CF75 – naujas stilingas sulenkiamas mobilusis telefonas, pasižymintis šiaip jau Siemens nebūdingu sulenkiamu korpusu. Aparatas turi kokybišką mikrofoną ir patogų valdymą – tam naudojamas navigacijos klavišas ir du dažnai naudojamų funkcijų „karštieji klavišai“. Paslaugoms – tokioms, Push-to-Talk (PTT), įdiegtas papildomas mygtukas. Ir išorinis (128 х 160 pikselių), ir vidinis (96 х 48) displėjai – spalvoti, tačiau pagal nuostatos pagal nutylėjimą numato, kad išoriniame ekrane bus rodomas pilkas paveikslėlis su strėlikes turinčio laikrodžio paveikslėliu.

Telefonas veikia GSM 900/1800/1900 MHz dažniuose, palaiko GPRS ir EDGE duomenų perdavimo technologijas. 640 х 480 pikselių skiriamosios gebos kamera vaizdą skaitmeniniu būdu gali padidinti 5 kartus, o nuotraukos kokybę galima padidinti iš išorės prijungiamos Flash IFL-600 blykstės dėka. Telefonas pateikiamas su WAP 2.0 naršykle ir palaiko Java 2.0.

Tarp į telefoną įdiegtų programų rasite keletą žaidimų, kai kurie jų – trimačiai. CF75 trūkumas – tai, kad jame nėra Bluetooth technologijos palikymo, kas sumažina aksesuaų pasirinkimo galimybę. Mobilusis duomenimis su paprastu ar nešiojamu kompiuteriu gali keistis per USB sąsają arba infraraudonąjį prievadą.

Aparato matmenys – 94 х 47 х 22 mm, jis sveria kiek daugiau už 90 gramų. Naujovę išleisti planuojama liepos mėnesį.

Views All Time
Views All Time
3252
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!