Į tiesiogiai transliuojamos Lietuvos televizijos laidos “Agentūra SOS” studiją skambinantys žiūrovai tikisi, kad jų kasdienes problemas tarsi burtininkė išspręs šios laidos vedėja Nijolė Oželytė. Buvusi aktorė ir politikė sovietmečiu domėjosi bioenergetika bei mistinėmis paslaptimis. “Agentūros SOS” vedėja lankėsi ir pas dabar išgarsėjusią, tačiau tuomet mažai žinomą aiškiarege vadinamą gruzinę Leną Lolišvili.

Sovietiniais laikais N.Oželytė sako pažinojusi vieną Kauno gydytoją. Dabar jau mirusi moteris nei užkalbėdavo, nei kaip nors gydydavo rankomis, tačiau turėjo kažkokių galių, slopinančių skausmą. Dėl šios priežasties pas ją gimdyti plūsdavo moterys iš visos Lietuvos. Aktorė teigia, kad ta gydytoja išties buvo kažkokia nežemiška, nes “jos sode serbentų krūmai augo sulig obelimis, o rožės stiebdavosi iki namo antrojo aukšto”. 

“Savęs nemistifikuoju, tačiau objektyviai sutinku, kad vienas žmogus gali veikti aplinkinius stipriau, o kitas – silpniau, – “TV publikai” sakė N.Oželytė. – Prieš keliolika metų, “perestroikos” laikais, su tuometiniu savo vyru dailininku Sauliumi Vaitiekūnu buvome jauni, tačiau jau profesionalūs žiniuonys. Tiesa, savo sugebėjimų niekada netaikėme praktikoje, o tik žaisdavome namie, treniruodavome savo jautrumą. Laikėme save patyrusiais bioenergetikos vilkais, nes galėdavome pajusti, ar kitas žmogus yra geras, ar blogas.

Kai išgirdome apie L.Lolišvili, su Sauliumi nusprendėme patikrinti, kokia jos energija -gera ar bloga, su gruzine galbūt rasti bendrų minčių, padiskutuoti apie aukštąsias materijas – juk abu buvome protingi, aukštuosius mokslus baigę, visokių indiškų knygelių prisiskaitę žmonės.

Pasižiūrėti, kaip gruzinė gydo, ėjome į “Žinijos” draugiją. Čia pamatėme celofano maišelį, prigrūstą pinigų, ir sužinojome, kad aiškiaregė iš atėjusių pagalbos žmonių imdavo tuomet baisius pinigus – po 25 rublius. Tai jau prieštaravo tam tikriems postulatams, draudžiantiems už savo galių naudojimą imti pinigus, o juo labiau – nustatyti konkrečią kainą”.

N.Oželytė šiandien prisimena, kad iš L.Lolišvili tuomet nepavyko išgirsti jokių protingų minčių. “Agentūros SOS” vedėja neprisimena, ką po pokalbio su gruzine pajuto S.Vaitiekūnas, o poniai Nijolei ėmė skaudėti galva. Pasiskundus dėl netikėto negalavimo L.Lolišvili nesugebėjo ir jo numalšinti.

Views All Time
Views All Time
3609
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!