Pingvinų meilės trikampis

Pingvinų meilės trikampis

Šešerius metus trukę dviejų pingvinų-gėjų, gyvenusių zoologijos sode, santykiai baigėsi po to, kai vienas iš jų „pamilo” patelę.

San Francisko zoologijos sode pingvinas vardu Harry paliko pingviną vardu Pepper dėl patrauklesnio paukščio – našlės vardu Linda.

Šią meilės dramą aprašinėjo didžiausi JAV dienraščiai, įskaitant ir „Los Angeles Times”.

Straipsniai 1 reklama

Blogeriai netruko Lindą apkaltinti namų griovėja, besirūpinančia tik savo laime ir nekreipiančia dėmesio, kad kitiems suteikia skausmą.

Kaip rašo „LA Times”, Harry ir Pepper nesitraukdami vienas nuo kito ilgus metus gyveno laimingai, saugodavo kiaušinius, kuriuos apleisdavo kiti pingvinai.

Tačiau meilės istorija baigėsi, kai Harry įsikraustė į gretimą lizdą, kuriame gyveno neseniai našle tapusi pingvinė Linda.

Lankytojai pastebėjo, kad paliktasis Pepper dabar liūdėdamas vaikšto savo aptvare pirmyn atgal.

Harrisonas Edellis, atsakingas už zoologijos sodo paukščius, pažymėjo, kad neseniai pasimiręs Lindos partneris buvo nedidelės zoologijos sodo pingvinų bendruomenės lyderis, vadovavęs ne vienam, bet dviems lizdams.

„Pingvinams nekilnojamas turtas turi didelę reikšmę, – sakė Edellis dienraščiui „LA Times”. – Taigi, Linda pingvinų bendruomenėje buvo laikoma patrauklia partnere”.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *