Uranas ir Neptūnas

Uranas ir Neptūnas

Uranas ir Neptūnas yra tos planetos, kurios pirmą kartą pradeda veikti Žemės evoliuciją, nes anksčiau žmonės nereagavo į jų spindulius. Žmonių smegenyse pradėjo veikti epifizis ir hipofizis, tai Urano ir Neptūno planetiniai atitikmenys.

„Uranas valdo hipofizį. Nuo hipofizio hormonų priklauso žmogaus ūgis: gigantai ir nykštukai. „Tainaja Doktrina” rašo apie gigantus. Aukštu ūgiu pasižymi Šambalos Mokytojai. Visos tos užuominos apie priklausymą Uranui, tai hipofizio, kaip svarbiausio centro smegenyse, funkcionavimas.

J.Blavatskaja „Tainaja Doktrina” pusl.61E
Egzistuoja skirtumas tarp dvasios suvokimo ir jutiminio žinojimo. Pirma – tai Neptūno savybė, antra – Urano savybė. Veikiant Uranui žmogus kažką pajunta ir yra tvirtai įsitikinęs, kad jausmas jo neapgauna, vis tik jis negali paaiškinti, kodėl jam taip atrodo. Esant dvasios suvokimui (Neptūnas) žmogus ne tik įsitikinęs, kad yra būtent taip, bet ir gali paaiškinti, kodėl yra taip, o ne kitaip. Penktos rasės žmonėms yra įprasta sakyti: „nėra objektyvių davinių” – vadinasi, kažkas įtartino negali būti įrodyta. Šeštos rasės žmonės aukščiau vertins jau subjektyvius duomenis.

Straipsniai 1 reklama

Nedvasingas žmogus, panoręs pasiremti savo jutiminiu žinojimu, paskęs chaose, nes egoizmo balsą su asmeniniais įtarinėjimais ir asmeniniais norais, priims už DVASIOS BALSĄ – AUKŠČIAUSIO PRINCIPO BALSĄ.

N.Uranov „Razmyšliaja nad Biespriedielnostju” III, Moskva 2000, pusl.77

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *