Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Labai švelnios, lyriškos moterys, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Madose nesivaiko naujovių, jaukiau ir geriau jaučiasi su mėgstamais, įprastais drabužiais ir daiktais.

Vyrai, jeigu norite išsaugoti tokios moters meilę ir taiką šeimoje, patariame palaikyti kuo geriausius santykius su uošve. Įtempti santykiai (arba dar blogiau – pykčiai) nieko gero nežada. Savo meilę žmonai galite parodyti nedideliu, bet maloniu dėmesiu, pavyzdžiui, išplaukite indus, o jai pasiūlykite pailsėti.

Vėžys – šeimos ženklas. Jis daug laiko praleidžia tarp gimtųjų namų sienų ir daro viską, kad šie namai pavirstų jaukiu šeimyniniu lizdeliu. Tad ir savo vestuves jie švęs namuose, gausių giminaičių apsuptyje. Jeigu visa gausi giminėlė nesutilps po gimtosios trobos stogu, Vėžys pasirinks kokį nors tylų ir jaukų senamadišką restoraną, turintį savo įdomią istoriją. O rinkdamasis patiekalus vestuvių puotai, pirmenybę teiks jūros gėrybėms.

Views All Time
Views All Time
3522
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!