Ožiaragis. Gimusieji po Ožiaragio ženklu išsiskiria konkretumu ir gyvena turėdami tikslą kiekvienoje savo veiklos srityje. Gali pasirodyti, kad šie žmonės yra sukaustyti analitiškumo, bet kai reikia, jie pasielgia ir taktiškai, ir lanksčiai.

Ožiaragiai – uždari žmonės. Keliaujant grupėje Jie gali pasirodyti neprieinami, šaltoki, kiek pesimistiški ir neturintys noro bendrauti. Per visą kelionę galite ir nesuprasti, kad atsiribojęs bendrakeleivis slėpė savo jautrią prigimtį. Ožiaragiams būdingas asketizmas. Jie lengvai prisitaiko prie minimalių kelionės patogumų, dažnai pasirenka išbandymų reikalaujančias keliones. Šio ženklo žmonės gali iškeliauti vieni, gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Bet tai sietina su vidinio tobulėjimo programa.

Turėdami nedaug laiko ir pasirinkę netolimą kelionę, neatsisakykite malonumų ir romantikos. Tokia išvyka turėtų būti panaši į kelionę po pasakų šalį. Gerai, jeigu ta šalis bus prie vandens. Ožiaragiai mėgsta išvykas į šventąsias vietas. Jeigu kasdieniame gyvenime mažai judate, nesportuojate, nesusižavėkite iškylauti tolėliau pėsčiomis ar dviračiu. Toks krūvis jau kitą dieną jus nuvargins. Visiškai kas kita, jeigu išsirengėte į tolimą kelionę. Galite suplanuoti tokį maršrutą, kuriame teks ilgą atstumą įveikti savo jėgomis. Didžiuositės savo ištverme ir galėsite pasidžiaugti įspūdžiais. Kelionėje greitai suartėsite su bendrakeleiviais.

Pasirinkę užsienio kelionę, pasidomėkite vadovo profesionalumu. Jums bus labai svarbus detalus informacijos pateikimas. Kas nesvajoja apie Japoniją? Ožiaragiams tai būtų visa ko viršūnė. Nors kartą gyvenime nuvykite į kalnus. Reikėtų pasisaugoti peršalimo. Jautri vieta yra keliai ir sąnariai. Po dienos krūvio būtinai juos pamasažuokite. Patyrę traumą, turėtumėte ieškoti profesionalo pagalbos.

Ekskursijų vadovai Ožiaragiai stengiasi viską daryti planingai ir tiksliai laikosi numatytos programos. Jiems geriausia lydėti grupes žmonių, vykstančias į dvasingas keliones. Sunkiausia užduotis Jiems bus bendravimas su inoringais keleiviais. Didžiausias šių žmonių indėlis jaučiamas besikuriančioje kompanijoje. Užvaldyti idėjos jie gali nuversti kalnus ir tapti pavyzdžiu greitai palūžtantiems pesimistams.

Ožiaragiui priskiriama Kinija, Albanija, Suomija, Estija.

Views All Time
Views All Time
3855
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!