Didysis 2009 metų horoskopas. Dvyniams.

Ypatingas naujametinės 2009-jų nakties ženklas – Dvynių valdančios planetos Merkurijaus sąjunga su Jupiteriu. Tai daug žadanti kombinacija, tad prieššventinio šurmulio laiką vertėtų išnaudoti pragmatiškai – užsitikrinti įtakingo asmens paramą, gauti ir įvertinti pasiūlymus, kurie efektingai užbaigs 2008-uosius ir sukurs žvalią nuotaiką 2009-jų startui. Sausio 18 d. – vėl Mėnulio sąjunga su Jupiteriu, bet čia jau kitoks akcentas – iš kasdieninės sumaišties ir įspūdžių gausos reikės išskirti tai, kas svarbiausia, kas padės jums praplėsti akiratį.

Sausį, vasarį ir kovo pradžioje tikėtinos tolimos kelionės, suteiksiančios aiškumo problemoms, kurias jau seniai turėjote spręsti, bet vis atidėliojote. Sausio pabaigoje netikėta žinia gali turėti esminės įtakos jūsų darbiniams planams. Turėsite pakoreguoti tai, ką pradėjote 2008-jų pabaigoje. Tačiau neskubėkite rodyti iniciatyvos iki vasario 6 d. Nuo tada iki gegužės pabaigos Venera bus Avino ženkle ir suteiks puikias galimybes apginti su darbu arba bendravimu susijusius interesus. Šiuo laikotarpiu ypač palanku imtis bendros veiklos su draugais. Taip suplanuokite metų įvykių grafiką, kad astrologines tendencijas suderintumėte su savo pačių reikalais arba norais.

Birželį, kai dauguma Dvynių švęs gimtadienį, Venera jungsis su Marsu Jaučio ženkle. Jums seksis ne tik meilėje, bet ir finansiniuose reikaluose, tačiau tik tuomet, jeigu netingėsite pasidarbuoti siekdami gerų rezultatų. Asmeninis aktyvumas – būtina sąlyga, lemsianti sėkmę ir liepą bei rugpjūtį, kada Marsas keliaus Dvynių ženklu. Tuo laikotarpiu atsargiau švaistykitės pažadais (netgi sau), nes vėliau visus juos teks ištesėti.

Straipsniai 1 reklama

Rugsėjis – atokvėpio metas. Nekurkite naujų planų, verčiau tvarkykite susikaupusius reikalus. Daugiausia malonumo patirsite kurdami arba gerindami savo įvaizdį ar imdamiesi kitokios kūrybinės veiklos. Susidomėjimas aukštuomenės gyvenimu ir pramogomis vėl padidės antrąją spalio pusę. Lapkričio pradžioje Saturnas įžengs į Svarstyklių ženklą, todėl lapkričio 5 – 6 ir 11 d. bus sudėlioti svarbūs akcentai, formuojantys esamų procesų eigą. Dvyniams tuo metu puikiai seksis koordinatorių ir tarpininkų vaidmuo. Be to, lapkritis bus palankus intelektualinei veiklai, galbūt surasite netikėtą išeitį iš krizinės situacijos.

Jeigu nuoširdžiai pasistenksite pagerinti santykius su kolegomis, gruodžio mėnesį įgysite sąjungininkų, o jūsų užsispyrimas galėtų sustiprinti konkurentų pozicijas. 2010 m. horoskopas rodo įdomią ypatybę – jūsų naujausios galimybės bus susijusios su tema iš praeities. Kaupkite idėjas, aptarkite jas su reikiamais žmonėmis, kad turėtumėte rezervą planų, iš kurių vėliau galėsite pasirinkti tinkamiausią.

Meilė. Nepameskite galvos dėl pagyrų, gundančių pasiūlymų ir idėjų įvairovės, kuri jus skatins naujiems eksperimentams. Galite pritrūkti kantrybės ir saiko, todėl imsite ieškoti stipresnių įspūdžių. Šiais metais jūsų tykos du kraštutinumai – arba painiojimasis jausmuose ir troškimas sužinoti kuo daugiau apie tikrąją meilę, arba noras įgyti ramybės ir išminties. Ieškokite aukso vidurio. Nauja meilė gali būti audringa, gniaužianti kvapą, tačiau pasistenkite įsitikinti, ar ji – abipusė. Ir ar švelnumas ir jausmingumas, kurie jūsų buvimą kartu daro panašų į pasaką, galės išlaikyti kasdienybės ir įsipareigojimų išbandymus.

Sveikata. Santykiai su kolegomis, pokyčiai darbe ir ambicingi planai šiais metais gali ne kartą kone iki dugno išsemti jūsų gyvybinės energijos išteklius. Vien entuziazmu toli nenuvažiuosite, todėl stenkitės dažniau atsipalaiduoti ir užtektinai išsimiegoti; į kasdieninį valgiaraštį įtraukite riešutų, jūros gėrybių, fermentinio sūrio, alyvuogių aliejaus. Pavasarį savijauta gali pablogėti dėl nejudrios gyvensenos, vasarą paūmės alerginės ligos, ypač šienligė. Judėjimas, saikingi fiziniai krūviai ir visavartis miegas padės atlaikyti įtampą ir apsaugos nuo nervinio išsekimo, kad galėtumėte pasidžiaugti savo veiklos rezultatais. Spalį pailsėkite, pasiimkite atostogų – ir greitai vėl atgausite jėgas.

Darbas. Šie metai ypač palankūs lavintis ir šviestis. Puikus laikotarpis mokytis, imtis įvairių tyrinėjimų ir mokslinės veiklos. Patariama pradėti lankyti kursus, į kuriuos jau seniai norite, tik vis neprisiruošiate užsirašyti, arba gerinti profesines žinias. Rudojo Jaučio metais pasikeis jūsų supratimas apie finansines investicijas, svetimų pinigų panaudojimo galimybes, paskolas. Tai nereiškia, kad šiais metais jūs būtinai imsite paskolą arba investuosite stambią pinigų sumą, tačiau atsitiksiantys įvykiai gali jus paskatinti tokiems veiksmams arba priversti gerai apgalvoti ir išanalizuoti tokias galimybes.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *