Žmonės nuo seno tikėjo, kad žvaigždės valdo likimą ir sveikatą. Medicininė astrologija atsirado dar senovės Babilone. Šiuolaikinis mokslas seniai įrodė, kad Žemė, Saulė, kitos planetos ir žvaigždės turi skirtingo įvairumo magnetinius laukus, kurie veikia žmogaus lauką ir jo sveikatą.

Avinai

Avinų ligos prasideda staiga, vystosi greitai ir aštria forma. Dažniausiai negalavimo priežastimi gali tapti energijos perteklius, per didelis jaudinimasis ir atsainus požiūris į savo sveikatą. Kadangi Avinas “kuruoja” pagrindinę žmogaus kūno dalį – galvą (veidą, smegenis, viršutinį žandikaulį ir akis), šio ženklo žmonės kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, rinito, karštligės, neurozės, galvos svaigimo ir galvos skausmo priepuolių. Avinams nepatinka ilgai gydytis, o tuo labiau gulėti lovoje. Todėl po šiuo ženklu gimę turėtų saugotis peršalimų ir akių nuovargio, laiku kreiptis į stomatologą, kontroliuoti savo emocijas ir vengti barnių. Avinams pageidautina nerūkyti, nes tai sukelia kraujagyslių spazmus. Na, o persivalgymas ir per didelis alkoholio vartojimas gali neigiamai įtakoti ne tik sveikatą, bet ir išvaizdą.

Jautis

Jaučiai pasižymi gyvybiškumu ir ištverme, bet jei suserga – sveiksta labai lėtai. Liga dažnai užsitęsia ir neretai tampa chroniška. Jautis “kontroliuoja” gerklę, kaklą, apatinį žandikaulį, virškinimo traktą, kaklo slankstelius, todėl šio ženklo žmonės kenčia nuo gerklės, ryklės, kaklo, ausų, lytinių organų lygų. Vertėtų saugotis difterijos, Bazedovo ligos, anginos, astmos, negalavimų, susijusių su persivalgymų. Sergantis Jautis – paklusnus ir kantrus, todėl, susirgus, jam reikia išsigulėti lovoje ir klausyti gydytojo nurodymų. Po šiuo ženklu gimusiems būtina saugoti ir grūdinti nosiaryklę. Įniršis, užsispyrimas, pesimizmas, nuolaidžiavimas savo silpnybėms – Jaučių priešai. Persivalgius sutrinka medžiagų apykaita ir tunkama.

Dvyniai

Dvyniai nėra stiprios sveikatos, nes su ja elgiasi atsainiai, nelabai kreipia dėmesį. Šis ženklas “valdo” pečius, rankas, plaučius, nervinę sistemą, todėl Dvyniams gresia bronchitas, astma, nerviniai sutrikimai, o taip pat neuritas, vegetoneurozės, pneumonija, tuberkuliozė, sąnarių ir raumenų judėjimo aktyvumo sumažėjimas, kepenų ir odos ligos. Šio ženklo žmonės nemėgsta gydytis, gerti vaistus ir dažnai nebaigia gydymo kurso. Jų nenusėdėjimas vietoje ir per didelis aktyvumas išvargina nervų sistemą. Kad sustiprintų sveikatą jiems rekomenduojama dažniau būti gryname ore, grūdinti kvėpavimo sistemą, nerūkyti, kontroliuoti savo emocijas ir išsimiegoti. Kasdienis rutininis ir monotoniškas darbas gali tapti depresijos priežastimi.

Vėžys

Vėžys yra vienas silpniausių (kartu su Žuvimis) Zodiako ženklų ir dažniausiai dėl įsikalbėjimo. Jeigu Vėžys sugalvojo sau ligą – tai iš tiesų gali ja susirgti. Vėžys valdo po mentimis, krūtinę, pilvą, alkūnės sąnarius, skrandį ir žemutinę plaučių dalį. Šiam ženklui priskiriamas gastritas, opa, vandenligė, sklerozė, augliai, limfų ir šalinimo sistemos ligos. Ligų priežastimi dažnai tampa jaudinimasis, perdėtas jautrumas bei pomėgis gausiai ir skaniai pavalgyti. Šio ženklo žmonės sunkiai pakelia skausmą ir mėgsta gydytis pas ekstrasensus. Būtent šis metodas dažnai jiems ir padeda. Kad sustiprintų sveikatą Vėžiams būtina pasitikėti savimi, siekti emocinės pusiausvyros, būti optimistiškiems ir guviems. Reikia vengti staigios nuotaikų kaitos, agresijos ir persivalgymo.

Liūtas

Liūtas pasižymi didžiuliu energetiniu potencialu ir puikiu imunitetu. Nors šio ženklo žmonių ligų forma dažnai būna sunki, jų sveikata greitai atsigauna. Kadangi šis ženklas atsakingas už širdį, stuburo dalį , esančią prie krūtinės, nugarą ir tulžį, Liūtus dažnai neramina tachikardija, aterosklerozė, aneurizma, reumatiniai negalavimai ir nugaros ligos. Net jei Liūtas jaučiasi blogai, jis vis tiek gerai atrodo (sveikas raudonis ir žibančios akys), todėl gydytojai į šio ženklo žmones dažnai žvelgia nepatikliai. Pagrindinė taisyklė Liūtams – reguliuoti energijos sąnaudas, ugdyti savyje taktiškumą ir apdairumą, vengti pernelyg didelio pasitikėjimo savimi, skubotumo ir stiprių susijaudinimų. Teigiamai veikia poilsis gamtoje, popietinis miegas, nugaros gimnastika.

Mergelė

Tradiciškai Mergelė laikoma stipriausiu ženklu, nes rūpinasi higiena ir sveikata. Kartais taip į tai įsijaučia, kad tai tiesiog tampa įkyria idėja. Mergelė įtakoja pilvo ertmę, plonąsias žarnas, virškinimo traktą. Šios ženklo atstovams būdingos šios ligos: virškinimo sutrikimai, pilvo ertmės uždegimai, žarnyno nepraeinamumas, diegliai, apendicitas, išvarža. Serganti Mergelė būna labai nerami, savo įkyrumu dažnai erzina ne tik aplinkinius, bet ir gydytojus. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms reikia labai rūpintis maistu, protingai badauti, rūpintis žarnyno švarinimu ir nervinės sistemos stiprinimu. Reikia vengti įtarinėjimų, priekabumo, kritiškumo, smulkmeniškumo ir kuo šilčiau bendrauti su aplinkiniais.

Svarstyklės

Paprastai Svarstyklių sveikata yra gera, nors kartais pagal jų išvaizdą to ir nepasakytum. Svarstyklėms pavaldūs inkstai ir juosmens sritis. Labiausiai pažeidžiama šio ženklo atstovų vieta – inkstai. Būtent su jais ir susijusios ligos – nefritas, inkstų akmenligė, uremija, šlapimo pūslės uždegimas; taip pat diabetas, moterims – kiaušidės cista. Šio ženklo ligoniams labai patinka dėmesys ir švelnumas, todėl jų sveikimas dažnai priklauso nuo santykių su aplinkiniais. Efektyviausia terapija – poilsis draugiškai nusiteikusių giminių ir draugų apsupty. Gydančiai veikia maloni muzika ir gražios gėlės. Reikėtų vengti peršalimų. Stresinėse situacijose nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ir raminamaisiais. Pagrindiniai Svarstyklių priešai – rūkymas, stiprūs gėrimai, neryžtingumas ir pavydas.

Skorpionas

Šio ženklo atstovų sveikata stipri ir jie turi slaptus jos atstatymo rezervus. Skorpionas įtakoja apatinę pilvo dalį, reprodukcinius organus, šlapimo pūslę ir tiesiąją žarną. Šio ženklo žmonėms būdingi gana sunkūs negalavimai: hepatitas, šlapimo pūslės veiklos sutrikimai, išvarža, lytinių organų pažeidimai, venerinės ligos, hemorojus. Skorpionas tarsi traukia laikas nuo laiko kylančias epidemijas ir infekcines ligas. Geriausias būdas apsisaugoti nuo ligų – izoliacija epidemijos metu. Reikėtų vengti žmonių, per daug besirūpinančių Skorpiono sveikatos būkle. Geriausia priemonė nuo negalavimų – ekstrasensorika ir liaudies gydymas. Pagrindinė ligų profilaktika – nuosaikumas visame kame: valgant, geriant ir užsiimant seksu. Reikėtų išmokti atleisti ir užjausti, vengti įtarumo ir pavydo.

