Pavasaris – jausmų metas…

Niekas neabejoja, kad pavasaris – meilės metas. Prabunda gamta, prabunda ir žmonių jausmai, nes mes jaučiame didesnę Marso ir Veneros – planetų, veikiančių susižavėjimo ir meilės jausmus,- įtaką. Būtent šios planetos padeda išsirinkti bendrakeleivį, suręsti plaustus ir valteles, kuriais paskui tenka plaukti gyvenimo upe. Nuo to, kokį laivelį – tvirtą, patikimą, o gal greitosiomis sulipdytą – mes įsitaisysime, priklausys, ar kartu išgyvensime kelias dešimtis, ar tik kelerius metus.

Palankios ir nepalankios dienos

Kelionės dviese sėkmę įtakoja ir planetų išsidėstymas tuo momentu, kai nusprendėte atlikti pirmą reikšmingą veiksmą – susižadėti ar įforminti santuoką. Jei planetos yra išsidėstę palankiai, jau galime tikėtis, kad sąjunga bus tvirta. Taigi astrologija išskiria palankias ir nepalankias santuokos užmezgimui dienas. Deja, jos ne visada sutampa su įprastomis jungtuvėms savaitgalio dienomis.

Palankios sužadėtuvėms ir santuokai dienos

Kovas: 5, 10, 11, 18, 22, 23, 28. Balandis: 3, 8, 9, 17, 21, 22, 27, 29. Gegužė: 3, 8, 9, 17, 22, 23, 27, 29.

Nepalankios sužadėtuvėms ir santuokai dienos

Kovas: 3,13,15,16,17, 20, 21, 24, 25, 26. Balandis: l, 11,14,15,16,19, 20, 24, 25. Gegužė: l, 11,14,15,16,19,20,24,25,26,31

Visos nepaminėtos pavasario mėnesių dienos laikomos neutraliomis. Verta prisiminti ir tai, kad Mėnulio pilnėjimo dienos santuokai yra palankesnės negu tuomet, kai jis po pilnaties pradeda dilti. Bet pastarasis laikas pakankamai geras tuoktis našliams arba poroms, kai tarp sutuoktinių yra didelis amžiaus skirtumas.

Nepalankus laikas santuokai gali būti ir pagal valandas. Pavyzdžiui, penktadieniais 10.30-13.45 val, šeštadieniais 13.45-15.15 vai. santuokos geriau neregistruoti.

Prognozės Zodiako ženklams

Kovas tuoktis itin geras laikas moterims Žuviai ir Avinui bei vyrams Avinui ir Šauliui. Norėčiau įspėti Dvynius, Mergeles ir Vandenius – jie dabar neturėtų skubėti, santuokos požiūriu šiuo laikotarpiu juos lydi tam tikra įtampa.

Jaučiui palanku tuoktis kovo pabaigoje, ypač, jei jis papuoš savo namus ryškiai raudona, oranžine, žalia spalvomis. Vėžys dabar gali užmegzti labai tvirtą santuoką, tačiau ne su Svarstyklėmis, Ožiaragiu ir ne su Žuvimi – šiuo atveju gresia išsiskyrimas.

Liūtui, Mergelei kovas neutralus, todėl jų santuokos sėkmė pirmiausia priklausys nuo partnerio ženklo.

Svarstyklių ženklas kovą bus nelabai stabilus, po juo gimę girdės įsimylėjimo, o ne tvirtesnių jausmų balsą, ypač tam tikromis mėnesio dienomis.

Skorpionui, santuokoje itin vertinančiam seksualinius santykius, šį mėnesį palanku tuoktis su Vėžiu, Avinu, Ožiaragiu, Mergele.

Impulsyvus Šaulys kovą gali sukurti itin darnią šeimą, jei jungtuvėms suras kompaniją – tarkime, tą pačią dieną tuoksis ir vestuves kartu švęs jo giminaičiai ar draugai. Tačiau ir tokia įdomi aplinkybė Šauliui gali nepadėti, jei partneriu išsirinks Dvynį – su šiuo ženklu teks ieškoti kompromisų.

Mėnuo, kai pradeda tirpti ledas, kai iš žemės kalasi pirmieji gyvybės daigai, labai palankus Ožiaragiui – kartu su gamta atbunda ir jo jausmai. Šiuo metu jis gerai sutars su Žuvimi, Jaučiu, Vėžiu, Mergele ir Skorpionu, o pati tvirčiausia sąjunga – su bendraženkliu.

Vandenis kovą yra nusiteikęs priimti labai greitus sprendimus, tačiau jam patartina vadovautis ne tik jausmais, bet ir įsiklausyti į proto balsą, jeigu ne į savo, tai bent į artimųjų. Ypač atsargiai jis turėtų savo jausmus vertinti Jaučio, Skorpiono, Liūto atžvilgiu.

Žuvims likimas skiria net du palankius pavasario mėnesius vedyboms, bet įtampa gali kilti su Dvyniu, Šauliu ir Mergele, užtat puikiai jas supras Jautis.

