Kartais, įvairios šventės, varo neviltį, ir vien tik dėl to kad nebesugalvoji kaip apsirengti, kokios spalvos drabužius pasirinkti… o kur dar visokios smulkmenos papuošalai, šukuosena, nors aišku tuo metu, tai nėra tokios menkos smulkmenos… Tad, siūlau pasiskaityt, ką žvaigždės, pataria… kas labiausiai atspindės jūsų grožį 2009-aisiais metais, bei kokia šiais metais, laimę pritraukianti spalva, kurios nevertėtų užmiršt, ne tik per šventes, bet ir kasdieną… Beje, Naujųjų metų sutiktuvėms, žvaigždės pataria būtent rinktis spalvą, kuri jums yra sėkminga.

Taigi, 2009-ais sėkmę garantuos:

Avinui

…laiminga meilė ir pažintys su įdomiais žmonėmis. Jūsų intelektas padės gerai jaustis bet kur, bet kokioje kompanijoje. Jūsų stilius turėtų būti – klasikinis, paskanintas trupučiu ekstravagantiško pašėlimo.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: raudona.

Jaučiui

… pabudęs noras ekspermentuoti. Šukuosenas, plaukų spalvą, makiažą galite keisti kada tik šaus į galvą. Ateinančiais metais išradingumas, kūrybiškumas neturės ribų. Drasiai rinkitės ryškius, spalvingus aksesuarus, nevertėtų pamiršti ir papuošalų su natūraliais akmenukais.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: žalia.

Dvyniams

… dar ryškesnis optimizmas, idealizmas, didelė širdis ir domėjimasis pasauliu bei žmonėmis. Dažniausiai laiminga nuoširdi šypsena – atstos visą jūsų makiažą. Beto, vietoj sportinio pamėgto stiliaus drabužių, dažniau rinkitės moteriškesnių siluetų drabužius – tai turėtų nešt sėkmę.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: geltona.

Vėžiui

… savojo stiliaus paieškos. Beje, vėžio ženklo atstovai didžiausi naujiausių madų mėgėjai, dažniausiai žinantys visas naujoves apie madą, beto dažniausiai yra gan stilingai, tuo pačiu tvarkingai, sveikai atrodantys žmogeliukai, Tad, jei reikia pagalboj, neprašausit jei kreipsitės į Vėžio ženklo atstovus. Su drabužiais ekspermentuokite į valias, jūs tai puikiai sugebate, o va plaukus, žvaigždės pataria palikt ramybėj.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: balta.

Liūtui

… prigimtinis patrauklumas. Dažniausiai renkatės madingus, bet kartu ir patogius, netrukdančius mėgautis malonumais drabužius. Mokate priversti praeivius – atsigręžti ir net aiktelėti. Esat gan jaunatviško būdo, tačiau vertinantys, bei pirmenybę atiduotantys praktiškumui.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: oranžinė.

Mergelei

… saiko jausmas. Mergelės iš šono dažnai atrodo susikausčiusios, beje dažniausiai taip ir jaučiasi, beveik niekda neįsisiaučia per daug. Žviagždės pataria vengti į akis krintančių apdarų bei aksesuarų ir rėksmingų spalvų. Kodėl? nes paprastai Mergelėms dėmesys nepatinka, beto iš prigimties gan konservatyvios, atrodys labai nenatūraliai.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: pilka.

Svarstyklėms

… drąsa fantazuoti ir pasikliauti įgimtu grožio jausmu. Gerai apgalvotos ir tiksliai parinktos detalės padės banaliausius dalykus paversti mielais ir patraukliais. Stilius rekomenduotinas klasikinis moteriškas turintis šiek tiek prancūziško šarmo, tačiau, be žaismingų kvailiojimų ir ryškių spalvų derinių.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: rožinė.

Skorpionui

… patrauklumas, sukuriamas charakterio tvirtybės. Mados ir grožio klausimuose, nereikėtų nuvertinti savo intuicijos, paprastai Skarpionai pasižymi ypač išlavinta intuicija. Stilius rekomenduotinas laisvas, patogus.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: purpurinė.

Šauliui

… šypsena. Kadangi dažniausiai esat kompanijos siela, laisvės įsikūnijimas, tad jums klasikinio kirpimo kostiumai nelabai dera, beto dažniausiai su jais ir nejaukiai jaučiatės. Rinkitės patogius drabužius, tiesiog tokius, su kuriais jaustumėtės laisvai, nesuvaržyti. Paprastai, aplinkinius sužavite žaismingu jaunatviškumu, energingumu.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: žydra.

Ožiaragiui

… madinga ir jaunatviška išvaizda. 2009 -ais metais iš minios jus išskirs saplvingi apdarai ir ypač į akis krintantis jūsų pasitikėjimas savimi. Nerekomenduotina rinktis klasikinius kostiumus, niūrias spalvas, turėtų būtinai bendram įvaizdį, būti bent, ryški kokia nors detalytė… pvz. kaklaraištis ar nors plaukuose ryški, kontrasti sruogelė. Naujas įvaizdis suteiks įkvėpimo.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: juoda.

Vandeniui

… paslaptingumas. Šaltas ir mįslingas Vandenio grožis traukia, bet tuo pačiu ir baugina. Stilius neišaukiantis, tačiau orginalus ir nebanalus. Naudinga įsigyti vieną kitą ekstravagantišką aksesuarą.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: mėlyna.

Žuvims

… sveika gyvensena. Natūraliai linksite į sportinį aprangos stilių. Beto iš prigimties sugebate pasirinkti, puikiai jums tinkantį drabažį bei priderinti prie jo derančius priedus, aksesuarus. 2009-ais metais žvaigždės pataria nepraeit pro šoną bei užsukt retkarčiais ir į grožio, masažo salonus. Beto rinkitės, tik kokybišką kosmetiką.

Spalva, kuri 2009-ais bus sėkminga, neš sėkmę: violetinė.

Views All Time
Views All Time
3610
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!