Jaučiai 2007-aisiais užsiims daugiausiai namais, šeima ir santykiais su giminaičiais. Teks atstatyti kai kuriuos sugadintus santykius, taikyti susipykusius, galimas nedidelis atitolimas nuo šeimos, ypač vasaros viduryje, taip pat – įtempti santykiai su tėvais. Namuose galimi pertvarkymai, remontas, aplinkybės privers daug ką daryti savo rankomis.

Taip pat planetų išsidėstymas žada Jaučiui palikimą, kraitį arba pelnus, gaunamus iš rizikingų verslų. Pirmojoje metų pusėje užgrius tokia gausybė reikalų ir pareigų, kad jis gali pulti į neviltį. Šito negalima leisti jokiu būdu – geriau eikvoti jėgas savo asmeninės erdvės tvarkymui ir sudarymui sąrašo reikalų, kuriuos reikia atlikti pirmiausiai. Laikantis šios taisyklės, Saturnas bus palankus Jaučiui ir suteiks dvi puikias progas iš esmės pataisyti savo reikalus – iš vienos pusės išspręsti klausimus, susijusius su paveldėjimu, o iš kitos – neblogai uždirbti operacijomis su nekilnojamu turtu.

Vasaris – pats tinkamiausias laikas karjerai daryti: tiesiog per kelias dienas Jaučiui gali pasisekti pasistūmėti tiek, kiek kitąsyk prireiktų ištisų mėnesių atkaklaus darbo. Palankus laikas finansiniu požiūriu – kovas ir balandis. Birželį reikia būti atsargiam.

Balandį ir lapkritį Jaučio globėja Venera atneš jam pasisekimą meilėje ir laimingų atsitiktinumų, kurie, jeigu jais teisingai pasinaudoti, pakeis asmeninį gyvenimą į gerąją pusę. Liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje galima naudinga santuoka, o gruodyje Jaučiui kategoriškai nerekomenduojama painiotis į slaptą romaną – viskas atsiskleis labai greitai ir baigsis Jaučiui pinigų praradimu ir reputacijos suteršimu.

Prieš naujuosius 2008-uosius metus Jupiteris įeis į Jaučiams draugišką Ožiaragio ženklą ir atvers jiems naują gyvenimo puslapį. Atkreipkite dėmesį į šį laikotarpį – gyvenimo aplinkybės klostysis pačiu palankiausiu jums būdu.

Views All Time
Views All Time
1481
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!