Visiems Avinams naudinga daugiau dėmesio skirti įvykiams, kurie atsitiks Jaučio metų prieslenkstyje – 2008 m. gruodį, kai pirmąją mėnesio pusę Marsas judės sąjungoje su Saule, pripildydamas jūsų gyvenimą naujų įdėjų, planų ir nekantraus entuziazmo. Turite pasistengti, kad jūsų iniciatyva sudomintų reikiamus žmones, o energijos nešvaistykite antraeiliams reikalams ir emocijoms. Sausio 5 d. Jupiteris įžengs į Vandenio ženklą, suaktyvindamas tą jūsų horoskopo sektorių, kuris susijęs su įdomiausia partnerystės atmaina – kūrybine, intelektualine sąjunga.

Jeigu 2008 – aisiais, kol Jupiteris judėjo Ožiaragio ženklu, jums teko paisyti biurokratinių suvaržymų, tai jau 2009 m. vasarį gali atsiverti puikios kūrybos galimybės. Vandenio ženklas pirmaisiais žiemos mėnesiais bus ypač aktyvus ir suteiks unikalią galimybę išmėginti savo jėgas naujoje veikloje. Tiesa, labai atsargiai vertinkite pasiūlymus, kuriuos gausite sausio 11 d. – vasario 1d. (Merkurijaus grįžtamosios fazės laikotarpiu), o vėliau stenkitės rinktis dar nepramintus takus. Atkreipkite dėmesį į vasario 16 d. – kovo 2 d. laikotarpį – tuo metu įvyksiančios permainos ir pradėti projektai bus vainikuoti sėkme. Galimas perėjimas į kitą socialinį lygmenį, jūsų populiarumo didėjimas, naujos veiklos krypties pasirinkimas. Kovo 6 d. Venera Avino ženkle pereis į grįžtamąją fazę, kurioje išbus iki balandžio 18 d. Beveik visą šį laikotarpį Marsas bus Žuvų ženkle. Pernelyg daug emocijų, praeitis vis įsiverš į jūsų gyvenimą ir primins senas skolas arba primirštus planus. Gali būti, kad balandžio 21 – 24 d., kai Venera Žuvų ir Avino ženklų sandūroje susijungs su Marsu, jums teks susumuoti svarbius rezultatus.

Neskubėkite, stenkitės šį laiką išnaudoti kiek galima naudingiau, įsiklausykite į savo vidinį balsą ir būtinai pastebėsite ženklą, nurodantį kur link turite sutelkti savo pastangas. Gegužę vyraus ypatinga nuotaika – malonaus laukimo. Birželis – labai romantiškas mėnuo, tačiau finansai gali “giedot romansus”. Teks skirti nemažai dėmesio iškart abiem šioms sritims. Liepos mėnesį jus gali apimti nerimastinga nuotaika – tai tinkamas metas pakeliauti po dar nematytas vietoves. Rugpjūtis palankesnis pagyventi vasarnamyje ar pasimėgauti kitais ramiais vasaros malonumais. Rugsėjis privers pasinerti į kasdieninių darbų rutiną ir imtis tvarkyti ar remontuoti tai, ko ateityje dar gali prireikti.

Spalio 16 d. Marsas įžengs į Liūto ženklą, ir iki metų pabaigos įvykiai vystysis aktyviai ir dinamiškai. Spalio – lapkričio mėn. – kompromisų metas, būkite atsargesni tvarkydami finansinius ar verslo reikalus. Paskutinė lapkričio dekada visoms gyvenimo sritims suteiks pagreičio, o jausmams – aistros. Gruodžio 20 d. Marsas pereis į grįžtamąją fazę, todėl stenkitės nepervargti, venkite per didelių įsipareigojimų. Sumuokite metų rezultatus, ruoškitės šventėms, kurkite kitų metų planus.

Meilė. Dar Kalėdų išvakarėse galite sutikti susidomėjusį žvilgsnį, kuris galbūt apvers jūsų gyvenimą. Tačiau neskubėkite paklusti pirmajam impulsui – ne visi reikšmingi santykiai prasideda nuo meilės iš pirmo žvilgsnio. Ir ne visada baigiasi vos išnykus pirmajai, atrodytų, neišsemiamai aistrai – kartais likimas po kai kurių parengiamųjų etapų sukuria naują vingį. Po dinamiškų ir kupinų įvykių paskutinių 2008 m. mėnesių jūs įžengsite į brandesnių santykių etapą ir tapsite magnetu, traukiančiu žmonės, likimus ir įvykius.

Džiaugsmingas suvokimas, kad esate kai kam reikalingi, kaitins jums kraują. Drąsiai malšinkite tas aistras ir tą troškulį, tik – svarbiausią – išlikite sąžiningi patys sau.

Sveikata. Šiais metais sveikatos būklei turėsite skirti daugiau dėmesio, negu esate įprate. Reikės ne tik eikvoti jėgas, bet ir mokytis jas atgauti bei taupyti gyvybinę energiją ir emocijas. Jeigu norėsite visur spėti ir išlaikyti gerą savijautą, turėsite nuolat stiprinti imunitetą. Gegužę ir birželį stenkitės savęs nevarginti fiziniais krūviais ir venkite pykčio bei agresijos protrūkių. Liepa gali padidėti traumų ir infekcinių ligų tikimybė. Rugpjūčio pradžioje pajusite, kad jėgos beveik išsisėmė ir jums reikia skubių atostogų. Jas praleiskite ten, kur tikrai patirsite malonių įspūdžių ir galėsite mėgautis aktyviu poilsiu. Rugsėjis ir spalis – palankus metas siekiantiems sportinių rezultatų. Antrąją lapkričio pusę įvyksiantis malonus susitikimas bus tikras balzamas jūsų sielai, ir netrukus vėl spinduliuosite gyvybine energija.

Darbas. Darbe šiais metais jus lydės stabilumas ir skaidrumas. Santykiai su bendradarbiais pagerės, o bet kokie jūsų kolegų ar pavaldinių arba jūsų pačių mėginimai sukomplikuoti situaciją ar kurti intrigas bus pasmerkti žlugti. Bet koks melas arba nesąžiningumas profesinėje srityje Jaučio metais bus greitai atskleidžiamas, o kaltininkai griežtai baudžiami. Jeigu į savo darbą žiūrėsite tikrai atsakingai ir sąžiningai atliksite profesines pareigas, iškart sulauksite gausaus teisėto atlygio.

Views All Time
Views All Time
13338
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!