Mano mielas,

Man patinka, kai užeini į svečius. Nebūtina atnešti šokolado, šampano ar gėlių, juk svarbiausia, kad Tu ateini. Man patinka, jog domiesi, kaip gyvenu.

Patinka, kai manęs klausaisi. Juk kartais kalbu nesąmones, o Tu man atleidi. Patinka, kai Tu geri arbatą ir žiūri į mane. Man patinka, kad kartais parašai man laiškelį. Elektroninį. Arba šiaip komentarą po straipsniu.

Man patinka, kad pasakoji apie mane kitiems, kad daliniesi naujienomis ar šiaip įdomybėmis, kurias išgirdai iš manęs.

Man patinka tau pasakoti ne tik apie komfaką, bet ir apie renginius, šventes, patinka pristatyti dėstytojus ar studentus. Man patinka tiesiog būti su Tavim.

Aš Tave myliu, komfako.lt skaitytojau!

Šiandien šv. Valentino diena. Turbūt nereikia to priminti. Kiekvienas pastebėjome kalnus stebinančių savo neskoningumu menkniekių parduotuvėse ar matėme reklamas, siūlančias beprotiškai romantiškas staigmenas mylimajam. Banalu? Taip. Nesiūlau apsimesti, kad tokios dienos iš viso nėra. Praleiskite dieną su mylimuoju, juk vis dėlto šiandien. Įsimylėjėlių šventė. Pasivaikščiokite po senamiestį ar palei Nerį, pasiimkite arbatos termose, pasivaišinkite meduoliais ar sausainiais (jeigu moki pagaminti kokį kulinarinį šedevrą – nustebink mylimą žmogų, bet jei ne, net ir nuoširdžiai sutepti sumuštiniai pradžiugina po sunkios dienos universitete).

Ką daryti, jei mylimo žmogaus neturi? Yra keli variantai. Pirmas – džiaugtis, kad negausi jokio pūkuoto šlamšto, paskubomis nupirkto prekbos centre. Antras – keliauti į „medžioklę“, juk šiandien vyksta daug renginių, į kuriuos užsuks ir vienišos sielos. Trečia – praleisti vakarą su draugais arba iš viso ignoruoti šventes ir eiti mokytis. Bet jeigu labai nori kam nors prisipažinti meilėje, visada gali paskambinti mamai, geriausiai draugei/ draugui ar parašyti mums, komfakas.lt komandai.

P.S. Pabaigsiu citata iš vienos dainos: „Tikroji meilė yra. Ir daug arčiau nei jūs manote.“

Aš tikrai Tave myliu.

Views All Time
Views All Time
2385
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!