Svarstyklės. Pati svarstyklių simbolika kalba apie būtinybę visur surasti aukso vidurį. Tai ryškiausias diplomatiškumo ir etiketo išlaikymo pavyzdys. Net ir Svarstyklių jumoras niekada neperžengs santūrumo ribų. Tarp visų Zodiako ženklų, šis nusipelno ir aukščiausio esteto apdovanojimo. Nuo mažens svarbu tokius žmones auginti harmoningoje aplinkoje ir kuo daugiau dėmesio skirti jų vaizduotės ir meniškumo ugdymui.

Bet kokiame amžiuje jie susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų demonstravimo ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Iš prigimties Svarstyklės yra apdovanotos sugebėjimu pastebėti grožį, žavėtis ir kurti. Net ir neturėdamos tuo metu galimybės ką nors įsigyti, jos su malonumu pasidžiaugs ir gražiomis vitrinomis, ir puikiomis prekėmis, ir gražiais statiniais. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje pasigesime tik praktinę paskirtį turinčių daiktų.

Planuodami savo laisvalaikį ar išvyką, Svarstyklių ženklo žmonės akcentuos konfortabilumą ir malonią draugiją. Kadangi labai dažnai Svarstyklėms būna sunku apsispręsti, joms pravers kitų svarūs argumentai. Jeigu tai šeimyninė kelionė, šio ženklo žmonės atsižvelgs į partnerio pageidavimus. Gal tai savotiškas apsidraudimas nuo galimos nesėkmės ir asmeninės atsakomybės?.. Svarstyklės yra pasirengusios kompromisams, nes konfliktinės situacijos jas labai slegia. Paprastai šie žmonės yra pirmieji, kurie rodo iniciatyvą sutaikydami besiginčijančias puses.

Jie nelinkę vienus kategoriškai smerkti, o kitus teisinti. Tokie žmonės būna kaip gelbėjimosi ratas didelėje keliaujančiųjų grupėje, kuriose dažniausiai išsiskiria poreikiai ir nuomonės. Prireikus galima pasikliauti ir Jų teisinėmis žiniomis.

Svarstyklės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse. Atstumas čia nesvarbus. Svarstyklės greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo. Į tokias keliones joms patartina vykti kartu su partneriu. Tokioje kelionėje gali užsimegsti ir rimta draugystė. Jautrios Svarstyklės greitai pajunta interesų sąsajas arba skirtumus.

Jeigu į tokią kelionę vykstate automobiliu, geriau nesėskite už vairo, o pasimėgaukite keleivio laisve. Ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis. Jums, keleiviui ar vairuotojui, ilgiau keliaujant, būtina patogiai sėdėti, dažnokai sustoti, pasimankštinti, o pajutus skausmą juosmens srityje, neleisti jam progresuoti.

Ryškiausia Svarstyklių ženklo valstybė – konservatyvioji Anglija ir, žinoma, anglų kalba. Taip pat Austrija, Tibetas, Venesuela, Naujoji Zelandija, Moldavija.

Views All Time
Views All Time
4416
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!