Kai apgaudinėji tą, kurį myli, vienas geriausių dalykų, kurį tu gali padaryti – užbaigti meilės romaną. Kai nusprendi užbaigti meilės romaną, tu įsipareigoji stengtis, kad tavo santykiai su tuo, kuriam buvai neištikima, pasisektų.

Tai puikus sprendimas. Dabar sunkioji dalis. Kad galėtum išsaugoti dabartinius santykius, tu turi visiems laikams užbaigti savo meilės romaną. Tai įmanoma, bet tau teks nemažai paplušėti, rašoma Ezinearticles.com.

Pirmas žingsnis

Prisipažink žmogui, kuriam buvai neištikima, kad tu turėjai meilės romaną. Kai bandai užbaigti meilės romaną, tai yra paskutinis dalykas, kurį norėtum daryti, bet tai padės tau greičiau užbaigti romaną su kitu. Kai pasakysi tam, kurį myli, kad jį apgaudinėjai, atgailauk ir maldauk atleidimo. Pasakyk jam, kad romanas baigtas ir tu padarysi viską, ko reikia, kad tik išsaugotum jūsų santykius.

Antras žingsnis

Pasakyk žmogui, su kuriuo turi meilės romaną, kad viskas baigta. Tai daryti antru žingsniu yra būtina tam, kad apsaugotum save. Žmogus, su kuriuo ruošiesi išsiskirti, gali būti labai įskaudintas ir pranešti tavo partneriui, kad tu jį apgaudinėjai. Yra daug lengviau, jei tu jam jau pasakei, kad turėjai romaną, nei tada, kai jis apie tai išgirsta iš ko nors kito. Pasakyk žmogui, su kuriuo buvai neištikima, kad tai, ką jūs darėte, buvo klaida. Svarbu, kad pasakytum jam, kad dabar tu stengsies padaryti viską, kad kiti tavo santykiai pasisektų, ir kad dėl to jis nebegali likti tavo gyvenimo dalimi.

Trečias žingsnis

Visam laikui užbaik romaną, kurį turėjai. Tai reiškia, kad nebegali su tuo, su kuriuo turėjai meilės romaną, kalbėtis, rašyti jam elektroninius laiškus, sms ar netyčia su juo susitikti. Jei jis nenorės įsiklausyti į tavo prašymą palikti tave ramybėje, tau net gali tekti užblokuoti jo telefono numerį. Visam laikui užbaigdama meilės romaną, tu turi vienintelį rimtą šansą išsaugoti santykius su savo partneriu.

Ketvirtas žingsnis

Stenkis atgauti savo mylimojo pasitikėjimą. Tam gali prireikti nemažai laiko ir pastangų. Tavo meilės romanas bus sudrebinęs jūsų santykius iš pagrindų. Tavo partneris jausis įskaudintas ir vienišas. Tu turi padaryti bet ką ir viską, ko reikia, kad išsaugotum jūsų santykius ir kad, pasibaigus tavo meilės romanui, toliau galėtumėt vystyti savo santykius.

Views All Time
Views All Time
3928
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!