Žuvys. Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės. Jie tarsi sugeria teigiamus, ir neigiamus dalykus. Jiems sunku surasti ir išreikšti savąjį “aš”, todėl kitų įtaka, požiūris dažnai labai svarbus. Žuvys lengva sužavėti, bet labiausiai linksta į paslaptis ir okultizmą. Net ir jų pasaulio suvokimas yra labiau intuityvus, nei realus.

Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Ir kelionėje, ir gyvenime svarbu surasti draugą ar draugiją, kurioje būtų suprastos. Tada visus sužavės jų romantika. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesionaliai tylės. Besiruošdamos keliauti Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingoms, bet sąžinės graužatis labai stipri. Pastebėta, kad Žuvų ženklo žmonės turi ryškiausią potraukį alkoholiui. Geriau keliaukite svajodamos ir medituodamos… Žuvų ženklo žmonės yra linkę pasimesti. Jiems padeda nuojauta, bet keliaujant ar einant pasižvalgyti po nepažįstamą miestą ar vietovę, neišsiruoškite su kita Žuvimi. Užsirašykite “atskaitos tašką”. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims.

Pailsės Žuvys geriausiai prie vandens, atokioje, ramioje vietovėje, sodyboje. Žuvytes išleiskite pas senelius. Jeigu norite Joms padovanoti kelionę – pažindinkite su laukiniais gyvūnais, povandeniniu pasauliu, o pramogauti išleiskite į vandens atrakcionus. Pirmai pažinčiai lengvai pasiekiamas Kauno zoologijos sodas, Klaipėdos muziejus akvariumas. Žuvims būtinas judėjimas, ypač, kada pajaučiate nepalankių aplinkybių spaudimą ar esate įskaudintos. Naujos pažintys ir nauji įspūdžiai padės pakeisti anstesnius įsitikinimus ar tabu, kurie dažnai būna tik iliuzijos. Didelė tikimybė, kad būtent keliaudamos sutiksite mylimuosius. Žuvims labai svarbus muzikinis fonas. Labai svarbu, kad pasirinktos artimos kelionės nevargintų. Ten turėtų laukti visi trokštami malonumai. Tolimi kraštai gali ir likti tik svajonė, jeigu tam nedėsite asmeninių pastangų. Atrodytų keista, bet Žuvų gyvenime kartais labai glaudžiai susipina svajonės su realybe, ir daug kas įvyksta lyg mostelėjus stebuklų lazdele. Žuvų gyvenimo tikslas gali būti gana pavojinga, rizikinga, daug fizinės ištvermės reikalaujanti kelionė. Tokia kelionė neatpažįstamai pakeistų Žuvies pasaulėžiūrą, išugdytų stiprų atsakomybės ir pasiaukojimo dėl kito žmogaus jausmą. Tai stipri vidinė transformacija. Žuvis sužavi temperamintingi kraštai, šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka, aprašytas “Tūkstančio ir vienos nakties” gyvenimas.
Žuvys greitai pavargsta, o naujoje vietoje gali blogai miegoti. Ypač dėmesingai reikėtų pasirinkti kelionei avalynę ir per vieną dieną nesistengti visko pamatyti.

Ekskursijų vadovai, gimę po šiuo ženklu, gali turėti problemų reikšdami mintis. Jie stokoja konkretumo ir logikos. Žuvų jautrumas, ištvermės stoka bus rimta kliūtis minimalaus patogumo kelionėse. Joms būdinga atsidurti situacijos verpete, o vadovaujant būtina sugebėti situaciją prognozuoti ir valdyti.
Pagal Žuvų ženklo principus dažnai gyvena salų gyventojai. Ryškesnė valstybė sala – Filipinai, o žemyne – Izraelis, Armėnija. Krikščionybė taip pat priskiriama Žuvų ženklui.

Views All Time
Views All Time
5855
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!