Daugelyje interneto pažinčių tinklalapių gausu skelbimų apie seksą be įsipareigojimų. Dažniausiai rašo vyrai. Tačiau pastaruoju metu atsiranda ir merginų anketų, kuriose minimas „seksas be įsipareigojimų“. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje įkurtas tinklalapis, kuriame galima susirasti „vienkartinį“ partnerį. Nuo pat pirmos dienos portalą atakavo laisvosios meilės mėgėjai. Didžiąją dalį lankytojų sudarė moterys. Tikriausiai nebesitikėdamos rasti „savo svajonių vyrą“, jos vis dažniau ieško sveiko patino, galinčio paįvairinti pilkus namų šeimininkių ar verslininkių šiokiadienius.

Pačiam procesui skiriama nevienodai laiko – naktis, pora valandų prieš grįžtant vyrui, pietų pertrauka…

Be įsipareigojimų

Viena lankytoja, kalbėdama apie tokiam egzotiškam nuotykiui paskatinusias priežastis, sakė, kad vyras jai seniai nusibodo, seksas su juo nebeteikia malonumo ir virto nuobodžia pareiga. „Visada svajojau atsidurti lovoje su tvirtu juodaodžiu vaikinu, kuris mane paimtų jėga. Todėl ir pasiskelbiau tinklalapyje. Išsamiai aprašiau, kaip jis turi atrodyti – aukštas, tamsiaodis, atletiškai sudėtas, temperamentingas vaikinas su gera potencija ir peniu.“ „Baltajai moteriai sudėtinga susipažinti su tamsiaodžiu vaikinu, – sakė ji. – O internetas suteikia unikalią galimybę rasti tinkamą partnerį. Seksas su juo buvo puikus. Gal todėl, kad žinojau, jog daugiau niekada nebesusitiksime. Nesigėdijau ir leidau sau viską. Žinoma, vyras niekada nesužinos, kad gyvenu dvigubą gyvenimą.“

Šiuolaikinės moterys įgyja vis daugiau vyriškų bruožų. Šeimos maitintojas – ne visada vyras, „visuomenės ląstelės“ galva – taip pat… Moterys vis dažniau ima ciniškai vertinti seksą – sausai, schematiškai.

Atsitiktinis ar sąmoningas?

Manoma, kad yra dviejų rūšių seksas be įsipareigojimų – atsitiktinis ir sąmoningas.

Dažniausiai pasitaiko pirmasis atvejis. Juk kartais aistra užplūsta tam tikru metu ir tam tikroje vietoje. Neretai beprotiškas geismas apima įvairiose šventėse, vakarėliuose, kai alkoholis susilpnina savikontrolę.

Pasitaiko ir tokių situacijų – sėdi miela draugiška kompanija, draugė moteris ir draugas vyras… Netikėtai jie užsiplieskia aistra vienas kitam… Juk sakoma, kad draugystė tarp priešingos lyties atstovų neįmanoma. Jeigu vyras artimai draugauja su moterimi, anksčiau ar vėliau tai baigsis „draugišku“ seksu. Be tolimesnių įsipareigojimų.

Antroji rūšis – sąmoningas seksas. Dažniausiai juo užsiimama, nes norima. Kartais būna taip, kad mergina ką tik išsiskyrė su nuolatiniu draugu, kito dar nesusirado, o pažįstami užimti… Prigimties neapgausi – štai ji ir rašo skelbimus apie „neįpareigojantį seksą“.

Dar vienas išbandytas būdas – „pakabinti“ kokiame nors klube. Beje, „kabinamas“ objektas dažniausiai galvoja, kad tai jis suviliojo ją… Jis sėdi, nuobodžiauja, siurbčioja alų. Išvydęs susidomėjusį žvilgsnį, slaptus kviečiamuosius gestus, patraukia „aukos“ link, kad praktiškai išbandytų savo neretai skurdoką gundytojo arsenalą… Vos tik jis ima plušėti, vaizduodamas sąmojingą, – jis jūsų.

Viltys

Seksas be įsipareigojimų – pas mus peikiama „sporto rūšis“. Vyrai vadinami patinais, mergišiais, moterys – kekšėmis…

Tačiau atidžiau įsigilinus į tų skelbimų tekstus galima suprasti – tik nedidelė laisvų santykių mėgėjų dalis jų trokšta iš tikrųjų… Tarp jų kur kas daugiau žmonių, tiesiog taip bandančių susirasti savo idealą. Jie tikisi, kad per kelis malonius susitikimus partneris vis dėlto pajus „jausmų kibirkštį“. Viltys lieka viltimis, ilgainiui jos tiesiog išnyksta, ir žmogus jau nebesugeba nieko kita, išskyrus atlikti mechaninį procesą.

Views All Time
Views All Time
1698
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!