2009 metų sausio 26 dieną pagal Rytų kalendorių prasidės naujieji metai – Geltonosios Žemės Žiurkės metus pakeis Geltonojo Jaučio (Bizono) metai.

Šie metai turėtų būti darbingi ir vaisingi, kaip pati Žemė duoda žmogui vaisių. Tačiau, norint ko nors pasiekti, reikės daug ir kantriai dirbti. Rekomenduojama šiais metais užsiimti žemės darbais – dirbti sode, darže, tvarkytis namus.

Gimusiems Žiurkės metais

2009-ieji bus geri metai, jei iki jų esate prisikaupęs atsargų. Priešingu atveju gali tekti nemažai paplušėti. Nepasiduokite pesimizmui.

Gimusiems Jaučio metais

Šiais metais turi sektis, nes tai šio ženklo žmonių metai. Palankus metas įgyvendinti svajones, susijusias su šeima ir namais. 2009-aisiais bus sėkmingos santuokos. Tiesa, šio ženklo žmonėms kaip visuomet teks daug dirbti, o tai gali gerokai išvarginti.

Gimusiems Tigro metais

2009 metai bus sunkūs. Nepersistenkite, greičiausiai vis tiek nieko nepakeisite. Belieka tik susitaikyti su tuo, kad kurį laiką teks pakentėti, kol ateis geresni laikai. Pasistenkite gyventi tuo, ką duoda diena, o rimtesnius planus nukelti dar kitiems metams.

Gimusiems Kiškio (Katino) metais

Metai bus gana sunkūs. Gali tekti šokti pagal kitų žmonių dūdelę. Jei norite pasiekti savo, mėginkite su žmonėmis bendrauti apsukriai, tačiau taktiškai, kad jų neįžeistumėte.

Gimusiems Drakono metais

Šio ženklo žmonės, kaip ir drakonas, skrajoja padebesiais. Jie nori būti pastebimi. 2009-aisiais jums gali trūkti kitų žmonių dėmesio, pagarbos, jausitės nepastebėtas. Norėdamas atkreipti dėmesį, netyčia galite atskleisti ne itin geras savo savybes, tarsi drakonas pulsite kitus ugnimi.

Gimusiems Gyvatės metais

Metai bus gana palankūs. Tačiau geriau „nešliaužkite” į plačiąsias pievas, o pasilikite savo oloje. Čia jausitės saugūs ir laimingi. Sublizgėti prieš kitus galėsite dar kitais metais.

Gimusiems Arklio metais

2009-ieji bus sėkmingi – gerai seksis pradėti darbai, klostysis meilės reikalai. Tiesa, didelių turtų šiais metais susikrauti nesitikėkite, verslui metai nėra palankūs. Džiaukitės tuo, ką turite.

Gimusiems Ožkos metais

Metai bus ypač sėkmingi. Pasiseks pasiekti visko, ko tik labai užsigeisite ir atkakliai sieksite.

Gimusiems Beždžionės metais

2009 metai – naujų pasiekimų ir laimėjimų metai. Tiesa, tai nereiškia, kad galite tyčiotis iš kitų ir nepaisyti jų interesų. Išmokite bendrauti ir derėtis taktiškai.

Gimusiems Gaidžio metais

Jaučio metai šio tipo žmonėms naudingi, nes jie išjudins iš tingulio, privers dirbti. Darbas teiks malonumą, nes greičiausiai dirbsite įdomų darbą, jausitės reikšmingi ir vertinami.

Gimusiems Šuns metais

Šiais metais būsite nuolat kažkuo susirūpinę, susikrimtę, vis mėginsite išspręsti nesibaigiančias problemas. Nesikamuokite vienumoje, paprašykite pagalbos artimųjų, draugų.

Gimusiems Kiaulės metais

Metai gana sunkūs, pasistenkite su tuo tiesiog susitaikyti ir nereikalaukite neįmanomo. Išmokite tenkintis tuo, ką turite.

Views All Time
Views All Time
15466
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!