Išradimai yra harmoningas kosminių spindulių priėmimas

Išradimai yra harmoningas kosminių spindulių priėmimas

Erdvėje pasiskleidę spinduliai nukreipia žmonijos sąmonę. Juk pripažįstame, kad mėnulio spinduliai įtakoja augalų augimą ir veikia negyvą materiją. Belieka žengti dar žingsnį pirmyn ir pripažinti kitų planetų spindulių įtaką kasdieniame gyvenime. Žinoma, gyvybės skleidėja-Saulė pripildo visą Visatą, bet suvokimas ir pripažinimas, kad besiliejantys spinduliai suteikia sąmoningą energijos galią, leis pasiekti pačių netikėčiausių ir subtiliausių pasiekimų. Kosmosas visame kame reikalauja siekių vienybės. Pajutusi srovių vibracijas, žmonija priims visas kūrybines spindulių siuntas. Taip Kosmosas dalija savo lobius. Neįmanoma prasilenkti su šių lobių įsitvirtinimu, nereikia priešintis šiam stebuklingam ir stipriam impulsui. Dvasia dalyvauja kosminėje kūryboje, tai jos tobulėjimo pagrindas.

Išradimai yra harmoningas kosminių spindulių priėmimas. Skirtingų elementų spinduliai neša žmonijai neišmatuojamus pasiekimus.

Jei gydytojai jaustų ir pripažintų spindulių įtaką, jie įžvelgtų tiek gydančių savybių. Galima surasti spindulius, kurie pažadins širdyje susikaupusius praeitų gyvenimų suvokimus ir tuo sunaikins bukumą.

Straipsniai 1 reklama

AJ, Biespriedielnost II, 411, 412.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *