Nedraugiškas Saturnas dar nepaliko Liūtų ramybėje, tačiau laimingos permainos ne už kalnų, ir jų gaivus šviežias vėjas atneša pastebimą pagyvėjimą į visas gyvenimo sritis. 2007 metais Saturno įtaką sužvelnina draugiškame Šaulio ženkle esantis Jupiteris – atsiranda daug galimybių išreikšti save ir bet kokioje situacijoje suvaidinti žymų vaidmenį. Liūtams verta išbandyti likimą – galimas laimėjimas loterijoje ar ruletėje. Taip pat jiems kils noras pakeisti savo įvaizdį.

Sausį ir vasarį Liūtams reikėtų būti itin atsargiems – kils pagunda sudaryti slaptus ar neteisėtus kontraktus, kurie, galiausiai, baigsis apgaulėmis ir garbės praradimu. Gegužė, priešingai, sėkmingas mėnuo. Gali atsirasti naujų gerų draugų ar atsinaujinti draugų ratas. Tai sėkmingas metas apsikeitimui patirtimi, idėjomis ir planais. Su draugais klostosi geri, draugiški santykiai. Tačiau nereikėtų prileisti draugų prie savo reikalų – rimti, perspektyvūs planai gali griūti dėl draugų nerūpestingumo arba jų įtartinų kontaktų.

Dvi pirmosios rugpjūčio savaitės suteiks Liūtams šansą išspręsti savo turtines problemas. Ir, kai rugsėjo pradžioje Saturnas paliks Liūto ženklą, galima bus atsikvėpti pilna krūtine. Rugsėjį Liūtų laukia esminis karjeros šuolis ir algos padidėjimas. Greitai ir be problemų išsispręs paveldėjimo, palikimo, mokesčių, draudimo klausimai. Spalis – išties užtarnauto poilsio metas. Galima pakeliauti, tačiau Liūtai, greičiausiai, pasirinks tylų ir ramų poilsį namuose ar artimiausiuose poilsio namuose. Tuo metu bus neblogai tuo pačiu ir sveikatą pataisyti.

Asmeniniame fronte Liūtams lemta blizgėti tarp susižavėjusių gerbėjų. Antroje metų pusėje, laiminant Jupiteriui ir Venerai, pas daugelį Liūtų ateis didžioji meilė, gali kilti meilė žmogui, gerokai vyresniam amžiumi ar plačiai visuomenėje žinomam asmeniui.

Views All Time
Views All Time
1804
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!