Dvyniai. Gimusieji po šiuo ženklu žmonės neša pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir mėgsta bendrauti. Niekas nesugebės Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Nuo pat mažens, net ir gyvendamas atokioje vietovėje, jis atkakliai ieškos ir sėkmingai suras susirašinėjimo draugų. Jeigu auginate Dvyniuką, pagal galimybes sudarykite palankias sąlygas visokeriopai plėstis jo akiračiui. Pradžioje tegul tai bus kelionių žurnalai, korespondencija, klausymasis kitų parsivežtų įspūdžių, pažintis su apylinkėmis, o vėliau ir toliau… Pastebėta, kad ir suaugusių Dvynių vienatvę kompensuoja vis naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška.

Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute. Tai žmonės, kuriems turizmas dviračiu, pėsčiųjų žygis teikia labai daug malonumo. Sėdę už automobilio vairo, jie puikiai orientuojasi daugybėje informacinių kelio ženklų, o pažvelgę į žemėlapį, jį tarsi nufotografuoja savo atmintyje. Šio ženklo įpatumas – trumpalaikės, bet įspūdžių ir naujovių pilnos kelionės. Šiuos žmones gali varginti labai gili įvykių ar istorinė analizė, bet jie nepralenkiami kaupiant paviršinę informaciją. Keliaudami jie sugeba ne tik daug pamatyti, bet ir pasimėgauti komercija. Dvyniai niekada neturi pamiršti, kad po dienos įspūdžių ir nuovargio Jiems būtinas poilsis ir patogus miegas, nes šio ženklo žmonių nervų sistema yra silpna.

Dvyniams būdinga vesti kelionės dienoraštį. Jie nekantrauja pasidalinti kelionės įspūdžiais ir randa laiko išsiųsti artimiesiems nors keletą žodžių atvirlaiškiu. Dvyniai iš prigimties yra apdovanoti žurnalistų talentu, sugrįžę iš kelionių neatsisako bendradarbiauti su spauda, o draugams būtinai surengia kelionės įspūdžių vakarą. Paklausę Dvynio įspūdžių, pasijusite lyg patys būtumėte keliavę. Dvyniai – vaikščiojanti reklama. Gerus ir ne itin palankius kelionės prisiminimus šie žmonės išplatins pačiu patikimiausiu kanalu – iš pirmų lūpų ir labai plačiai. Apie tai pravartu žinoti kelionių vadovams. Dvyniai sunkiai atleis už tai, jeigu bus apkarpytas kelionės maršrutas. Jie gerai jaučiasi dideliame keliaujančiųjų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu.

Kad Dvyniai kelionėje nepajustų diskonforto, jie turi pasiimti kuo lengvesnį kelionės lagaminą. Šio ženklo žmonės gali jautriai reaguoti į klimato pasikeitimą. Kelionės vaistinėlėje būtina turėti vaistų nuo peršalimo.

Dvyniai – puikūs ekskursijų vadovai. Jie nepavargsta kalbėdami ir jaučia didžiulį pasitenkinimą galėdami kuo daugiau ir plačiau papasakoti. Jie pasiūlo ką nors nepaprasto, ko nebūna numatyta maršrute. Jų patirtimi gali pasinaudoti kelionių agentūrų vadovai, planuodami naujus maršrutus ir, būtent Dvynius išleisdami nauju, dar nepramintu keliu. Dvyniai turi stengtis mokytis užsienio kalbas, nes kalba – jų žirgas.

Kokio valstybės atspindi Dvynių ženklo principus? Niekas negali konkuruoti su ryškiausiais pasaulio Dvyniais – JAV. Valstybė daugiatautė, žmonės komunikabilūs, keliaujantys, lengvai keičiantys savo gyvenimo ar darbo vietą ir pan. Taip pat Panama, Malaizija, o iš artimesnių kaimynų – Graikija ir Gruzija.

Dvynių kontinentai – šiaurės ir centrinė Amerika, Islandija ir Grenlandija.

Views All Time
Views All Time
4871
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!