Apsilankymas pas S. Azanovą

Mano giminėje, keliems žmonėms iškilo rimtų psichologinių problemų. Norėjosi tiems žmonėms kažkuo padėti, išsiaiškinti priežastis, kodėl jiems taip nutiko. Su teta nusprendėme apsilankyti pas parapsichologą, kuris galėtų nustatyti ir šį bei tą paaiškinti. Aišku, daugelis pagalvosite, kad reikėjo eiti ne pas parapsichologą, bet pas psichologą, tačiau, patikėkite, vyko kaipo kokie nepaaiškinami sveiku protu dalykai, tai buvo savaime suprantama, kad kai kuriuos atsakymus turėtų duoti parapsichologas.

Taigi, mes pasiskambinome ir užsiregistravome pas kaunietį Sergejų Azanovą, ir, kadangi mes pačios kaunietės, tai nebuvo baisi problema pas jį atvykti. Mus užregistravo jo sekretorė, paaiškino, kad mums teks apsimokėti 50 lt už valandą konsultacijos. Mums tai tiko.

Sutartu laiku atvažiavome. Duris atidarė pats S. Azanovas, pirmoji pro duris įžengė mano teta, pasisveikino, paskui ją – aš. Vos tik mane pamatė, labai keista, bet – nudžiugo, nusišypsojo, lyg mane pažinotų. Na, aš taip pat nusišypsojau. Mano teta, jau mums išėjus nustebusi klausia manęs, gal aš jį pažįstu, kad jis taip apsidžiaugė mane pamatęs. Deja ne, mačiau jį pirmą kartą. Ir poto visą mūsų buvimo pas jį laiką, jis vos tik į mane pažvelgęs, nusišypsodavo.

Straipsniai 1 reklama

Užėjom, prisėdom nedideliame kambarėlyje, kuriame ant sienų buvo iškabinti šventi paveikslai, dar kelios relikvijos ir pan. Pradėjome pokalbį, kalbėjo mano teta, o aš tik klausiausi ir šį bei tą pridurdavau, papildydavau.

Na, jis iš parapsichologinės pusės nemažai susakė dalykų, tačiau nieko tokio ypatingo, ko ir aš pati nebučiau žinojusi, mat esu nemažai apsišvietusi šioje srityje. Man tai nebuvo jokių naujovių, tačiau mano tetai – taip.

Jautėsi, kad jis kažkaip pradėjo „važiuoti“ ant mano tetos. Pradėjo jai dėstyti, ko negalima daryti, ką galima, susidarė įspūdis, kad ji turėtų būti labai baisus žmogus, tačiau ji kaip tik atvirkščiai, yra labai labai geras žmogus.

Apie save nedrįsau daug klausinėti, tik paklausiau ar turiu savo angelą sargą, jis pažvelgė kažkur mano pašonėje ir pasakė – taip. Jis dar mažas, neišsivystęs, paskui pridūrė, ko gero dėl to, kad aš pati kaip asmenybė dar vystymosi stadijoje, todėl ir mano angeliukas kartu su manimi vystosi. Ir vis šypsojosi man.

Na išties malonu nors tiek. pas jį paviešėjome apie pusantros valandos. Išeinant teta padavė, rodos, 40 lt gal jam pačiam, o gal jo sekretorei, nepamenu ir nesvarbu, gavome čekį.

Galbūt jis ir yra parapsichologas, ko gero mato jis energetinius kūnus, kaip teigia pats, tačiau galiu pasakyti, kad jis tapo komercijos auka, kaip ir visi kiti verslininkai…

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *