Mergelė. Jeigu paklausite Mergelės apie darbą, gali tekti klausytis ilgo ir išsamaus pasakojimo. O kas yra Mergelėms poilsis? Tai taip pat dažniausiai darbas. Apdovanota racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu, Mergelė tik kitų raginama išvyks pailsėti.

Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduos naudos, nes šio ženklo žmonės sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Eidami į paplūdimį jie dažnai pasiima knygą, žurnalą, radiją arba vadovėlį. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Didžiausia jų klaida – atostogos namuose. Po tokių “atostogų” namai blizgės, atsargų žiemai bus priruošta su kaupu, bet… Kita poilsio rūšis – aktyvus poilsis. Taip pat Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys. Tai gali būti atostogos kaime.

Mergeles lengviau suvilioti poilsiu sanatorijoj, nes sveikatai jos visą gyvenimą skiria išskirtinį dėmesį. Šio ženklo žmonėms reikėtų orentuotis į ilgesnes ir tolimesnes keliones. Tik tai padės gerai pailsėti, atsigauti po patirto streso ar nuovargio, o svarbiausia – atgaivins jausmus ir meilę. Gal po tokių atostogų ir netapsite meilės eiles rašančiais poetais, bet tikrai atgausite vidinę harmoniją.

Kelionė turi būti tikslinė. Kliūtis gali būti paskaičiavimas, ar kelionė nebus lengvai iššvaistyti pinigai. Mergelės apsilankymas turizmo agentūroje, daugybė užduotų smulkmeniškų klausimų, detalių tikslinimas konsultuojančiam bus kaip egzaminas. Mergelių gali visiškai nedominti pramogų programa. Prieš vykdamos į kokią nors šalį, jos labai domisi tuo kraštu. Keliaudamos su grupe jos stengiasi labai tiksliai pildyti vadovo nurodymus ir iš kitų bendrakeleivių reikalauja to paties. Net iš labai tvarkingai kelionei sudėto lagamino pastebėsite, kad keliaujate su pedantu. Šio bendrakeleivio krepšyje bus ir nemažai vaistų…

Mergelių organizmas aštriai reaguoja į mitybos pasikeitimus. Joms labai svarbi higiena. Į visą tai svarbu atsižvelgti pasirenkant transporto rūšį, numatant galimus nepatogumus ir važiavimo trukmę.

Ekskursijų vadovai, gimę po Mergelės ženklu, iš kitų išsiskirs erudicija. Tai disciplinuoti, konkretūs žmonės.

Ryškiausia Mergelės valstybė – Japonija.

Šiam ženklui priskiriama ir mūsų kaimynė Latvija, Prancūzija. Vokietija – Mergelės ir karingojo Avino derinys. Šio ženklo principai – rimtas požiūris į darbą, tvarka, dėmesys sveikatai ir higienai, tikslumas, dideli pasiekimai moksle ir technikoje, ypač išskiriant elektronikos sritį ir t.t.

Views All Time
Views All Time
5626
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!