| | |

Medicininis – astrologinis horoskopas: Šaulys

Visais požiūriais optimistas. Kenkia persivalgyti ir persigerti – perkraunamos kepenys (svarbiausias jo organas). Geriausias vaistas Šauliui – kelionė. Pamatysite – ligos kaip nebūta, nuotaika visai kita! Paprastai Šaulys išsiskiria puikia sveikata, tačiau neretai dėl savo negalavimų būna patys kalti. Dėl to, kad Šaulys “komanduoja” dubeniui, klubams, sėdmenims, apatiniams stuburo slanksteliams ir organams, kurių funkcija yra valyti kraują, šio ženklo žmonėms būdingos nervų ir kraujo apykaitos sistemos ligos, klubų, judėjimo ataksijos ligos, išijos, reumatizmas, respiratoriniai susirgimai (bronchitas, problemos su plaučiais), kepenų suriebėjimas. Efektyvus Šaulio gydymas labiausiai priklauso nuo jo santykių su gydytoju, pasitikėjimas juo – svarbiausia sąlyga pasveikti. Šaulys turėtų vengti nervinių sukrėtimų, pervargimo, persivalgymo (ypač saldžiu, riebiu maistu), piktnaudžiavimo alkoholiu ir neieškoti nuotykių (galimos traumos). Reikėtų sveikai gyventi ir taktiškai elgtis su žmonėmis.

| | |

Mitybos horoskopas: Šaulys

Norite pajusti viso pasaulio skonius! Nepripažįstate apribojimų, taip pat ir virtuvėje. Mielai ragaujate visų, net keisčiausių ir egzotiškiausių patiekalų. Būkite atsargūs. Jums dažnai gaila laiko normaliai ir ramiai papusryčiauti ar papietauti. Išalkę prikemšate skrandį riešutų ir traškučių. Nepamirškite, kad “šauliai” linkę tukti. O jums derėtų išmokti maitintis karališkai. Valgyti tik tai, kas sveikiausia. Žvaigždės pataria. Bet kokia dieta jums greitai pabosta. Sunku prisiversti skaičiuoti kalorijas. Tad geriausia patys sudarykite savo valgiaraštį iš mėgstamų produktų. Gaminkite originalių patiekalų iš viso pasaulio šalių virtuvių, daugiau vartokite ankštinių ir kitokių daržovių, vaisių. Dėmesio! Egzotiški vaisiai ir rytietiški valgiai sukurti kaip tik jums. Jėgas ir energiją atgausite keliaudami po tolimas šalis, jodinėdami ar šiaip ilsėdamiesi jaukioje kaimiškoje aplinkoje.

| | |

Šaulys. Horoskopas 2007-iems metams

Šaulių laukia puikūs metai. Konfliktuojančių planetų – Saturno ir Neptūno – darbeliai jiems nė motais, juk visus metus jų ženkle šeimininkauja Jupiteris. 2007 metai – puikus laikas savišvietai bet kokioje srityje. Šauliai bus linkę giliai įsisavinti medžiagą, rimtai susidomės filosofija ir religija. Galimi aiškiaregystės blyksniai – Šauliai gali pradėti įžvelgti visų situacijų esmę, šaknis. Tik nevertėtų kelioauti į užsienį ir šiaip į tolimas keliones – galimi sunkumai, painiava su dokumentais, nesutarimai su vietine valdžia. Antroje metų pusėje taip pat reikėtų vengti bendravimo su ekstrasensais, magais, būrėjais. Šaulių karjera kils septynmyliais žingsniais – planetų išsidėstymas užtikrins didelį energijos pliūpsnį. Šauliai pasijaus pasitikintys savimi ir savo nepaprastais gabumais, atsiras nenugalimas veiklos troškimas. Rugpjūčio pabaiga-rugsėjo pradžia – itin palankus karjerai laikotarpis. Šiuo metu seksis viskas. Galimas netgi persikėlimas į kitą miestą, turint geras dalykines perspektyvas. Dvi savaitės spalio viduryje – vienintelis laikotarpis šiais metais, kai sėkmė darbe gali nusisukti nuo Šaulių. Šiuo metu gali nutrūkti svarbūs sandėriai ir susitarimai. Per neapsižiūrėjimą galima prarasti stambią pinigų sumą. Asmeniniame gyvenime irgi viskas iš esmės sėkminga, bet ne taip jau nekalta. Laikotarpyje tarp rugpjūčio ir gruodžio Šauliams reikėtų būti atsargiems užmezgant naujus romantiškus santykius – tie ryšiai gali negatyviai atsiliepti ateičiai.