Tai, kas pasakyta apie kovo mėnesį, Zodiako ženklams labai nedaug skirsis ir balandį, nes planetų išsidėstymas keičiasi nežymiai.

Avinas balandžio mėnesį bus savo šlovės viršūnėje, jis gali ne tik drąsiai pasipiršti, nešti pareiškimą į civilinės metrikacijos skyrių, bet ir įregistruoti sėkmingą santuoką. Pagal stabilumą nuo jo nedaug atsiliks ir Jautis. Balandį Jaučiui ypač perspektyvi “protinga” santuoka.

Šį mėnesį besituokiantys Dvyniai turėtų būti atidesni ir pasirinkti stabilumą garantuojančią jungtuvių dieną. Beje, šio ženklo vyrai bus linkę imti į žmonas keleriais metais vyresnę moterį.

Vėžį ir toliau lydi sėkmė, balandį pagal planetų išsidėstymą jam galima įvertinti visu dešimtuku, tad santuoka bus stabili. Išimtis Vėžiui – santuoka su Žuvimi, kur gali tekti atlyginti ankstesniojo gyvenimo skolas.

Mergelė ir Liūtas balandį – neutralioje pozicijoje, ir jų santuokoje viskas priklausys nuo pasirinkto partnerio. Štai su Žuvimi Liūtui – tvirta sąjunga, o su Avinu – konfliktinės situacijos. Mergelei – “naminiam” žmogui, “kraitį” balandžio jungtuvėms vertėjo pasiruošti iš anksto, bet tai toks ženklas, kuris greičiausiai iš anksto vestuvėms pasirengė ir be įspėjimo.

Svarstyklėms balandį patartina vestuvių proga įsigyti ką nors vertingo: gal automobilį, gal baldus, kad po jungtuvių namai nebūtų “tušti”. Į tikrai tuščius namus pradėti šeimyninio gyvenimo gali ateiti tik Ožiaragis, Skorpionas, Avinas, Liūtas. Jautis “palapinėje” net su mylimiausiu neištvers, o Liūtas, Mergelė irgi netruks pasigesti komforto.

Skorpionui balandį patartina atidžiau įsiklausyti į savo jausmus, nes šis mėnuo jam įtemptesnis nei kovas. Šaulys balandį gali vesti užsienietę, šiuo metu jam aktualu, kur įsikurti po vedybų.

Ožiaragiui – atviros durys, šį mėnesį jam palankios naujos pažintys, sužadėtuvės, bet vedybas porai mėnesių gal vertėtų atidėti, kitaip teks pakovoti su partneriu.

Jei Vandenis sugebėjo rasti tikrąją savo “antrą pusę”, balandį įregistruota santuoka bus sėkminga, bet jam itin svarbu apsisaugoti nuo klaidingo pasirinkimo.

Žuvims šiuo metu viskas sekasi, tačiau pravartu atidžiai įsižiūrėti į partnerio akis ir jausmams valią duoti tik tuomet, kai protas sako “taip”.

Gegužė – itin geras mėnuo Avinui. Jautis gegužę turi būti atidus savo drabužiams ir maistui – tai pasakytina ir apie vestuves, pavyzdžiui, produktus šventiniam pokyliui turėtų parinkti pats Jautis. Po Jaučio ženklu gimusios nuotakos suknelė turėtų būti baltų balčiausia.

Dvyniams gegužė – labai atsakingas metas, jausmai tokie karšti, kad į šonus laksto sagos. Vėžiui dabar neverta skubėti, nes geriausias laikas jau praėjo, kelyje pasitaikys šiokių tokių slenksčių.

Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms, Skorpionui gegužė santuokos požiūriu – neutralus laikas. Šį mėnesį besituokiantiems Šauliams vertėtų įvertinti savo praeitį, jeigu santuoka ne pirma – paanalizuoti, kodėl ji iširo.

Ožiaragis gegužę nesusiduria su jokiomis kliūtimis, jis gali drąsiai žengti svarbius žingsnius. Vandenio padėtis sušvelnėja, jis jau išsiblaivo nuo apsvaigimo, tad yra labiau pasirengęs daryti protingus sprendimus. Žuvis irgi vaduojasi iš karmos įtakos, ji – nebe lydeka srauniame vandenyje, o rami akvariumo gyventoja, nusiteikusi priimti partnerio siūlomą stabilumą.

Astrologija tik teigia, bet jokiu būdu neįpareigoja elgtis pagal jos dėsnius, todėl nepulkite panikon, jei bendros prognozės ne visiškai atitinka jūsų situaciją. Norint gauti labai tikslias rekomendacijas, reikia sudaryti asmeninius dviejų žmonių horoskopus, palyginti juos tarpusavyje ir tik tuomet galima daryti daugiau ar mažiau kategoriškas išvadas apie poros šansus laimingai išplaukti per visus gyvenimo slenksčius drauge. Padaryti klaidą – lengva, ištaisyti ją – sunkiau. O klaidų darysime mažiau, jei jausmus suderinsime su logika.

Vladimiras AZANOVAS

Views All Time
Views All Time
19458
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!