Vyrams patinka, kai bučiniai susilieja su viso kūno glamonėmis. Aistringi, įsisiurbiantys bučiniai tikrai įkaitins jūsų partnerį. Jei tuo metu dar švelniai glostysite jo kūną rankomis, suteiksite jam didžiulį pasitenkinimą. Kai kuriems vyrams patinka švelnūs apatinės lūpos, ausų spenelių kandžiojimai.

4 bučinių tipai, kurie labiausiai patinka vyrams

Tad dėmesio – štai kaip reikia bučiuoti savo vyrą:

1. Bučinys besimylint. Bučiniai besimylint ir yra būtent tokie – kai mylitės ir bučiuojatės tuo pat metu. Kodėl vyrams jie patinka? Susiję straipsniai: Ženklai, kuriais vyrai išreiškia savo jausmus (9) Seksas be alkoholio – jau nebeįmanomas? APKLAUSA (6) Apart akivaizdžios priežasties – t.y. jūs turite mylėtis, tokiu būdu apjungiate vieną iš romantiškiausių veiksmų su intymiausiu. O būtent to labiausiai reikia sekse!

2. Lūpas čiulpiantis bučinys. Paprastai taip bučiuojamasi besiglamonėjant, preliudijos metu. Jų metu švelniai įtraukiate savo partnerio viršutinę arba apatinę lūpą. Kodėl vyrams tai patinka? Būkime atviri: bučinys pačiulpiant lūpas – pats „skaniausias”. Tai reiškia, kad visas įdomumas dar prieš akis. Tai lyg sekso garantas – jei taip pabučiavai, vadinasi sutinki šianakt mylėtis.

3. Paprastas bučinys. Paprastas bučinys nėra įmantrus, tai paprasčiausias greitas pakštelėjimas į lūpas, skruostus, bet kur. Nieko nešvankaus, tiesiog paprastas bučinys. Kiekvieną kartą, kai pasibučiuojate savo vyrą, jis užuodžia jūsų kremą ir šampūną, ir dėl to jaučia jus geriau.

4. Bučinys su liežuviu. Bučinys su liežuviu yra klasikinis prancūziškas bučinys – kai jūsų liežuvis atsiduria mylimojo burnoje. Kodėl vyrams jis patinka? Aistringas prancūziškas bučinys toks pats intymus kaip ir seksas. Užmerki akis, kiek palenki galvą į kurią nors pusę ir įsisiurbi į lūpas, o paskui pradedi žaisti liežuviu. Tada kūnai būna prisispaudę vienas prie kito, o rankos pradeda klajoti. Tai – viena iš maloniausių gyvenimų akimirkų. Be to, aistringai bučiuojantis sustiprėja jausmas, kurio negali pakartoti joks kitas bendravimas. Pastebėjote į kurią pusę dažniausiai pakreipiate galvą bučiuodama partnerį? Tai gali būti svarbu atskleidžiant Jūsų tikruosius ketinimus.

Egzistuoja teorija, jog tie, kurie linkę palenkti galvą kairėn, jaučia mažiau šilumos ir meilės nei tie, kurie pakreipia dešinėn. Tai paaiškinama tuo, kad palenkus galvą dešinėn, atsukame partneriui kairįjį skruostą, kontroliuojamą dešiniojo smegenų pusrutulio, atsakingo už emocijas. Tarp vyrams ir moterims sukeliamo bučinių poveikio atrasta nemažai skirtumų. Pavyzdžiui, vyrams paprastai pakanka aistringo lūpų kontakto, o moterims reikia daugiau, kad pajaustų emocinį ryšį ir seksualinį susijaudinimą. Daugeliui vyrų gilaus bučinio pakanka, jog norėtų pereiti prie dar intymesnių santykių.

Bučiniai ir sveikata

Apskaičiuota, kad per visą gyvenimą bučiuojamasi daugiau nei 20 000 minučių. Mokslininkai ir sveikatos specialistai teigia, kad ši maloni veikla ne tik stiprina imunitetą, bet ir užkerta kelią ligoms. Tačiau yra ir kita medalio pusė – bučiuojantis apsikeičiama įvairiais mikrobais, todėl vertėtų būti atsargiems.

