Šaulys. Tai optimistiški ir veržlūs žmonės. Auginantys mažą Šauliuką galima pastebėti jo išskirtinį domėjimąsi nuotykine literatūra. Šio ženklo žmonių interesų ratas su metais vis auga, o požiūris į pasaulį išsiskiria orginalumu, bet prisilaikant tradicijų. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir plačios erudicijos žmones. Pamalonina ir mokytojo vaidmuo. Turėtumėte būti labai reiklūs savo kalbai, nepalūžkite susidūrę su sunkumais mokydamiesi kalbų.

Geraširdžiai Šauliai mielai bendrauja, netgi būna labai atviri, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Šauliams, ypač per atostogas, sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje. Nesiorentuokite į kasmetines atostogas toje pačioje sodyboje. Jeigu atostogoms turite labai nedaug laiko, pasirinkite tokią vietą, kurioje niekas nevaržytų, patirtumėte naujus įspūdžius. Netikėtai pamatytas siužetas ar informacija gali būti stiprus postūmis kur nors nuvykti. Planuoti tolimą kelionę padės internetinis ryšis.

Mėgstama Šaulių pramoga – medžioklė. Gyvenime nors kartą pakeliaukite arkliais. Didžiausias malonumas Šauliams – tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama būties dalimi ir yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą ir plečianti akiratį. Šie žmonės bene iš visų geriausiai adaptuojasi, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas neišsekina. Pasirinkę gyvenimą užsienyje, Šauliai nejaučia diskonforto ir efektyviau negu kitų ženklų žmonės išnaudoja esamas galimybes. Pradėję verslą Lietuvoje, Šauliai paprastai orentuojasi į kitų šalių partnerius.

Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir Šauliai negali pasiekti savo tikslų. Slėpkitės nuo įpykusio Šaulio. Jiems sunku susivaldyti kritinėse situacijose. Labai pavojinga įpykusiems Šauliams sėsti už vairo. Beje, Šauliai dažnai stokoja vairavimo kultūros, skuba, o kejyje jaučiasi “aukščiau” už taisykles ir kitus vairuojančius. Ekstremaliose aplinkybėse Šauliams būtina parama.

Kelionėje nepervarkite ir nepersivalgykite. Geriau nevykite į kelionę spartietiškomis sąlygomis. Atsisakykite kelionės, jeigu negaluojate.

Ekskursijų vadovai Šauliai sugeba per trumpą laiką pralenkti kitus, pasiekti profesinių aukštumų ir pradėti vadovauti.

Šaulio valstybėms priskiriama Lenkija, Italija, Korėja, Brazilija, Kazachstanas.

Views All Time
Views All Time
4968
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!