Šie metai įneš nerimo į tavo širdį. Slėgs vienatvė, nepasitikėjimas kitais, išryškės kompleksai, baimės, slapti priešai. Teks daugiau pasigilinti į save, suvokti esmines vertybes. Net jei neturėjai priešų, dabar lengvai jų įsigysi, ypač slaptų, užsimaskavusių.

Draugystė. Meilė. Keistai klostysis ir draugystės, ir meilės reikalai. Kai kurie draugai tarsi pasislėps po kaukėmis. Gali netgi paaiškėti, kad tas, kuriuo pasitiki, yra beveik slaptas priešas. Kita vertus, vienas pažįstamas, galbūt virtualus, gali tapti intymiausių tavo paslapčių patikėtiniu. Panašu, kad ir meilė bus kažkokia nereali. Gal ji vyks tik vaizduotėje, o gal su kuo nors bendrausite, bet keistokai, taip, kad tikras vienas kito pažinimas bus nelabai įmanomas.

Mokslas. Darbas. Jei įmanoma, tęsk tai, ką jau moki, nesiblaškyk manydama, kad kitur bus geriau. Nebent pajustum poreikį dirbti mažai mokamą, tačiau kai kurioms visuomenės grupėms (ypač nuskriaustosioms) reikalingą darbą. Šiuo metu tokia savotiška tarnystė tau teiktų vidinės stiprybės, grąžintų gyvenimo prasmės jausmą. Su mokslais irgi panašiai. Jei mokaisi realinius mokslus, seksis nelengvai, o jei mokslai susiję su menu, socialine sfera, medicina, lengvai suvoksi dėstomų dalykų esmę.

Pinigai. Pirkiniai. Arba šiemet pinigų bus negausiai, arba tu staiga tapsi tokia nematerialistė, kuriai atrodys, kad prabanga, turtas tik rodo dvasios skurdą. Gali atsitikti taip, kad likimas pažers nelengvų išbandymų, kertančių per kišenę – teks kažkuo rūpintis, slaugyti, mokėti dideles palūkanas ar pan. Labiausiai domins pirkiniai, susiję su menu, mistika, sveikatos dalykais.

Dėmesio!!! Labiau rūpinkis sveikata, nes gresia apsinuodijimai, infekcijos, širdies ritmo sutrikimai. Saugokis avantiūrų, intrigų, nelegalių veiksmų. Pasakyk „ne“ blogiems įpročiams, netikusiems santykiams, draugams, kurie nieko gero negali duoti ir tik trukdo tobulėti.

Views All Time
Views All Time
1988
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!