Jūsų ženkle esanti Urano ir Saturno opozicija 2009-siais susidarys vasarį ir rugsėjį (Saturnas Mergelės ženkle, Uranas – Žuvyse). Būsite kupini ryžto kurti ir ginti, bet neįprastos santykių su partneriais aplinkybės bandys jūsų kantrybę ir emocijas. Teks pripažinti, kad kai kurie jūsų principai, ypač dėl tarpusavio santykių, šiais metais pasirodys atgyvenę.

Taip, kaip buvo, toliau būti nebegalės: turėsite objektyviau įvertinti savo galimybes. Jeigu gimėte rugsėjo 12 – 18 d., jūsų gyvenimo stilių palies esminiai pokyčiai; gali tekti imtis visai naujos veiklos. 2008 m. gruodžio 30 d. įvyks Merkurijaus sąjunga su Jupiteriu Ožiaragio ženkle. Ji pasikartos dar dukart, Merkurijui būnant Vandenyje, – 2009 m. sausio 18 – 19 d. ir vasario 24 d. Tuo metu gautas pasiūlymas atvers puikias perspektyvas, net jeigu iškart ir ne viskas bus aišku.

Vasarį, Merkurijui perėjus į grįžtamąją fazę, geriau imtis senų idėjų ir pamėginti praskinti joms naujus kelius. Kovą planetų įtakos energija koncentruosis verslo, partnerystės srityse. Netikėti kolegų planų pasikeitimai, naujos tarpusavio santykių schemos gali versti atidėlioti numatytus darbus. Bet dar neįpusėjus balandžiui žinosite, kaip pasinaudoti naujomis aplinkybėmis, kad gautumėte naudos. Gegužę grįžtantis Merkurijus Jaučio ženkle suteiks jums galimybę sutvirtinti pozicijas ir daugiau laiko bei dėmesio skirti savo interesams. Birželį maloni kelionė padidins romantiškos pažinties galimybę. Būkite dėmesingi birželio 17 d., kai Saulė bus kvadrate su Uranu ir Vandenio ženkle sudarys iškart kelis aspektus. Naujienos gali jus užgriūti kaip sniegas vidurvasarį, reikalaudamos neatidėliotino sprendimo. Tai ypatingas metų taškas; stenkitės nepražiopsoti neakivaizdžių, užtat svarbių ženklų, ypač jeigu pastebėsite savotišką jų paradoksališkumą.

Liepą saugokite paslaptis! Nepervertinkite savo galimybių – logiką tuo metu gali nustelbti intuicija, o intrigos skleisis kaip žiedai pavasarį. Liepos 14 – 18 d. galimas įvykių eigos pasikeitimas, tuo metu stenkitės turėti užtektinai erdvės manevruoti. O liepos pabaigoje, atvirkščia, visi pokyčiai turi būti gerai apgalvoti. Rugpjūtį galėsite organizuoti savo gyvenimą, darbinę veiklą ir santykius taip, kaip norėsite. Bet būkite ypač atidūs 26 d., kai Merkurijus sudarys įtemptus aspektus su Marsu ir Plutonu. Tai labai neigiamas metas, bet jis gali jums padėti atrišti karminį mazgą. Rugsėjį Merkurijus parodys jūsų klaidas ir privers imtis jas taisyti. Spalį galėsite sujungti visas pastaruoju metu besiklostančių aplinkybių gijas į vientisą siūlą, ir jums atsivers puiki perspektyva. Tačiau tai turite padaryti pirmąją mėnesio pusę. Spalio antrąją pusę gausite netikėtai pajamų ir patirsite galbūt jau primirštą bendravimo džiaugsmą. Lapkritis – sudėtingas mėnuo, bet jis gali būti labai produktyvus tiems, kuriuos kliūtys įkvepia. Iki trečios gruodžio savaitės galite nuveikti labai daug, o tada Merkurijus pereis į grįžtamąją fazę, ir jums atsivers galimybė pasimėgauti dvasine pusiausvyra ir harmonija.

Meilė. Flirto mene jums nėra lygių, jus sunku užklupti netikėtai. Bet jeigu šiais metais nuspręsite siekti rimtesnių tikslų, teks įsisavinti naują viliojimo techniką. Tik užsiėmę savimi neužmirškite, kad artimi žmonės iš jūsų tikisi daugiau dėmesio ir šypsenų. Vasaros pradžioje pajusite, kad jums simpatizuoja kuris nors bendradarbis – gerai pagalvokite, ar tikrai tinkamas laikas užmegzti tarnybinį romaną. Romantiškos akimirkos ir harmoningi santykai su mylimais žmonėmis bus vertingiausias šių metų potyris. Nedvejodami imkitės naujų įsipareigojimų – vykdomi iš meilės, jie jums teiks tik malonumą.

Sveikata. Į ateitį žvelgiate labai optimistiškai ir esate pasirengę nuversti kalnus. Bet jeigu pervargsite, gali sušlubuoti sveikata. Tai ypač pasakytina apie gimusiuosius rugsėjo 16 – 19 d. Šiais metais jūsų nervų sistema į stresus reaguos ypač jautriai. Prisiverskite grūdintis vandens procedūromis, stenkitės laikytis subalansuotos mitybos principų. Būtinai įpraskite valgyti ramiai ir neskubėdami, net jeigu jūsų laukia begalės reikalų. Stresai ir pervargimas labiausiai kenks virškinimui, gali sutrikti skrandžio ar žarnyno veikla. Rugsėjį tiesiog trykšite entuziazmu, kuris jums labai padės siekti tikslo. Spalį galite išeiti pelnytų atostogų – jus lydės geras oras ir puiki nuotaika, o tai visada turi teigiamos įtakos sveikatai.

Darbas. Rudojo Jaučio metais profesinėje veikloje pasieksite netgi geresnių laimėjimų, negu tikėjotės, jeigu atkakliai gilinsite žinias ir nevengsite pasimokyti iš bendradarbių. Metų pradžioje gali tekti imtis papildomo darbo, toji veikla duos puikių rezultatų ir gausių pajamų. Visa dėlto šiais metais stenkitės nelįsti į skolas, tik tuomet jūsų finansinė padėtis išliks stabili. Antroji metų pusė bus ypač palanki žmonėms, kurių veikla susijusi su informacinėmis technologijomis. Daugelis Mergelių 2009-siais džiaugsis ilgai lauktu paaukštinimu.

Views All Time
Views All Time
26384
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!