2009-ieji žada daug puikių galimybių, kurios priklausys nuo to, kaip mokėsite plėsti verslo ryšius, palaikyti gerus santykius su kolegomis ir bendrauti su giminaičiais. Įvykiai, susiję su šiais žmonėmis, atspindės jūsų vidinę būseną. Nebijokite nusivylimų, įdėmiai stebėkite gyvenimo tėkmę ir pasirinkite, kaip visada, tik tai, kas geriausia.

Sausį ir vasarį sulauksite daugybės kvietimų ir siūlymų išmėginti ką nors naujo. Iš šios gausos pasirinkite vieną ar du objektus, darbas su kuriais jums ilgai neatsibos. Nevenkite naujų pažinčių, kurios, formuodamos tinkamas aplinkybes, gali praturtinti jūsų gyvenimą naujomis žiniomis, naujais interesais ir malonumais.

Kovo 8 – 13 d. vertėtų peržiūrėti savo gyvenimo įvykių vertinimo sistemą. Tai labai tinkamas, nors ir nelengvas metas keisti orientyrus. Sunkumai atskleis užslėptas galimybes. Balandis bus įdomus dėl skandalų ir paslapčių. Pagalvokite, gal verta grįžti prie kurios nors senos idėjos arba pamiršto pasiūlymo, kuris jums padės rasti papildomą pajamų šaltinį.

Gegužė – labai palankus mėnuo gilinti žinias ir semtis naujų įspūdžių; galite keliauti. Birželį jūsų poreikiai taps daug praktiškesni ir pragmatiškesni, bet entuziazmas ir įkvėpimas, kaip ir anksčiau, bus neblėstantys. Atkreipkite dėmesį į birželio 17 – 18 d. – tomis dienomis įvykių tėkmė gali pasisukti netikėta linkme, būkite pasirengę ginti savo interesus. Birželio 21 ir keletą paskesnių dienų gali iškilti teisingo pasirinkimo dilema. Liepos mėnuo palankus gerinti savo padėti visuomenėje, o jeigu trokštate permainų – paviešinkite dalykus, kuriuos iki šiol slėpėte.

Rugpjūčio viduryje įvykių tėkmė dar labiau pagreitės. Kažkas atkakliai stengsis pelnyti jūsų palankumą, tačiau būkite atsargūs – tikslai gali būti ne tokie, kaip atrodo. Tuo metu jums reikėtų dažniau susitikinėti su draugais – taip gausite ir tiesioginių atsakymų, ir netiesioginių nuorodų. Rugsėjį gali vėl paaštrėti problema, kuri buvo aktuali metų pradžioje, ir atrodys, kad jūs vėl lipate ant to paties grėblio. Pasistenkite rasti geriausią sprendimą, padėsiantį pakreipti situaciją savo naudai. Spalio mėnesį ypatingą dėmesį skirkite finansiniams reikalams.

Lapkritis bus gana sudėtingas, kas nors nuolat stengsis sutrikdyti įprastą gyvenimo ritmą. Tačiau tuo metu atsivers ir naujų galimybių – jeigu būsite pasirengę pradėti “didįjį žaidimą”, būtinai jomis pasinaudokite. Sportas padės išlikti geros formos, nepasiduoti stresui ir greitai susiorientuoti netikėtose situacijose. Įsigykite kokybiškus treniruotėms būtinus reikmenis ir aksesuarus, kad sportas teiktų malonumą.

Gruodžio 20 d. Marsas, būdamas Liūto žvaigždyne, pereis į grįžtamąją fazę. Tai gali pristabdyti veržlų planų vykdymą, ypač tose srityse, kuriose sėkmė priklauso ir nuo jūsų partnerių. Todėl netgi prieššventiniame šurmuly turėtumėte nuolat palaikyti ryšį su svarbiausiais verslo partneriais. Galite gauti labai reikalingos informacijos.

Meilė. Jus supanti valdingumo ir pasitikėjimo savimi aura pritrauks žmones, kuriuos panorėsite padaryti lygiateisiais savo gyvenimo įvykių dalyviais. Žaismingumas, išankstinis mėgavimasis, malonus flirtas pripildys Jaučio metus daugybe džiaugsmingų įspūdžių. Mėgaudamiesi dramatiškais efektais, stenkitės emocijų įkarštyje nesuardyti tvirtos sąjungos. Tačiau neskubėkite naudotis visais likimo dosniai siūlomais variantais, dažniau improvizuokite ir aplinkinių džiaugsmui, demonstruokite savo aktorinius gebėjimus. Gyvenantys santuokoje Liūtai šiais metais gali sulaukti šeimos pagausėjimo.

Sveikata. Bet kokiomis aplinkybėmis jūs ieškokite atsakymo savo širdyje, kuri yra organizmo energetinis centras. Šiais metais širdis gali sustreikuoti. Jums teks susidurti su keblumais, kuriuos gvildendami neišvengsite būtinybės padaryti svarbų, bet vis atidėliotą sprendimą. Kartais gali atrodyti, kad žemė slysta iš po kojų. Turite žinoti, kad tai – laikinas išbandymas, tereikia apsišarvuoti kantrybę ir mėgautis saikinga gyvensena. Didžiausią fizinį ir emocinį krūvį patirsite vasaros mėnesiais. Sportuodami venkite rizikingų situacijų, nepervarkite. Dažniau valgykite produktų, kuriuose gausu magnio ir geležies – kepenų, graikinių riešutų, citrinų, gūžinių salotų. Tinkamiausias laikas atostogauti – gegužė.

Darbas. Gali prasidėti esminės permainos jūsų profesinėje veikloje. Rudojo Jaučio metais pasirodys pirmieji tai pranašaujantys ženklai. Glite jausti vis didėjantį nepasitenkinimą tuo, ką veikiate darbe, arba savo pareigomis, kuriose jaučiatės pernelyg ilgai “įstrigę”. Ilgainiui šis nepasitenkinimas gali virsti noru viską perbraukti ir pradėti iš naujo. Tai gana pavojinga idėja. Apsišarvuokite kantrybe ir pamėginkite laiku ir kokybiškai atlikti labiausiai nepatinkantį ir vis atidėliojamą darbą. Tapsite atsakingesni, ir tai turės teigiamos įtakos jūsų finansinei būklei. Nors 2009-siais staiga praturtėti nepavyks, jūsų pajamos didės tolygiai ir pelnytai.

Views All Time
Views All Time
10928
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!