Horoskopas keliaujantiems: Vandenis

Horoskopas keliaujantiems: Vandenis

Vandenis. Daugelis vaikystėje susižavėję skaitė Ž.Verno fantastinius romanus. Sunku net patikėti, kad tai parašyta maždaug prieš 130 metų žavingos Vandenio plunksnos…O kokiomis kelionėmis galima būtų sudominti mūsų amžiaus Vandenius?

Po šiuo Zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Galite nusistebėti ir tuo, kad labai greitai kinta Vandenių pažiūros: tai, ką jie dar vakar teigė, šiandien gali ir neigti. Būdamas šalia Vandenio kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Paprastai ir jų išvaizda nestokoja ekstravagancijos.

Reikia didelio talento, kad sugebėtumėte sužavėti kokia nors kelione Vandenį. Greičiau įvyks priešingai. Rinkdamiesi kelionę šio ženklo žmonės ieško ko nors orginalaus. Nežinia tik, ar greitai Leituvoje tokiems keliautojams bus pasiūlyta kelionė kosminiu laivu… Norėdami, kad Vandenis pasinaudotų jūsų agentūros paslaugomis, nesiorentuokite tik į dalykinį maršruto apibūdinimą. Tai padarykite su didele fantazija ir išradingumu. Kadangi Vandeniai yra svajotojai, stiprius įspūdžius jie patirs kupiname paslapčių ir fantastikos atrakcionų pasaulyje. Besidominčio kelionėmis Vandenio galite paklausti kokie ankstesnių kelionių įspūdžiai. Tai padės rekomenduojant. Jeigu Vandenis orentuojasi į trumpalaikę išvyką, palikite teisę jam apsispręsti. Labai svarbios Vandeniams tolimos kelionės. Čia turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir jokių nesusipratimų. Norėdami atsikvėpti nuo darbų Vandeniai teigia, kad geram poilsiui reikalinga ir gera kompanija. Bet neužmirškite, kad jums labai sveika pasivaikščioti miške.

Straipsniai 1 reklama

Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir nervų sistema. Nuvykę į saulėtą pakrantę nepersikaitinkite. O norėdami patirti stiprių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate.

Dažnai ekskursijų vadovai Vandeniai savo darbinę veiklą pradeda žiūrėdami į tai kaip į hobį. Nors jų darbo specifika turi savitą atspalvį, bet jie nepaleidžia vadžių ir sugeba kontroliuoti savo darbo kokybę.

Pasižymi jie ir psichologiniais sugebėjimas, o kolegas gali nustebinti ir savo ateities žinojimu.

Bendradarbiai, artėjant Vandenio erai, turėtų labiau vertinti Vandenių idėjas.

Labai ryškus Vandenio valstybės pavyzdys – Rusija. Kas gali prognozuoti jos rytdieną? Šio ženklo principai būdingi Kanadai, Etiopijai, Pietų Afrikos respublikai.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *