Kartais tenka susidurti su neištikimybės problema – jauti, kad santykiai pradeda byrėti, viskas keičiasi ir tikrai ne į gerąją pusę. Kodėl aš? Kodėl mane? Ką aš padariau blogai? Tokie klausimai dažniausiai iškyla jaunam žmogui, kuris sužino apie antrosios pusės neištikimybę. Skyriau per daug dėmesio? Per mažai? Kiekvienam žmogui sunku iškęsti tokį smūgį.

Tačiau į viską pažvelkime iš kitos pusės – iš to nenaudėlio, kuris išdrįso tai padaryti. Net ir pačius tvirčiausius santykius ištinka krizės, kurios žmones arba suartina, arba sukiršina. Neištikimybė viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių poros skiriasi net neišsiaiškinusios visko iki galo.

Klausiate – kodėl aiškintis ar net kalbėtis su tuo žmogumi? Juk kiekvienas turi savo motyvus. Gal problema ne tik kaltojo pusėje, bet ir jumyse? Beveik visose amžiaus grupėse yra dvi kategorijos žmonių, kurios yra padalintos į tuos, kurie „išsilakstė“ ir tuos, kurie ne. Žinoma, rimti santykiai augina vertybes, žmogaus gerbimą ir rūpestingumą, tačiau kam jaunam žmogui apkrauti save tokia didele našta?

„Širdis vienai – kūnas kiekvienai“

Net ir turėdami antrąsias puses dauguma merginų ir vaikinų pasuka neištikimybės keliu. Kodėl? Kokios to priežastys? Kiekvienas renkasi pagal save. Noras išduoti nekyla iš niekur. Ypač paauglystės metu kiekvienas svajoja turėti net keletą vaikinų ar merginų, didžiuotis jomis ar jais prieš draugus ir apsimesti, kad esi daug gudresnis už priešingos lyties atstovą/ę. Net ir mylėdami pasuka kitu – neištikimybės – keliu. Vienus verčia nuobodūs santykiai ir likęs tik prisirišimas prie žmogaus ar nenoras jo įskaudinti, tačiau niekas netrukdo jam už nugaros megzti nedidelį romanėlį.

Viena iš didžiausių neištikimybės priežasčių yra nusibodęs lytinis gyvenimas. Tarp jaunuolių ypač populiarus noras eksperimentuoti ir bandyti vis kažką naujo. Nusibodęs ar atšalęs partneris verčia ieškoti kažko naujo ir „aštresnio“ savo gyvenimui. Turėti meilužį ar meilužę kartais lyg vaikščiojimas peilio ašmenimis: juk jis neįpareigoja ir, atrodo, suteikia visko, ko tik reikia. Aistra, azartas, kartais net sportinis interesas priverčia ieškoti kažko naujo ir įdomaus savo asmeniniame gyvenime.

„Atsiprašau – aš netyčia“

Gyvenime pasitaiko net ir keisčiausių atvejų. Neištikimybė gali būti tiek saldus, tiek kartus vaisius. Tai priklauso nuo pačio žmogaus ir situacijos. Kartais net ir menkiausias atitrūkimas nuo žmogaus ar vienatvės dvelksmas gali priversti žmogų ieškotis dar vienos pusės, kuri užpildytų tuštumą net ir trumpam. Vakarėlių metu dažniausiai ir įvyksta tas „netyčiukas“, dėl kurio žmogus gailisi tai padaręs… O kartais ne… Kartais tai ir išardo poras ir sukuria naujas.

Kiekvienas iš mūsų turime pasirinkimą, kurioje pusėje būti, ir tai kiekvieno valia. Išsilakstymas jaunystėje padeda nusistovėti ir laikui bėgant pradėti vertinti tai, ką turi, ir apsispręsti reikiamu momentu teisingai. Nors neištikimybė nėra geriausias pavyzdys, tačiau tai gali būti gera pamoka visam gyvenimui kaip reikia elgtis, o kaip ne.

Views All Time
Views All Time
388
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!