Pavasarį, po ilgos žiemos, dėl saulės ir vitaminų stygiaus dauguma žmonių būna išsekę. Pamąstykime, ar tikrai kalta tik žiema. Jeigu ir Jūs dažnai pavargstate, galbūt derėtų ne vien ryti vitaminus saujomis, o kartais privengti ir kai kurių energiją ir laiką siurbiančių žmonių darbe ir gyvenime. Pamėginsiu juos atskleisti.

7 tipai žmonių, kurių darbe derėtų vengti kaip raupsuotų:

1. Dramų karalienė.

Dramų karalienė kiekvieną menkutę nesėkmę paverčia didžiausia katastrofa. Jos prezentacija nebuvo stulbinanti? Siaubas! Baigėsi kava? Košmaras! Ji nusilaužė nagą? Apokalipsė jau čia pat!.. Dramų karalienei nuolat rodosi, kad jos darbdavys bankrutuos, o ji pati gaus atleidimo lapelį.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Mes tuoj bankrutuosime, nebegaliu to tverti.”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Nieko tokio. Kitą savaitę tai jau bus pamiršta.”

2. Žebenkštis (ponas „Aš nekaltas”).

Žebenkštis niekad nebūna kaltas. Jis „patobulino” programą taip, kad ši nebeveikia? Kaltas jo per mažas monitorius, per lėtas kompiuteris arba per garsiai veikiantis kompiuterio aušintuvas, kuris jį išblaškė. Žebenkštis meistriškai moka išsisukti nuo nemėgiamo darbo permesdamas jį Jums ir pasprukdamas.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Aš nekaltas.”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Gal galėčiau kuo nors pagelbėti?”

3. Hipochondrikas.

Hipochondriką sunku pastebėti, nes… jis tiesiog labai retai būna darbe. Kai hipochondrikas pamalonina ofisą savo vizitu, jis būna apsuptas kalno nosinaičių ir vaistų. Jis niekuomet nepaspaus Jums rankos prieš tai neapsimovęs apsauginės pirštinės. Hipochondrikas savo interneto naršyklėje pasižymėjęs 20 vaistų tinklalapių ir jo telefono greitieji numeriai paskirti artimiausioms ligoninėms.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Esu tikras, kad neturėčiau būti darbe, jaučiuosi baisiai. Turbūt artinasi migrena ir mane griebia plaučių uždegimas, nutirpo mano koja ir sėdėdamas prie kompiuterio gaunu per daug radiacijos… (maždaug šioje vietoje Jūs jau nueinate).”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Jaučiuosi puikiai. O kaip Tu?”

4. Technologijų priešas.

Technologijų priešas vengia naudotis kompiuteriais ir panašia technika. Tuo jis netgi didžiuojasi. Technologijų priešas, pamatęs, kad Jūs atlikote kokį nors elementarų darbą kompiuteriu, mano, kad Jūs maniakas. Jei pamato, kad Jūs sugebate susidoroti su technologijomis, technologijų priešas permes Jums įvairius smulkius darbelius: el. pašto išsiuntimą, spausdintuvo papildymą popieriumi, atsiliepimą į jo telefono skambučius ir pan.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Kur yra „Kažkoks” mygtukas?”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Nesijaudink, aš pasiskaitysiu pagalbos gidą (manualą).”

5. Evangelikas.

Evangelikas yra atsivertėlis, kartais galintis keisti religijas kas savaitę. Jis stabtels prie Jūsų stalo kas kelias valandas, stebeilysis į Jūsų akis ir iškilmingu balsu teigs, jog esate nuodėmingasis pasmerktas degti pragare (arba prakeiktas atgimti tarakonu). Po poros dienų rasite ant savo stalo blogos kokybės atšviestus religinius traktatus. Kaskart prasilenkdami koridoriumi išgirsite klausimą „ar jau išvydote šviesą”.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Tik Vienos religijos pasekėjai išvengs prakeiksmo!”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Religija – masių opiatas.”

6. Serijinis dietininkas.

Serijinis dietininkas kiekvieną pirmadienį pradeda laikytis naujos dietos, visiems teigdamas, kad šįkart jau tikrai pasiryžęs jos laikytis. Jis graužia morkas ir salierus priešpiečiams, siūlo ir Jums pasekti jo pavyzdžiu, teigdamas ką turėtumėte daryti, kad netektumėte kelių kg. Antradienį pastebite jį koridoriuje šlamščiantį didžiulį gabalą torto.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Tavo sumuštinyje yra šeši šimtai aštuoniasdešimt dvi kalorijos!”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Gerokai numečiau svorio.”

7. Boso šnipas.

Boso šnipas apsimeta, kad yra „vienas iš Jūsų”. Jis nuolat prisijungia prie darbuotojų grupelės klausytis paskalų virtuvėlėje ar prie vandens aparato ir deklaruoja neapykantą organizacijai. Jis su visais juokiasi iš Jūsų nupieštų įmonės darbuotojų karikatūrų, netgi siūlo jas padalinti per įmonės vakarėlį. Iš karto po to jis bėga pas bosą ir Jus paskundžia.

Labiausiai mėgsta sakyti:
„Planuoji keisti darbą? O nuo kada Tu ruoši maištą prieš įmonę (taisydamasis paslėptą mikrofoną)?”

Beveik neįmanoma išgirsti:
„Tai ne mano reikalas.”

Darbas – tik gėlytės. Daug svarbiau išsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį. Pamėginsiu aptarti į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis ir ko vengti:

1. Greitai įsimylintis. Toks žmogus turi asmeninių problemų. Jis dažniausiai nepasitiki savimi ir savęs negerbia. Jis greitai Jus įsimylės, greitai ir pamirš.

2. Blogai atsiliepiantis apie savo šeimą, draugus. Žinokit, kad toks žmogus „varys” ir ant Jūsų.

3. Kaltinantis pasaulį dėl visų savo bėdų. Žinokit, kad kaltins ir Jus.

4. Prisigeriantis. Tokio žmogaus visiškai šūdinas ir skystas charakteris.

5. Draugaujantis su nusikaltėliais. Ši draugija taps ir Jūsų draugija.

6. Knisantis protą. Sakoma, jei kyla nors menkiausia abejonė, kad moteris Tau knisa protą, vadinasi taip ir yra. Nuo to galima susirgti depresija.

7. Besirengiantis pernelyg prabangiai. Dirbantis paprastą darbą toks asmuo tiesiog ieško sponsorių arba yra tiesiog išlepintas tėvų. Vargas Jums.

8. Meluojantis. Juk turėtumėte pasitikėti savo partneriu ir nenorite švaistyti energijos tiesos paieškoms.

9. Keliantis pavydo scenas. Tokie asmenys niekuomet nebuvo mylimi, dėl to turi psichologinių problemų ir įvairiais nesveikais būdais bando atkreipti dėmesį į save.

10. Prikišinėjantis kaltę. Šis bruožas dažniau būdingas moterims. Kadangi visgi moterys yra silpnoji lytis, jos ieško įvairiausių būdų valdyti vyrus. Kaltės piršimas – vienas jų. Jei nesijaučiate kaltas, galbūt tai punktas nr. 6?

Tai tiek. Laikykitės!

Views All Time
Views All Time
4065
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!