Prognozės – 2009-iems metams. Ką žada žvaigždės?

Baigiasi Geltonosios žiurkės 2008-ieji metai, nuo 2009 sausio 26 d. Lietuvoje 09:54 val, kartu su jaunatimi Vandenio ženkle bei žiediniu Saulės užtemimu, prasidės Geltonojo buliaus (jaučio) metai. Jautis simbolizuoja – darbo žmogų – darbininką. Taigi šie metai nepakęs tinginių bei mėgėjų ką nors gauti už dyką. Jei nemėginsite dairytis, ką čia gavus nemokamai, o nuoširdžiai dirbsite, jums tikrai bus atlyginta su kaupu.

Beto, būtinai pasirūpinkite, kad ant šventinio stalo nebūtų patiekalų iš jautienos, nes metų globėjas JAUTIS gali labai rimtai užpykti. Taigi, norint pasigerinti 2009-ųjų metų globėjui, sutinkant Naujuosius, ne sušukit valio, o subaubkit, kad metai būtų sėkmingi 🙂

Šiais 2009-ais metais labiau bus vertinamas intelektualumas, sumanumas, išsilavinimas, profesonalumas o ne jausmingumas ar prieraišumas. Tačiau, žinoma tai nereiškia, kad jausmų, šilumos, jaukumo, paprastumo nereikės, anaiptol reikės daugiau negu įprastai, ypač visumos pusiausvyrai, harmonijai palaikyti. Tiesiog metų energijos pačios savaime jų neakcentuos.

2009-ieji bus gan įdomūs, kupini naujovių, tačiau rūstesni, atnešantys ne vienam prabudimą iš iliuzijų pasaulio. Bus sėkmingi stipriems žmonėms, pasiruošusiems keistis, siekti pokyčių bei gerovės – savo darbo sąskaita. Taip pat sėkmingi, siekiantiems įsitvirtinti žemėje, palankus metas pradėti statytis būstą sau. Tačiau 2009-ieji atneš ir nemažai chaoso, prieštaravimų tarp naujovių bei konservatyvumo ar senienų. Žmonės, kurie pernelyg laikysis praeities, gyvens praeitimi arba stengsis pratempti metus išvengdami naujų pokyčių, deja gali daugiau prarasti negu įgyti. Reikėtų pasistengt bei atsiribot nuo praeities, tegu išlieka tik kaip gražūs prisiminimai, o gyvent ateitimi, dėl ateities ir pan…

Tai naujų planų, užmojų, idėjų metai, ieškojimų – puikiai seksis juos įgyvendinti. Tereikia daugiau ryžto, pasitikėjimo savimi, nevertėtų viską užgniaušti ir palikti, net nepabandę. Daugelis žmonių taps ne tokie savanaudiški ir daug noriau teiks pagalbą tiems, kuriems to labai reikia.

Šiais metais Saturnas ir Plutonas yra žemės stichijos ženkluose. Tai suteiks palankių galimybių praktinei veiklai, taigi geras laikas užsiimti savo verslo reikalais.

Jaučio metais sėkmė lydės visus talentingas asmenybes, tap pat astrologus, mokslo žmones, technikos žmones.

Tas pats Saturnas sustiprins ir dvasinius ryšius tarp šeimos narių, pamokys gerbti ir branginti vienas kitą, o vienišius paskatins ryžtis santuokai.

Antroji metų pusė pavojingesnė, vertėtų keliones planuot pirmoje metų pusėje. Didesnė tikimybė techninių avarijų, katastrofų, stichinių nelaimių, tarptautinių konfliktų, nelaimingų atsitikimų.

Jautis – ramus, darbštus, patikimas, inertiškas gyvūnas, tačiau išerzintas tampa visai kitoks – aršus, sunkiai sutramdomas. Karai, nesutarimai, konfliktai, barniai pradėti Jaučio metais, bus sunkiai sustabdomi, todėl visas problemas stenkitės spręsti taikiai, reikėtų pasistengti atrasti visiems primtiną sprendimo būdą.

Pagal Avestos horoskopą, Naujieji metai prasideda kartu su pavasario lygiadieniu, kovo 21 d. Saulei įžengus į Avino zodiako ženklą. 2009 pavasario lygiadienį, prasidės BEBRO metai. Tokiais metais seksis tiems, kurie yra darbštūs, myli namus, yra rūpestingi, patikimi, netgi patiklūs. Beto, Bebro metais nevalia griauti, naikinti bebrų gyvenamųjų vietų, tuo labiau žudyti bebrų – nes sėkmė gali tiesiog nusigręžti nuo jūsų…

Drabužiai, madingos spalvos 2009 -ųjų: dominuos patogūs rūbai, kad juos vilkėdamas, žmogus jaustųsi laisvai – viršutinėje kūno dalyje prigludę, apatinėje – laisvesni drabužiai. Audiniai natūralūs – šilkas, medvilnė, vilna. Spalvos – dominuos purpurinė spalva, pereinanti į sodrius uogų ir vaisių atspalvius. Svarbiausios šios spalvos variacijos: violetinė, raudonai mėlyna, slyvinė. Jei esat juodos spalvos mėgėja, šiais metais patartina pakeiskit į tamsiai mėlyną. Ne paskutinėj vietoj tarp madingiausių spalvų yra ir geltona.

Views All Time
Views All Time
3894
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!