| | |

Vandenis. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

Vieni iš geriausių metų. Džiaugsies pakilia nuotaika, nesenkančia energija, populiarumu, aplinkinių parama. Jei sugebėsi teisingai atsirinkti, su kuo tau pakeliui, gali daug nuveikti. Pasiseks rasti stiprių rėmėjų, nusiteikusių padėti įgyvendinti nemažus planus.

Mokslas. Darbas. Daugelis reikalų judės lengviau nei visuomet, bet turėk omeny, kad viena kalnų nenuversi, o turint gerą komandą viskas įmanoma! Jei tik savimi pasitiki ir turi draugiškų bendraminčių, šiemet tau niekas netrukdys išsiveržti į lyderes. Per draugus, pažįstamus gali ir įsidarbinti, ir geresnes pareigas gauti, ir visuomeninėje veikloje pasireikšti. Tiesa, metų pabaigoje gali paaiškėti, kad tie draugai tau sugebėjo ir pakenkti, kas ten supaisys – sąmoningai ar netyčia. Mokslas eisis gana šauniai.

Pinigai. Pirkiniai. Ir uždirbsi, ir „pradirbsi“. Patirsi nuostolių, jei pasiduosi abejotiniems draugų kurstymams. Sausio mėnesio antroje pusėje ar vasario pradžioje jų pasiūlyta avantiūra vėliau atsirūgs (turbūt gegužę ir dar kartą rudenį). Tais periodais nepalanku imti kreditą, įsigyti brangią nuosavybę ar ką nors tokio parduoti, tarpininkauti turto reikaluose. Tam palanki kovo antra dekada, balandžio, gegužės galas ir birželio pirma pusė.

Straipsniai 1 reklama

Draugystė. Meilė. Sulauksi neįtikėtinai daug dėmesio, simpatijų. Būk išranki rinkdamasi bendraminčius. Tai metas, kai tenka atsijoti draugus, atsisakyti nereikalingų ryšių. Būsi linksma, patraukli, tad lengviau nei paprastai megsis naujos pažintys ir galima susipainioti svarstant, kuris gi tas tikrasis. Tačiau dar blogiau būtų nuslėpti savo jausmus nuo labai patikusio vaikino, kuriam galbūt trūksta drąsos atkakliau tave „kabinti“. Verčiau surizikuok atsiskleisti, nei kamuokis spėliodama.

Dėmesio!!! Saugokis pataikūnų. Nepulk į visokias rizikas vien tam, kad sužavėtum draugus. Sausio pabaigoje, vasario pradžioje, gegužės viduryje ir spalio mėnesį dėl to gali patirti nuostolių. Kovo pabaigoje ir liepos pabaigoje itin saugokis traumų, avarijų. Vasario pabaigoje, birželio pabaigoje gali nukentėti dėl patiklumo, kvailų kompleksų ir neatsispyrimo svaigalams.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *