Panevėžyje, viename iš Ramygalos gatvėje išlikusių vėjinių malūnų, apsigyveno vaiduokliai. Šią žinią per žinias visiškai rimtai pranešė viena šalies televizija, vaiduoklių išdaigas aprašė “Lietuvos rytas”, rašo „Respublika“.

Vaiduokliai anksčiau ramiame malūne esą taip įsisiautėjo, jog iš vietos pajudina virtuvėje stovintį sunkų židinį, laido nuo karnizų atitrūkusias detales, atidarinėja pastogės langelį. Dėl šių nelabųjų po stalu neva atsiduria taurės, o padavėjos ir barmenės vienos bijo net į tualetą eiti. Lakesnės vaizduotės restorano darbuotojams dar labiau pasisekė, jie net matė vyro ir moters vėles. Restorano darbuotojai viešai kalba, kad dvasios malūne ėmė siautėti, kai jame atsirado striptizo klubas. Kad būtų įtikimiau, per žinias buvo paskelbta, esą ankstesnieji malūno savininkai gyvenimą baigė tragiškai.

Dvasių persekiojami “malūnininkai” išbandė visas pagalbos priemones. Prašė, kad malūną pašventintų kunigas, tik bėda, kad vyskupas jam to daryti neleido.

Vakar po pietų restoranas buvo uždarytas, nors turėjo dirbti.

Tačiau pamatę reportažą per televiziją ne visi panevėžiečiai prarado sveiką nuovoką. Verslininkai restorano savininkams galėjo tik pavydėti stulbinančios reklamos, per televiziją parodytos geriausiu laiku.

Dešimt metų malūną nuomojęs verslininkas Eugenijus Ivanauskas viešai pareiškė, kad nuo 1994 metų, kai malūne buvo įkurtas restoranas, iki tol, kol jį praėjusią vasarą išsinuomojo Jurgos Stankevičienės vadovaujama bendrovė, niekas nesivaideno.

Užuominos, kad malūne vaidenasi, nes ankstesni savininkai gyvenimą baigė tragiškai, įžeidė tikruosius malūno savininkus. Vytautas ir Ona Pauliukai teigia, kad niekas iš artimųjų ar giminių nėra pasitraukę iš gyvenimo savo noru.

Vakar paaiškėjo, kad vaiduoklių istorijoje jokios mistikos nėra. Restorano ir striptizo klubo nuomininkai UAB “MalunaS-X” turi finansinių sunkumų. Bendrovė laiku neatsiskaito su darbuotojais, įsiskolinusi savininkams už nuomą. Darbuotojos iš darbo išeina ne dėl vaiduoklių, o dėl menkų ir laiku nesumokamų atlyginimų.

Alkoholio tiekėjai UAB “Šiaulių tara” jau kreipėsi į antstolius dėl 4600 litų skolos išieškojimo, nes “malūnininkai” neatsiskaitė už paimtą produkciją. Nedidelė skola jau užfiksuota ir mokesčių inspekcijoje.

Views All Time
Views All Time
1119
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!