| | |

Vestuvinis Horoskopas – Šaulys

Tai šiuolaikinės amazonės: sportiško tipo, elegantiškos, idealistės. Tokia žmona – gera vyro paspirtis, puiki draugė. Ji mėgsta keliauti, pažinti naujas vietas, papročius, žmones. Vyrai, moterys “Amazonės” labai aktyvios ir visuomeniškos, tad ieško ir tikisi tokių pat savybių iš vyrų. Jeigu norite šeimoje taikos ir ramybės, nebūkite inertiški, visur padėkite žmonai – supirkti, kas reikalinga namų ūkiui, auklėti vaikus. Vasarą patariame išsiruošti į kelionę. Šaulys – pats linksmiausias Zodiako ženklas. Jis atviras, kupinas energijos, optimistiškas. Plati Šaulio siela raginte ragina ir per vestuves prisikviesti kuo daugiau svečių. Šaulio vestuvinis stalas gausus, tai tikras skonio ir aromato harmonijos derinys. Viena, ko nemėgsta šis ženklas, – biurokratizmas. Todėl jo nė kiek nedžiugina važiavimas į Santuokų rūmus registruotis ir klausytis tarnautojų oficialių kalbų bei sveikinimų. Jie mielai sutiktų, kad antspaudus pasuose uždėtų ir be jų pačių.

| | |

ŠAULYS (11.23-12.22)

Šaulio ženklo žmonės orientuoti į dvasinius dalykus ir jiems visada pirmiausia kyla klausimas apie dalyko prasmę. Jie domisi filosofija ir visada yra jų pačių asmeninės tiesos ieškojime. Mielai keliauja, susipažįsta su svetimomis kultūromis ir filosofijomis. Šauliams labai svarbu turėti tikslą, taip kaip tikėti dalykais, kuriuos jie daro. Iš kitos pusės, dėl to jie gali būti blogi darbininkai. Jie sutinkami visose srityse, kur randa savo sielai maisto. Šauliai turi išreikštą laisvės siekimą ir neleidžia savęs apriboti. Ne tik patys pasižymi tolerancija ir dosnumu, tačiau to paties tikisi ir iš savo artimųjų. Jie linkę perdėti, todėl dažnai nepataiko į taikinį. Jų nuoširdžiam spinduliavimui sunku atsispirti, todėl dažniausiai jie yra labai mėgiami. Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

| | |

Šaulys. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

Šie metai – jėga! Galima sakyti, kad kursi, modeliuosi savo likimą! Tavo asmenybė sužydės, kils noras siekti didesnių tikslų. Svarbus atrodys išsilavinimas, statusas, kelionių patirtis. Pakaks ryžto daug ką pradėti iš naujo. Sėkmės planeta Jupiteris tau suteiks išskirtinius šansus būti įvertintai. Draugystė. Meilė. Meilės srityje, kaip ir kitur, daug kas priklausys nuo tavo iniciatyvos ir noro. Jeigu užsibrėši tikslą kažkam patikti, padaryti įspūdį, tai ir pasieksi savo (t.y. įspūdį tikrai padarysi, tik neaišku kokį). Bus tiesiog neįmanoma tavęs nepastebėti, o tuo pačiu likti abejingam. Kitas klausimas, kokius jausmus skatinsi – meilę ar neapykantą? Ko gero, susidursi su abiem. Meilė turėtų atplasnoti į tavo širdį, tik niekas negali pažadėti, kad ji tos širdies nė kiek nesužeis… Pinigai. Pirkiniai. Būsi maksimalistė – norėsis brangiausio, geriausio, ypatingiausio. Tiesa, pinigų uždirbinėjimas nebus didžiausias tavo prioritetas, tačiau nuo pinigų kiekio priklausys tavo galimybės. Dažnai atsidursi dėmesio centre, tad norom nenorom įvaizdis darysis svarbus. Tikėtina, kad per šiuos metus geriau suprasi, kas tau tinka, įsigysi asmenybę pabrėžiančių drabužių, aksesuarų. Negailėsi pinigų išsimokslinimui, kelionėms, gal išvyksi padirbėti į užsienį. Mokslas. Darbas. Verta imtis to, kas tave labiausiai domina, vilioja. Kada, jei ne dabar pradėti žingsniuoti pasirinktu keliu?

Horoskopas keliaujantiems: Šaulys
| | |

Horoskopas keliaujantiems: Šaulys

Šaulys. Tai optimistiški ir veržlūs žmonės. Auginantys mažą Šauliuką galima pastebėti jo išskirtinį domėjimąsi nuotykine literatūra. Šio ženklo žmonių interesų ratas su metais vis auga, o požiūris į pasaulį išsiskiria orginalumu, bet prisilaikant tradicijų. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir plačios erudicijos žmones. Pamalonina ir mokytojo vaidmuo. Turėtumėte būti labai reiklūs savo kalbai, nepalūžkite susidūrę su sunkumais mokydamiesi kalbų. Geraširdžiai Šauliai mielai bendrauja, netgi būna labai atviri, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Šauliams, ypač per atostogas, sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje.