Vyrų meilės romanus ištvėrusios žmonos

Vyrų meilės romanus ištvėrusios žmonos

Nors vyro neištikimybė gali pasirodyti nepakeliamas dalykas, yra moterų, kurie šį skausmą pakėlė ir toliau išmoko gyventi su savo nusidėjusiais ir naują gyvenimo etapą norinčiais pradėti vyrais.
Štai kaip moterys sprendžia vyrų neištikimybės problemas, rašo Ezinearticles.com:

Jos supranta, kad, ignoruojant problemą, ji neišnyks:

Meilės romanai yra skausmingi. Mintys, kalbos apie tai ir pokalbiai po jų pabaigos yra nejaukūs, skausmingi ir sunkūs. Yra visiškai normalu norėti praleisti kelis skausmingus etapus ir gyventi toliau. Daugelis tokių moterų laikosi taktikos “Jei aš apie tai negalvoju ir nekalbu, tai to nėra”. Teoriškai tai skamba gražiai, bet labai dažnai ši problema grįžta ir persekioja tave. Jei neskirsi laiko šiai problemai išspręsti, ji vis tiek išlįs į paviršių – ir greičiausiai ne pačiu gražiausiu ir sveikiausiu pavidalu. Tu gali be jokios aiškios priežasties staiga tapti pikta ar kandi. Gali pagauti save murmančią įžeidimus ir sarkastiškus kaltinimus savo vyrui. Gali jausti apmaudą, kuris niekur nedings.

Straipsniai 1 reklama

Labai svarbu, kad tu įvardintum, atkreiptum dėmesį ir išspręstum problemas, kurios lėmė tai, kad tavo vyras užmezgė meilės romaną. Jei to nepadarysi, jūsų santuoka išliks pažeidžiama. Jei padarysi, jūsų santuokiniai ryšiai gali smarkiai pagerėti ir galiausiai taps teikiantys daugiau pasitenkinimo nei kada nors anksčiau.

Jos supranta nuo ko tiksliai reikia „pasveikti“ ir jos reikalauja to iš savo vyrų:

Labai svarbu, kad skirtum laiko apmąstyti, nuo ko tau reikia „pasveikti“. Galbūt nuo vyro atskaitomybės nebuvimo ar gailesčio. Galbūt tu paprašysi, kad jis pateiktų savo mobilaus telefono skambučių išklotinę ar elektroninio pašto slaptažodžius. Galbūt norėsi, kad jis tave nuramintų ir suteiktų erdvės ar švelnumo. O gal norėsi, kad jis būtų kantrus ir laikytųsi atokiau, būtų šalia, bet ne lūkuriuotų. Kad ir kas tai būtų, ko tau reikia, imkis iniciatyvos ir pasakyk jam apie tai. Daugelis vyrų yra sakę, kad tokiais atvejais jie padarytų viską, kad tik jų žmonos pagytų, tačiau jos nesako savo vyrams, ką jie turėtų padaryti. Kad ir kaip gražiai tai skambėtų, vyras negali skaityti tavo minčių. Jis nori padaryti viską, ko reikia, bet bijo būti atstumtas ar pasirodyti savanaudis, perdaug agresyvus ar kontroliuojantis.

Jos pačios savimi pasirūpina, atsisakykite būti auka, jų savijauta turi būti prioritetas:

Vienas svarbiausių dalykų, galinčių pakenkti santuokai po meilės romano, yra tai, kad žmona jaučiasi auka, netrokštama ir sugniuždyta. Dažnai vyras nori parodyti ir pasiūlyti savo švelnumą savo žmonai, bet nepaisant to, ką jis daro ar sako, žmona netiki juo. Taip yra todėl, kad ji nepasitiki savimi ir negali patikėti, kad, po to, kai jos vyras pažiūrėjo į šalį, ji gali būti geidžiama ar yra ko nors verta.

Meilės romanus išgyvenusios moterys žino, kad gali susidoroti su bet kokiais gyvenimo sunkumais. Jei pasikartotų panašus atvejis, kai jų vyras vėl jas nuviltų, jos žino, kad, bėgant laikui, susitvarkys su tuo. Bet dabar jos sprendžia, ar išsaugoti šeimą ir gyvenimą, kuris joms patiko. Jos žino, kad yra tos pačios mylinčios, patrauklios ir gyvybingos moterys, kokios buvo prieš sužinodamos apie savo vyro neištikimybę. Jos nenori, kad vienas įvykis, kurio jos negali kontroliuoti, visa tai pakeistų.

Norėdama būti viena iš tokių žmonų, kurios ne tik išgyvena, bet ir žydi po vyro meilės romano, turi neabejoti, kad gali skirti laiko sau ir turi noro stengtis pagerinti jūsų santuoką. Turi būti pasirengusi be baimės atverti savo širdį, nes tai yra vienintelis tikras būdas gauti ir duoti neribotą ir nepažabotą meilę kitam. Žinok, kad ir kokias klaidas padarė tavo vyras, tai ne tavo kaltė. Turi sąmoningai nuspręsti gyventi sau ir ieškoti savo laimės – o ne kažkieno kito. Juk žinai, kad tik taip gali pasiekti to, ko trokšti.

Tags:

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *