Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Šios moterys visai ne šaltakraujės, kaip kartais atrodo. Jos ypač ištikimos ir pasiaukojančios, tad niekad neatleis neištikimybės. Gerai jaučiasi žmonių draugijoje, be ypatingų sunkumų sprendžia daugelį gyvenimo problemų.

Vyrai, gyvenimas su moterimi, gimusia po Žuvies ženklu, toli gražu ne iš lengvųjų, kaip ir apskritai bendras dviejų žmonių gyvenimas: juk kiekvienas turi charakterį. Nors “Žuvys” ištikimos ir nuoseklios, tačiau turi “aštrių” kampų ir silpnybių. Tad nemėginkite jų perauklėti. Primename: nusileisti – visiškai nereiškia pralaimėti ar atsisakyti vyriškos savigarbos. Visiškai atvirkščiai – tai rodo proto pergalę.

Žmonės, gimę Žuvų ženkle, skraido padebesiais, yra svajingi ir nepastovūs. Žuvys visada svajoja apie vestuves, kaip apie kažkokį nežemišką, neeilinį įvykį. Suprantama, įprastinėje aplinkoje tokias vestuves sunku surengti, tad geriausia rinktis tikrai išskirtinę aplinką. Pavyzdžiui, tuoj po santuokos įregistravimo karštą dieną nuskristi į ledo viešbutį Suomijos šiaurėje. Arba grožėtis saulėlydžiais Bahamų salose. Arba plaukioti jachta po Egipto jūrą. Brangu? Neįkandama? Paprastesnis egzotikos variantas – pabėgti nuo visų į gamtą.

Views All Time
Views All Time
4522
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!