Airiškos virtuvės restoranas Vilniuje į vasario 25 dieną vykusį pirmajį greitąjį pasimatymą (angl. Speed dating) sutraukė 19 dalyvių iš 20 galimų. Pirmajame tokiame renginyje dalyvavo devyni 30-40 metų vyrai ir dešimt to paties amžiaus moterų. Grupėje taip pat dalyvavo ir vienas australas bei amerikietis.

„Taip” vienas kitam pasakė 5 dalyviai, “taip – galbūt” – 12 dalyvių, – sako „The Dubliner” direktorius Kevin Handley. – Tokiu būdu visi dalyviai turi galimybę eiti į antrąjį pasimatymą, kuris jau priklausys nuo jų pačių. Visi dalyviai išėjo su viltimi”.

Dalyviai atstovavo pačias įvairiausias veiklos sritis: finansų, draudimo, statybos, IT, leidybos bei muzikos pasaulio atstovai. Dauguma dalyvių pritarė minčiai, kad į greitąjį pasimatymą atvyko tie, kurių vakarai dažniausia prabėga biuruose bei siekiant įgyvendinti profesinius sumanymus, o romantikai laiko nėra. Dauguma prisipažino ilgai dvejoję, ar ryžtis tokiai patirčiai.

Po renginio viena dalyvė pareiškė, kad greitasis pasimatymas yra tūkstantį kartų smagiau nei pažintys internete, nes matai su kuo bendrauji. Kitas dalyvis prisipažino buvo siųstas draugų į žvalgybą ir teigė laimėjęs. “Nesvarbu, kaip susiklostys tolimesni naujų porelių santykiai, bet ta flirto ir žaižaruojančių akių valanda snieguotą trečiadienio vakarą visada išliks kaip malonus prisiminimas”, – ispūdžiais dalijosi kita dalyvė. Iš esmės visiems dalyviams patiko netradicinis susipažinimo būdas ir smagiai leisti laiką. „Tai tarsi aklas pasimatymas, kuriame dalyvauja nemaža grupė žmonių. Žinojimas, kad į tokį pasimatymą eini ne vienas, suteikė drąsos”, – sakė antrojo pasimatymo galimybę laimėjęs vyras.

Dalyvauti greituosiuose pasimatymų vakaruose, kurie „The Dubliner” restorane pradedami organizuoti kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį, yra kviečiami per 3 dešimtis perkopę vieniši vyrai ir moterys. Viename tokiame renginyje gali dalyvauti iki dešimties vyrų ir tiek pat moterų.

K. Handley teigimu, idėja organizuoti greituosius pasimatymus buvo pasufleruota pačių klientų, kurių nemažai yra užsieniečių. Kai kuriose Europos šalyse greitieji pasimatymai yra itin populiarūs. Šiandien vien Londone priskaičiuojama apie pusantro šimto kompanijų vykdančių panašią veiklą.

Ateinantis greitojo pasimatymo vakaras įvyks š.m. kovo 25 dieną 19.00 valandą. Į renginį kviečiami per 3 dešimtis perkopę vieniši vyrai ir moterys. Dėl moterų aktyvumo, pirmenybė teikiama toms moterims, kurios į renginį užregistruoja vienišą per 3 dešimtis perkopusį brolį, giminaitį ar bičiulį. Norint dalyvauti greitajame pasimatyme likus dviems dienoms iki renginio dienos reikia įsigyti dalyvio kortelę.

Kas yra „Speed dating” arba greitasis pasimatymas?

Veikimo principas paprastas – dažniausia dalyvauja vienodas moterų ir vyrų skaičius. Dalyviai tam tikra tvarka susipažįsta ir keletą minučių bendrauja asmeniškai tarpusavyje. Visi dalyviai gauna žaidėjų lapus, kuriuose po kiekvienos naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. Pasibaigus pasimatymui suvedami rezultatai ir laimingieji, kurių pasirinkimai sutapo, gauna vieni kitų kontaktus.

„Speed dating” koncepcija buvo sugalvota Rabbi Yaacov Deyo ir jo studentų, kaip vienas iš būdų jauniems žydams susipažinti ir sukurti šeimas. Pirmasis pasimatymų vakaras įvyko1998 metais Los Andžele, Pete’s Café kavinėje. Labai greitai tokio tipo renginiai paplito po visą Ameriką, o apie 2000-uosius jų bumas pasiekė ir vakarų Europos šalis.

Views All Time
Views All Time
2128
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!