Aš myliu savo šeimą

Aš myliu mamyte ir tėvelį,
Aš myliu senelę ir senelį.
Mamytė saulytė,
Ji dangų pasiekia
Ir širdelę paliečia.
Tėvelis apsaugo nuo bėdų didelių.
Senelė mums kepa pyragų skanių.
Senelis sužino daug žinių įvairių.
Labiausiai aš šeimą savo myliu!

Kamilė Šiaurytė, 2b kl.

Kas yra meilė?
Meilė yra kai vienas kita myli žmonės. O kartais tik vienas myli, o kitas nemyli. Būna meilė tik dėl pinigų. Bet kam mylėti, jeigu myli tik pinigus? Mylėti nieks nedraudžia.
Yra dar ir Valentino diena. Tai – kada žmonės vienas kitam siuntinėja žinutes arba laiškus apie meilę.

Žygaudas Kūrys, 4b kl.

Meilė

Kiekvienas žmogus kažką myli. Žmogaus meilė yra širdyje. Meilei yra skirta dainų eilėraščių. Taip pat parašyta daug knygų. Net yra tarptautinė meilės diena – Šv. Valentino diena.
Vaikai myli savo tėvelius, senelius, broliuką, sesutę, gyvūnus. Vaikai labiausiai myli savo šeimą. Pavasarį – mylime saulutę.Ja džiaugiamės ir mylime už tai, kad skaisčiai šviečia, šildo žemę, pražysta gėlytės viskas sužaliuoja.
Tėvai irgi labai myli savo vaikus.

Robertas Žukevičius, 3b kl.

Kas yra ta meilė?

Mylėti galima viską: Tėvynę, močiutę, senelį, mamytę, tėvelį, sesę, gyvūnėlius.
O kaip mes galime mylėti Tėvynę?
Mūsų meilė Tėvynei galėtų galėtų būti tokia: gerai mokytis, klausyti vyresnių žmonių patarimų, nešiukšlinti, nelaužyti medelių, priimti vargšus benamius gyvūnėlius ir taip toliau. Mylėti savo artimus žmones- tai reiškia juos gerbti, jų klausyti, neatsikalbinėti, padėti vyresnio amžiaus žmonėms.
Reikia mylėti visus, nes jeigu tu nieko nemyli, tai ir tavęs nieks nemylės.

Justinas Rygelskas, 3b kl.

Kas yra meilė?

Labas, aš dabar papasakosiu apie meilę.
Meilė yra kai žmonės myli vienas kitą. Mama myli savo vaiką. Mama myli savo mamą. Močiutės myli savo anūkus. Tėveliai myli savo vaikus. Mes mylim gamtą, medžius, gėles, žolytę, gamtą. Dar mes mylim savo senelius, prosenelius, taip ir jie mus myli. Visi mes džiaugiamės meile.
Jei mokytoja mus myli – mes mylim mokytoją.
Tai linkiu ir jums turėt tiek daug meilės!

Kamilas Kovalevskis, 3b kl.

Apie meilę

Jeigu pasaulyje dabar nebūtų meilės, tai dabar nebūtų ir taikos, o žmonės tiktai pyktųsi.
Jei žmogus jaučia kam nors meilę, jam daug lengviau gyventi. Kiekviena žmogus meilę supranta kitaip ir myli savaip. Mažas vaikas myli savo tėvelius ir senelius. O kai mažas vaikas užauga į suaugusį žmogų, viską supranta kitaip ir pradeda mylėti augalus ir gyvūnus su gamta. Kai suaugęs vyras suranda sau žmoną, labai stengiasi dėl jos, kad jai nieko netrūktų ir geriau dirbti, kad uždirbtų daugiau pinigų, kad išlaikytų visą šeimą. O ypač kai gimsta mažas vaikas- jį reikia labai mylėti ir rūpintis.
Kai vaikas gimsta šeimoje, kur jis yra laukiamas ir mylimas, tai yra labai gerai, nes nuo to priklauso mūsų ateitis!

Ernestas Bartoševič, 3b kl.

Meilės galia

Kiekvienam žmogui yra labai svarbu, kad jį mylėtų. Mylintis žmogus jaučiasi saugus, reikalingas.
Aš mačiau vieną žmogų be galo nusivylusį, liūdną, vienišą ir labai piktą. Iš karto buvo aišku, kad jo niekas nemyli. Ir jis nieko nemyli…
Ką sakyti apie žmogų, jei net mano katinas nori būti pastebimas ir mylimas. Jis sočiai priėdęs nepasislepia kur nors kampelyje miegoti, o stengiasi visą laiką būti šalia. Kai jį glostai ir laikai ant kelių jis murkia, jo akys švyti. Katino meilė žmogui gali numalšinti skausmą.
Aš manau, kad be meilės būtų tuščia ir niūru. Mįslė žmogui tai sparnai kurie pakelia nuo žemės. Ir tu skrendi, skrendi, skrendi… Meilė tai galimybė svajoti.
Taigi meilė mums visiems tikrai reikalinga. Ji turi didžiulę galią.

Živilė Sinevičiūtė, 4b kl.

Kas yra meilė

Mielė yra pats gražiausias ir nuostabiausias dalykas žmogaus gyvenime. Be meilės žmogus neišgyventų. Visi nori mylėti ir būti mylimi.
Jau nuo pat gimimo vaikas supamas mamos, tėčio, artimųjų švelnių jausmų, globos, didžiulės meilės. Vaikas auga ir pradeda jausti draugo, draugės meilę, galbūt tai ir tampa pirmaja meile, kurios niekad neįmanoma pamiršti…
Mylėti galima ne tik žmogų. Mylėti galima šuniuką, kačiuką, paukščiuką, viską, kas gyva. Mylėti galima ir žemę, tėvynę, kurioje esi gimęs. Dėl jos žmonės aukoja net ir savas gyvybes. Koks yra stirpus tas jausmas – MEILĖ. Ir tą jausmą, tikraisiai, pajaučia kiekvienas žmogus.

Gimtą žemę mylėk,
Jos upes ir miškus, –
Tą vienintėlį dangų
Virš savo galvos…
Mylėkime viską, kas mus supa!
Galbūt, jei vienas kitam rodytume daugiau tos meilės, būtume laimingesni, nes MEILĖ – tai mūsų LAIMĖ.

Valdas Kavaliauskas, 3b kl.

Views All Time
Views All Time
9297
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!