Didysis 2009 metų horoskopas. Jaučiams.

Gali būti, kad 2009-ieji daugeliui Jaučių bus įdomiausi jų gyvenime, bet drauge – ir gana sudėtingi. Iki pat lapkričio Saturnas svečiuosis Mergelės ženkle, skatindamas kūrybinių planų įgyvendinimą. Nepražiopsokite unikalių galimybių, kurias jums siūlys triguba Chirono, Jupiterio ir Neptūno sąjunga Vandenio ženkle. Chironas kartu su Venera valdo Jaučio ženklą, ir kai suformuoja ypatingas planetų konfigūracijas, galite tikėtis virsmų ir pokyčių, kuriems konservatyvūs Jaučiai paprastai nebūna nusiteikę.

Pirmąjį pusmetį Venera bus sąjungoje su Marsu, ir tai daugeliui jūsų projektų suteiks aistros ir dvasingumo. Gegužės 7 – 31 d. Merkurijus bus grįžtamojoje fazėje, tad tiems, kurie tuo metu švęs gimtadienį, reikėtų nepamiršti, kad praeitis gali turėti įtakos dabartiniams įvykiams. Prisiminkite tai, apie ką svajojote, tačiau nespėjote įgyvendinti – jums bus suteikta antra galimybė.

Pirmąją liepos pusę gali tekti peržiūrėti kai kuriuos svarbius planus, ir jums iškils naujų užduočių. Stenkitės mažiau spyriotis, visada išklausykite kitų nuomonę ir pasikliaukite intuicija, kuri įspės apie galimus nemalonumus. Nepaisant to, vasara jums bus maloniai aktyvus ir įsimintinas laikotarpis.

Straipsniai 1 reklama

Antrąją rugsėjo pusę daug kas stos į savo vietas, ir labiausiai tai lies jausmų sferą arba tas gyvenimo sritis, kuriose slypi didžiausi jūsų interesai ir troškimai. Per neapsižiūrėjimą galite padaryti klaidų, tačiau užmegsite malonių ir naudingų naujų santykių. Labai svarbu, kokie žmonės atsidurs jūsų dėmesio ir interesų centre.
Lapkritis žada keblumų su partneriais, tačiau svarbiausių projektų sėkmė arba žlugimas priklauso būtent nuo žmonių, kurie kartu su jumis pradėjo įgyvendinti tas idėjas. Turėsite mokėti pastebėti tai, kas svarbiausia, o ne tai, kas akivaizdžiausia ar emociškai patraukliausia. Pirmąją gruodžio pusę atsivers tiesūs keliai į sėkmę, ypač tose srityse, kuriose atrasite kažką visai naujo, bet patvirtinto žmonių, kuriais pasitikite, žiniomis ir patirtimi.

Metų pabaigoje internetinės pažintys, susirašynėjimas ir nauji verslo kontaktai pripildys jūsų gyvenimą jaudinančių įspūdžių, galėsite pradėti mėgautis patraukliais

2010 metams numatytais projektais. Priprasite prie neįprastai susiklosčiusių aplinkybių ir suvoksite, kokios iš to turėsite naudos, net jeigu aiškus planas gresia sužlugti ir, užuot gavę, ko norėjote, gausite ką nors kitą. Svarbiausia, kad galimybės kol kas neišsenkamos ir jums tereikia tinkamu momentu teisingai pasirinkti.

Meilė. Meilės srityje nuo 2009 m. vasario jūsų laukia dideli pokyčiai. Praras patrauklumą neaiškūs norai ir žavios pasakėlės, kuriomis ilgai guodėtės ir slapstėtės nuo realių permainų būtinybės. Suvoksite, kad negalite ilgai priešintis visuotiniams traukos dėsniui ir apgaudinėti save. Kai užmegsite norimus santykius su patinkančiu žmogumi, nebeieškokite atsitraukimo galimybių. Ir atsiminkite, kad tikro malonumo neįmanoma pajusti iškart iš keleto jausmų (ir objektų). Rudojo Jaučio metais patirsite meilę, vertą pavydo, ir meilės vertą pavydą, tačiau elkitės taip, kad širdies maištas būtų ne griaunantis, o kuriantis.

Sveikata. Šiais metais labai padidės jūsų profesinis aktyvumas, todėl turėsite būti ištvermingesni, protingiau eikvoti gyvybinę energiją. Žiemos mėnesiais išlikti geros fizinės formos padės netradicinė medicina (fitoterapija, homeopatija). Birželį ir liepą sunkumai darbe gali turėti neigiamos įtakos savijautai, o jeigu piktnaudžiausite vaistais, gali prasidėti alergija. Nemėginkite streso malšinti alkoholiu ar gausia vakariene, kasdien suvalgykite bent porciją daržovių salotų. Jeigu per jaunatį negalavimai sustiprės, į valgiaraštį įtraukite vario turtingų produktų – špinatų, grikių kruopų, kepenų. Atostogauti geriausia rugpjūtį, tačiau paskutinėmis šio mėnesio dienomis pasistenkite būti namuose.

Darbas. 2009 m. žvaigždės jums žada puikių laimėjimų; baigsite kelis labai svarbius darbus, atsivers puikios karjeros perspektyvos. Tačiau norėdami pasiekti maksimalų rezultatą, neturėtumėte susitelkti vien ties materialiais pasiekimais. Pirmąjį 2009 m. pusmetį stenkitės ne vaikytis finansinių rekordų, o pasiekti dvasinę harmoniją, skirkite užtektinai laiko dvasiniam tobulėjimui. Jeigu galite rinktis, imkitės tik patinkančių projektų, kad dirbdami jaustumėte moralinį pasitenkinimą, nes šiais metais tik tokia veikla daugumai Jaučių duos maksimalios materialinės naudos. Nuo rugpjūčio mėn. iki metų pabaigos palankus laikotarpis ieškotis rėmėjų, padėsiančių įgyvendinti jūsų planus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *