Pareigos ir pasiaukojimo jausmas gali priversti Mergelę užsikrauti sunkias, bet menkai apmokamas pareigas, taip pat šio ženklo atstovai gali susidurti su bendradarbių nesąžiningumu ir dviveidiškumu arba klientų nedėkingumu. Vis dėlto, 2007 metai žada būti įvairiapusiškai sėkmingi. Jupiteris, esantis palankioje Mergelėms padėtyje, duos galimybę pakeisti gyvenimo sąlygas į gerąją pusę. Galimas persikraustymas, buto įsigijimas, namo, žemės sklypo, naujų baldų ir įvairių komforto reikmenų pirkimas.

Sėkmingiausi Mergelėms bus vasaris, kovas ir balandis. Šiais mėnesiais atsiras galimybė pakeisti profesinės veiklos sferą – į labiau įdomią, tinkamą ir naudingą. Jeigu esamas darbas patenkina, galimas karjerinis augimas, greitas ir esminis. Tačiau gerovė ateis tokių neįtikėtinų pastangų dėka, kad didelio džiaugsmo Mergelės nepatirs, vien tik moralinį pasitenkinimą, nepaprastą nuovargį ir supratimą, kad visgi buvo verta žaisti tą žaidimą.

Lapkritį galimos sėkmingos kelionės į užsienį, naudingų kontraktų su užsieniečiais sudarymas. Birželį ir rugsėjį reikia būti atsargesniam, ypač turint reikalų su svetimais pinigais. Taip pat reikėtų pasirūpinti turto apsauga – didelė vagysčių ir apiplėšimų tikimybė. Tuo pat laikotarpiu nevertėtų įsigyti prabandos daiktų, tame tarpe juvelyrinių papuošalų – veliau atsiras galimybė nusipirkti norimus daiktus gerokai pigiau.

Asmeninių santykių sferoje santuokoje esančių Mergelių laukia sunkumai. Nesibaigiantys darbai kels konfliktus šeimoje, kad ir keik Mergelės neįrodinėtų namiškiams, kad dirba vien tik jų labui. Tokie paaiškinimai nebus išgirsti. Galimi sunkumai, susiję su vaikų auklėjimu ir išsilavinimu. O vienišoms Mergelėms visų metų bėgyje vis kils sėkmingų progų romantiškai pažinčiai, kurios spalį ir lapkritį gali būti vainikuotos laimingos santuokos sudarymu.

Views All Time
Views All Time
1876
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!