Skorpionas. Tai Zodiako paslaptis. Skorpionus sunku sudominti išoriniu blizgesiu, trumpalaikėmis vertybėmis arba tuo, kas lengvai suprantama ir paaiškinama. Jie visur ieško gelmės, mistikos, o skorpioniškas psichologinis įžvalgumas į savo pasaulį įleidžia draugus tik po didelės atrankos.

Keliaudami ir artimiau susipažinę pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, jautrūs, patrauklios ir ryškios individualybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti. Bet atsitikus nelaimei ar kokiai nors suirutei, jie nepasimes ir sugebės mobilizuoti visus. Daug kas nemėgsta Skorpionų už jų kandžias replikas ir kritiką. Kad ir kaip būtų nemalonu, bet tai vienas iš būdų kitiems pamatyti savo pačių trūkumus. Skorpionai sugeba pataikyti į dešimtuką…

Nuo mažens šio ženklo žmonės nenori būti priklausomi nuo tėvų globos ir keliauja su kitais. Pasitikėkite jų ištverme ir tuo, kad mažus Skorpioniukus ne kiekvienas gali nuskriausti. Skorpionams nebūdinga pasiduoti kitų įtakai, per valandą susikrauti daiktus ir lėkti. Jeigu tai bus jų pačių sumanymas, kova už savo tikslą, jie laimės, net ignoruodami nepalankias aplinkybes. Skorpionams geriau orentuotis į tokias keliones, kuriose ramybę rastų jų maištinga siela, kur galėtų pailsėti, prisiliesti prie paslaptimis garsėjančių vietų.

Juos vilioja požemio pasaulis: urvai, labirintai, rūsiai, laidojimo, ritualinės vietos. Taip, kelionėse jiems būtina patirti mistiką ir magiją. Retam Skorpionui nebus smalsu aplankyti gatves, kur dega raudonieji žibintai… Skorpionai iniciatyvūs, sugebantys per trumpą laiką uždegti noru kitus kur nors nuvykti. Taip gali būti “išgelbėta” abejojanti kelione grupė ir patenkintas asmeninis noras būti lyderiu. Su ne mažesne energija jie gali ir viską sugriauti. Tačiau pagal vieną charakteristiką negalima vertinti visų Skorpionų. Jie ilgai svarsto prieš išvykdami į tolimus kraštus, bet jų nuojauta retai apgauna, ko galima tikėtis iš tokios kelionės. Ilgas buvimas svetimame krašte arba emigracija labai sustiprina tėvynės ilgesį, pakeičia santykius su artimaisiais. Tai padeda atsikratyti asmeninių kompleksų ir bendravimo su kitais problemų. Galima teigti, kad lankymasis tolimuose kraštuose tobulina Skorpionų uždarą ir maištingą vidinį pasaulį.

Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks negalavimus. Bet Juos gali palaužti apsinuodijimas ir peršalimas.

Skorpioniškoms valstybėms būdingi ryškūs prieštaravimai, didelė religijos ar ideologijos įtaka. Tai Iranas, Afganistanas, Kuba, Azarbeidžianas, Tadžikija, Alžyras, Vengrija.

Views All Time
Views All Time
7406
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!