Feng shui specialistų patarimai 2009-iems metais

Jupiterio, didžiausios Saulės sitemos planetos, kryptis pagal feng shui sistemą nuo Buliaus metų pradžios taps šiaurės rytai. Joje ims stipriai reikštis Jupiteris – nereikėtų ilgą laiką sėdėti į ją atsisukus veidu. Zonoje – kryptyje, kurioje metus laiko įsikuria Jupiteris, reikia elgtis pagalbiai bei atasargiai. Prasidėjus Buliaus metams, namuose šiaurės rytų pusėje – nereikėtų bartis, leisti garsios muzikos, triukšmauti, remontuoti ar sklype kasinėti žemę.

Viena iš praščiausių krypčių šiais metais – šiaurė. Ji bus susijusi su galimomis ligomis, barniais, nuostoliais, praradimais. Todėl šiaurės kryptyje, šiaurinėse sklypo ar namo ar kambario zonose nevertėtų degti ryškios šviesos bei pradėti aktyvios veiklos. Taip pat, nevertėtų degti žibintų ar kaip nors kitaip išryškinti šiaurinę sklypo dalį. Kambarių šiaurinėse zonose nevertėtų šiais metais dėti mineralų, keramikos dirbinių ar kažkaip kitaip stiprinti žemės elemento įtaką. Tačiau, patartina sustiprinti metalo elemento įtaką: pastatyti kokį nors metalo spalvos ar metalinį dirbinį, pakabinti metalinius vėjo vamzdelius ar tiesiog padėti baltos spalvos daiktą. Tai turėtų sumažinti šiaurės krypties zonos neigiamą įtaką.

Dar viena kryptis, kurios atžvilgiu reiktų elgtis atsargiai – tai rytai: nepatartina atsukti į šią pusę nugaros, geriau atsisukti veidu. Pagal feng shui teoriją tai lemtų agresyvumo užuomazgas, galimus apiplėšimus, barnius, nesėkmes. Rekomenduotina degti ryškią šviesą rytinėje kambario ar sklypo zonoje – tai sumažins šios krypties negatyvumą.

Straipsniai 1 reklama

Rytinėje bei šiaurės krypties zonose šiais metais nerekomenduotina remontai, stiprus triukšmas. Tad, jei kambaryje būtent šiose vietose stovi jūsų muzikinis centras – pagalvokit, ar ne laikas būtų perstatyt į kitą vietą.

Sėkmingos kryptys: Geltonojo buliaus metais bus pietryčių, pietvakarių ir šiaurės vakarų kryptys.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *