Dabar aš rašau savo meilės istoriją. Aš dirbau Vilniuje ir labai ilgai. Po ilgo laiko tarpo pradėjau važinėti į šokius į savo mylimą kaimą. Ir po kurio laiko susiradau simpatišką merginą. Ji buvo blondinė, jos akys buvo žydros. Ir ji man labai patiko, nes tai buvo pirma mano mergina. Aš jai labai dažnai  veždavau visokių vaisių ir gėrybių. Ir mes su ja susitikinėjome labai retai, nes aš neturėjau laiko. Man buvo labai liūdna, kai ji nejautė man dėkingumo, nes ji mane išmainė  į kitą. Mat tas vaikinas gyveno arčiau ir niekur nedirbo. Ir aš supykęs iškrėčiau jiems šunybę.

Vieną kartą mes išvykome prie ežero maudytis. Tai buvo nuo jos namų beveik 6 kilometrai. Laiką leidome linksmai, nes aš nors ir viską žinojau, to neparodžiau. Kai jie nuėjo maudytis, aš supykęs paėmiau jų drabužius, visus daiktus ir išvažiavau namo. Jie vargšai tegrįžo tik naktį.

Paskui ji ištekėjo už jo. Man buvo labai sunku apsiprasti su ta netektim. Po to įvykio aš išvažiavau dirbti. Štai tokia mano nelaimingos meilės istorija.

Views All Time
Views All Time
2179
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!