Šaulys

Paprastai Šaulys išsiskiria puikia sveikata, tačiau neretai dėl savo negalavimų būna patys kalti. Dėl to, kad Šaulys “komanduoja” dubeniui, klubams, sėdmenims, apatiniams stuburo slanksteliams ir organams, kurių funkcija yra valyti kraują, šio ženklo žmonėms būdingos nervų ir kraujo apykaitos sistemos ligos, klubų, judėjimo ataksijos ligos, išijos, reumatizmas, respiratoriniai susirgimai (bronchitas, problemos su plaučiais), kepenų suriebėjimas. Efektyvus Šaulio gydymas labiausiai priklauso nuo jo santykių su gydytoju, pasitikėjimas juo – svarbiausia sąlyga pasveikti. Šaulys turėtų vengti nervinių sukrėtimų, pervargimo, persivalgymo (ypač saldžiu, riebiu maistu), piktnaudžiavimo alkoholiu ir neieškoti nuotykių (galimos traumos). Reikėtų sveikai gyventi ir taktiškai elgtis su žmonėmis.

Ožiaragis

Nuo pat gimimo ir visą vaikystę Ožiaragiai gali būti liguisti, tačiau su metais jų gyvybingumas stiprėja. Nors jų energijos atsargos nėra labai didelės, tačiau laikydamiesi savo principų jie išgyvena iki gilios senatvės. Tarp šio ženklo atstovų daug ilgaamžių. Ožiaragis kuruoja kelius, skeletą, odą ir virškinimo sistemą, todėl šio ženklo žmonėms būdingos problemos, susijusios su kaulų audiniu (lūžiai, dantų netekimas), taip pat artritas, kurtumas, riebalų liaukų uždegimai, druskų nusėdimas stuburo srityje, virškinimo sistemos sutrikimai. Šios ligos dažnai tampa lėtinėmis ir chroniškomis. Pagrindiniai priešai – depresija, egoizmas ir melancholija. Ožiaragiams reikia mokytis optimizmo, saviraiškos laisvės ir humoro jausmo (pirmiausia, savo atžvilgiu).

Vandenis

Dažniausiai Vandeniai būna apdovanoti fiziniu patrauklumu ir nuostabiu gyvybiškumui. Tačiau po šia apgaulinga išore slepiasi trapi sveikata. Vandenis valdo blauzdas, riešus, apatinių galūnių kaulus, regos organus, vegetatyvinę kraujagyslių sistemą, raiščius ir sausgysles. Šio ženklo žmonėms būdingi varikozinis venų išsiplėtimas, nerviniai sutrikimai, galūnių traukuliai, problemos su rega ir klausa, o vyresniame amžiuje – padidėjęs kraujo spaudimas ir aterosklerozė. Kartais jie kenčia nuo keistų, paslaptingų ir sunkiai diagnozuojamų ligų. Vandeniams nepatinka ilgas gydymas, jie pirmenybė teikia radikalioms priemonėms. Tai dar labiau silpnina jų imuninę sistemą. Kadangi jie lengvai apsiduoda įtaigai, labai naudinga būtų stiprios asmenybės pagalba. Reikėtų vengti pervargimo, žalingų įpročių, nuobodulio ir melancholijos. Filosofinis požiūris į gyvenimą, kvėpavimo pratimai, protinga dieta ir masažas – Vandenių sveikatos garantas.

Žuvys

Žuvyse Saulė baigia savo kasmetinę kelionė eklipse. Todėl, kaip taisyklė, šis ženklas laikomas pačiu silpniausiu ir po juo gimę žmonės nėra apdovanoti pakankama gyvybine ir fizine energija. Sveikatos problemos susijusios, greičiausiai, su emocine būkle, o ne su mikrobų ar virusų veikla. Žuvų ženklas yra atsakingas už pėdas, skrandį bei žarnyną, kūno “vandenis”, taip pat limfinę sistemą. Žuvų ligas sunku diagnozuoti, nors šio ženklo žmonėms charakteringi navikai, grybeliniai susirgimai, silpnumas, kojų tirpimas, konjuktivitas. Žuvims būdinga greitai priprasti prie kokio nors preparato, todėl rekomenduojama periodiškai keisti vaistus. Sveikatai pavojingas alkoholis, narkotikai, pataikavimas savo silpnybėms, įtarumas. Reikia vystyti valios jėgą, geranoriškumą, išmintį ir į gyvenimą žvelgti praktiškiau.

Views All Time
Views All Time
6904
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!