Mažina kraujospūdį

Daugumai teko girdėti, kad bučiniai malšina stresą ir nerimą, mat tuo metu organizme išsiskiria daugiau laimės hormono endorfino ir adrenalino. Bučiniai teigiamai veikia ir kraujotaką. Užsiimant šia malonia veikla išsiplečia kraujagyslės, todėl sumažėjo mažojo tankio cholesterolio kraujyje. Išsiplėtus kraujagyslėms gali sumažėti migrenos ar menstruacijų skausmai. Pastebėta, kad aistringi bučiniai veikia bemaž 200 kartų stipriau nei morfinas.

Pasak mokslininkų, bučiuojantis moterų pulsas gali šoktelėti iki 110–120 dūžių, o vyrams iki 150–180 dūžių per minutę. Tad pagerėjus kraujotakai ima sklandžiau veikti kraujagyslių sistema ir išvengiama širdies negalavimų.

Padeda išvengti dantų ligų

Pastebėta, kad burnos gleivinė praleidžia ir tam tikrus hormonus, tarkime, testosteroną, tad karštas bučinys moteris gali dar labiau sujaudinti. Bučiuojantis burnoje padaugėja ir seilių, tad jos efektyviau valo apnašas ir nešvarumus nuo dantų. Sveikatos specialistų teigimu, bučiniai dantims daro netgi didesnį poveikį negu kramtomoji guma, nes normalizuoja burnos rūgštingumą ir mažina ėduonies atsiradimo tikimybę. Tiesa, teigiamo poveikio sulaukiama tik tuomet, jeigu partneriai laikosi burnos higienos. Antraip bakterijos gali sukelti įvairių burnos ir dantenų ligų, o nuolatinis blogas burnos kvapas tapti viena mažiausių blogybių.

Teigiama, kad energingai bučiuojantis sudeginama nuo 8 iki 16 kcal, o ilgai trunkantis prancūziškas bučinys sudegina net iki 50 kcal. Luisvilio universiteto (JAV) profesorius Bryantas Stamfordas tikina, kad energingas ir aistringas bučinys gali dvigubai paspartinti medžiagų apykaitos procesą ir per minutę sudeginti 2 kcal. Be to, bučiuojantis dirba apie 30 veido raumenų, tad veido oda gražėja ir tampa elastinga. Mokslininkai teigia, kad bučiniai mažina alergines odos ir kvėpavimo takų reakcijas.

Tyrimai rodo, kad bučiniai yra visapusiška nauda

Apibendrinant tyrimus: kas dažnai bučiuojasi, tas ilgiau gyvena. Bučiniai pašalina stresą, depresijas, baimes. Bučiniai yra adrenalino išmetimo į kraują priežastis, tai pakelia tonusą. Be to, bučiniai treniruoja plaučius: jeigu paprastai žmogus įkvepia apie 20 kartų į minutę, tai bučiuojantis, įkvėpimų gali būti iki 60. Bučiniai, neleidžia susidaryti raukšlėms, nes šiame maloniame procese, veikia 39 veido raumenys, kurie valdomi burna, žandikauliais (bet tai turi būti TIKRAS bučinys, o ne pakštelėjimas). Norintys lieknėti, gali papildyti savo dietą ir mankštą bučiniais: nes vienas bučinys išeikvoja nuo 12 kalorijų. Bučiuokitės sveikatai ir malonumui! Ir sekite mokslo naujienas, kas žino, ką dar duoda bučiniai…

Pasak mokslininkų, bučinys yra romantiškų jausmų, vidinio ryšio ir seksualinės aistros receptas. Romantiška meilė gali tęstis amžinai, jei “bučiuoji tinkamą žmogų”, tikina antropologė Helen Fišer iš Ratgerso universiteto Naujojo Džersio valstijoje.

Bučinys moterų ir vyrų smegenyse išskiria cheminę medžiagą oksitociną. Šis hormonas yra žinomas tuo, jog skatina vidinį ryšį tarp įsimylėjėlių, taip pat tarp motinos ir vaiko. Tiesa, tyrimo metu pastebėta, kas bučiniai tik vyrams “nuima” stresą. Moterims bučiuojantis streso hormono kortizolio nemažėja.

Tyrimo dalyviams buvo nurodyta 15 minučių bučiuotis skambant švelniai muzikai. Po to buvo tiriami jų kraujo ir seilių mėginiai, kad būtų nustatyti cheminiai pokyčiai organizme. Dalyviai, be to, atsakinėjo į anketos klausimus apie jausmus partneriui, intymumo troškimą ir romantiškus pojūčius.

Views All Time
Views All Time
49
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!