jeigu pasaulis dvejintųsi jums prieš akis – laukia tikrai vertos rizikos staigmenos.

Sveikata. Pasistenkite taip organizuoti savo veiklą ir buitį, kad nekiltų pagundų atitrūkti nuo realybės. Laikykitės dietos laikotarpiu nuo Mėnulio jaunaties iki pilnaties, kai organizmas ypač intensyviai kaupia maisto medžiagas. Laisvalaikį dažniau leiskite su draugais treniruoklių salėje ar baseine. Atostogos gegužę puikiai tiks aktyviam poilsiui. Vasarą dėl emocinių ir fizinių krūvių gali paūmėti lėtinės virškinamojo trakto ligos. Rudenį galimos palankios permainos, sugrįš gera darbinė nuotaika ir dvasinė harmonija. Žiemos mėnesiais moterims padidės tikimybė pastoti.

Darbas. Finansų srityje galite tikėtis pagyvėjimo. Tačiau Rudojo Jaučio metais daugeliui Vėžių kils noras ne tik tvarkyti savo pinigus, bet ir operuoti svetimomis lėšomis. Jeigu nesate tikri dėl savo gebėjimų, tokiai pagundai geriau atsispirkite. Antrasis pusmetis ypač palankus investicijoms, galėsite gauti palankų kreditą ir pradėti arba išplėsti savo verslą. Tačiau iš anksto numatykite savo galimybes, kad atsiveriančios perspektyvos nesukliudytų objektyviai įvertinti situaciją.

Views All Time
Views All Time
10544
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!