Top 10: ekstremaliausi būdai pasipiršti

Top 10: ekstremaliausi būdai pasipiršti

Kai kurie vyrai didžiuojasi pasipiršę ant Eifelio bokšto, kiti — viduryje krepšinio rungtynių, tačiau niekas neprilygsta ekstremaliesiems romantikams. Oddee.com pristato dešimt originaliausių pasipiršimų žmonijos istorijoje.

10. Plūduriuojant ore

27 metų Graciela Asturias gimtadienio proga gavo daugiau negu tikėjosi. Jos partneris Alexas užsakė vietas specialiame Boeing 727 skrydyje, kuriame per keturias minutes trunkantį kritimą keleiviams suteikiama galimybę patirtį nesvarumo būseną. Kai Graciela ir Aleksas plūduriavo lėktuvo kabinoje, pastarasis staiga ištraukė sužadėtuvių žiedą ir pasipiršo. Graciela, žinoma, atsakė teigiamai.

Straipsniai 1 reklama

9. Virtualiame „Halo“ žaidime

2007 metais Moviesignas (vyro internetinis slapyvardis) nusprendė pasipiršti virtualioje erdvėje. Jis pakvietė savo merginą (Furtive Penguin) ir du kitus draugus sužaisti „Halo 3” partiją. Pradėjus virtualų žaidimą, Moviesignas nulydėjo Furtive Penguin į vietą, kur jis esą paliko energijos kardą. Tačiau vietoje vieno energijos kardo Furtive Penguin nustebo pamačiusi daugybę į krūveles sukrautų ginklų — jie suformavo žodžius „Tekėsi už manęs?“.

8. Užgesus liepsnai

Toddo sužadėtuvės buvo kruopščiai suplanuotas šou. Su draugo kaskadininko pagalba, jis apsirengė ugniai atspariu kombinezonu ir stovėdamas ant baseino tramplino padegė savo kūną. Dramatiškai užgesinęs liepsnas vandenyje, jis išlipo iš baseino, nusitraukė kapišoną ir atsiklaupė priešais savo merginą: „Malissa, tu mane uždegi. Norėjau pademonstruoti, kad dėl tavęs degu ugnimi“. Malissa pradėjo isteriškai juoktis iš smagaus savo vaikino pokšto, tačiau greitai nutilo, pamačiusi jį besiklaupiantį prieš ją su sužadėtuvių žiedu.

-Ar tekėsi už manęs, Malissa?

-Taip!

7. Prieš iškrentant iš lėktuvo

Laisvas kritimas iš 6000 metrų aukščio ir taip verčia širdį daužytis, tad net baisu pagalvoti, kaip Mateo Martinezo merginos širdis nesprogo iš susijaudinimo, kai šis, prieš pat jiems iššokant iš lėktuvo, pasipiršo. Nusileidus ant žemės, jis laime trykštančiai merginai įteikė sužadėtuvių žiedą.

6. Per televizijos reklamą

Randas su Geraldine susitikinėjo penkis metus, tad nusprendęs pasipiršti, jis pasiryžo paversti sužadėtuves nepamirštamu įvykiu. Jis nupirko keliasdešimt tūkstančių kainuojantį reklamos laiką jos mėgstamiausio serialo „Veronica Mars“ metu. Įprastą vasario vakarą Geraldine prisėdo žiūrėti savo mėgstamo serialo, o televizoriaus ekrane išvydusi vaikino veidą visiškai apstulbo. Tarp isteriško juoko pliūpsnių ji sugebėjo Randui atsakyti „taip“.

5. Perprogramavus jos mėgstamiausią kompiuterinį žaidimą

Amerikietis Bernie Pengas perprogramavo savo merginos mėgiamą kompiuterinį žaidimą „Bejweled“. Jai pasiekus tam tikrą taškų slenkstį, ekrane pasirodė sužadėtuvių žiedas, kartu su prašymu tekėti už Pengo. Ši istorija paplito internete ir ją pastebėjo net „Bejewelled“ žaidimo gamintojai. Jie taip susižavėjo jo išradingumu, kad, užuot pykę už neteisėtą perprogramavimą, pasiūlė sumokėti už dalį vestuvinių išlaidų.

4. Su skėčiais

Seanas Palmgrenas surinko draugų komandą ir kiekvienam įteikė po skėtį, ant kurių buvo surašytos visos „Ar tekėsi už manęs“ raidės. Toliau jis įtikino savo būsimą žmoną pasivaikščioti parke. Po beveik penkių kilometrų žygio jis atlydėjo ją iki vietos, kur išsirikiavę stovėjo jo draugai. Jie visi virš galvų laikė skėčius. Jo mergina Betsy labai susidomėjo keista žmonių „formacija“ ir nusprendė prie jų prieiti, pasižiūrėti, ką jie veikia. Likus maždaug 30 metrų iki jų, kažkas davė ženklą ir jie visi pavertė savo skėčius link jos. Perskaičiusi „Ar tekėsi už manęs?“ , ji sušuko: „O Dieve, kažkam ką tik pasipiršo!”. Tik pamačiusi atsiklaupusį Seaną, ji suprato, jog klausimas buvo skirtas jai. Ji atsakė „taip“.

3. Tarpininkaujant Tomui Cruise‘ui

2004 metais Tomas Cruise‘as pasirodė portugalų televizijos laidoje ir paprašė moters, kad ši ištekėtų už savo vaikino. Viską suorganizavo fabriko darbuotoją Sonią įsimylėjęs operatorius Joao Martinsas. Jis susipažino su aktoriumi filmuodamas jį ispaniškoje „Paskutinio Samurajaus“ premjeroje. Tomas Cruise‘as su mielu noru sudalyvavo „akcijoje“: „Sonia, privalai ištekėti už Joao. Prašau tekė už Joao. Jis verkia kitapus kameros“. Jo mergina, žinoma, sutiko.

2. Spektaklyje

Įsimylėjęs turtuolis pasamdė visą aktorių trupę tam, kad galėtų pats suvaidinti spektaklyje ir pasipiršti savo mylimai moteriai. Ukrainietis Gennady Zleskiy (38) už savo romantišką idėją sumokėjo net 40 tūkst. litų. Šiame spektaklio „Romantikai“ pastatyme jis, prisidengęs teatrališka kaukę, vaidino pagrindinį vaidmenį. Spektaklio pabaigoje, kai jo personažas turėjo prisipažinti mylintis istorijos heroję, jis nusiplėšė kaukę ir pareiškė: „Ne, moteris, kurią myliu yra Victoria ir ji sėdi šeštoje eilėje. Ar tekėsi už manęs, Victoria?“. Apstulbusi moteris tokio pasiūlymo negalėjo atsisakyti.

1. Parodoje

George‘as nusprendė savo merginai Sarai pasipiršti itin kūrybingu būdu. Jis sukūrė instaliaciją iš polistirolinių formų, kurios, pažvelgus tam tikru kampu, sudarė žodžius „Ar tekėsi už manęs“. Jis pavadino meno kūrinį „My Early Muir Owl“ (žodžių „Will you marry me“ anagrama), ir pasamdė aktorių, kad šis suvaidintų menininką Serge‘ą Gandaorą („George and Sara“ anagrama). Kai „Serge‘as“ paprašė Saros pažvelgti į instaliaciją per strategiškoje vietoje pakabintą rėmelį, George‘as atsiklaupė šalia jos su sužadėtuvių žiedu. Jai išvydus slaptą instaliacijos žinutę, George‘as ištarė lemiamus žodžius.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *