Praeitą kartą išguldžiau būdus, kaip save pristatyti internete, kad merginos pajustų nenugalimą norą jums parašyti. Jūs, sekdami mano nurodymais, kruopščiai viską surašėte, tačiau taip ir negavote nė vieno laiškelio. Aišku, galite kaltinti save: “aš esu niekam neįdomus”, “aš toks netikęs, kad nesugebu intriguojamai užpildyti anketos”. Save kaltinti lengva, bet dar lengviau apkaltinti kitus.

Todėl jūs galite manyti, jog Lietuvoje nėra nė vienos jūsų vertos merginos – ypač jei iškėlėte reikalavimų kartelę taip aukštai, kad ją įveikti gali tik šuolininkė su kartimi (bet tokiu atveju ji turėtų būti Sergejus Bubka su plaukuota krūtine, o tai jums netinka). Arba galite manyti, jog jūsų humoro jausmas per subtilus, kad jį kokia nors mergina suprastų, nors labai galimas dalykas, kad tiesiog privėlėte gausybę gramatikos ir stiliaus klaidų. Tačiau jokiu būdu nenusiminkite ir nenuleiskite rankų – jūs galite pats susirasti jums patikusios merginos anketą ir jai parašyti neatremiamą laiškelį, kuris ją sužavės, suvilios ir sugundys.

Taigi kaip tokį laiškelį parašyti? Tai nėra sunku. Daug sunkiau yra perskaityti krūvą anketų “draugas.lt” ir iš “žavingų”, nepakartojamų”, “nuostabių” lietuvaičių surasti jums patinkančią merginą, – juk jūs toks išrankus. Tačiau, tarkime, kad po kelių dienų stropaus ir atkaklaus triūso jūs pagaliau radote jus dominančius egzempliorius. Ką toliau daryti? Pirmiausia reikia parašyti laišką. Tačiau nereikia tame laiške seiliotis, kad jūs išsiilgęs tikros ir tyros meilės ar nuoširdžios draugystės. Nereikia pasakoti savo istorijų apie tai, kokias turėjote merginas ir kaip jos jus paliko. Visus kas nors kada nors yra palikęs. Štai mane ne kartą yra palikęs protas; visos merginos, kurias tik pamilstu; kiekvieną sykį mane palieka mano draugas Benediktas, kai susiranda naują merginą; ir netgi kaimynų šuo Mopsis, jei jam neduodu saldainių “Sniegelis”. Ištikimi yra tik tarakonai, gyvenantys po dujine virykle. Taip pat jokiu būdu nerašykite, kad norite sekso, nors tai būtų pati tikriausia teisybė. Tiesiog jūs sukursite pavasarinės obsesijos apsėsto besočio seksualinio maniako, mosuojančio ilgu peiliu, įvaizdį.

O jūsų uždavinys yra nustebinti merginą savo originalumu ir nepakartojamumu – uždegti joje nenumaldomą norą jums parašyti. Pats paprasčiausias variantas yra toks: jūs pasirašote vieną laiškelį ir pakeisdami vardus siuntinėjate jums patikusioms merginoms. Taip jums nereiks prisiminti, ką kiekvienai parašėte, nes visoms bus išsiųstas tas pats turinys, kuris galėtų atrodytų maždaug taip:

“Labas,

Aš žinau, kad mes – tai dvi sielos, viena kitos beieškančios. Dvi tyros ir nuostabios sielos. Aš žinau, kad tu svajoji angelais ir rožėmis, o aš… O aš apie tave svajoju… Tik apie tave galvojau tuomet, kai tiesiau naftos vamzdynus Kazachstano stepėse. Ir tuomet, kai kopiau į Everestą. Ir tik apie tave svajojau, kai Ramiojo vandenyno dugne su batiskafu vaikiausi piktą kašalotą. Tik tu buvai mano galvoje, kai iki paskutinio šovinio gynėmės Afganistano kalnuose nuo baisiųjų talibų. Mano mintys buvo apie tave ir tuomet, kai Amazonės džiunglėse su paskutiniais indėnais šokome ritualinį šokį “Ninbu-timbu-limbu”. Kad ir kur nukeliaučiau, kad ir ką daryčiau, vis aš apie tave galvoju.

Tad parašyk laiškelį, mano išsvajota meile….”

Galvą dedu, jog tam tikras procentas merginų tikrai susidomės jumis. Juk jūs esate tokia nuostabi asmenybė: ne tik romantiškas (šokote šokį “Ninbu-timbu-limbu”) ir šelmiškas (vaikėtės kažkokį kašalotą), bet ir praktiškas (tiesėte naftos vamzdynus), siekiantis aukštumų (kopėte į Everestą), ką jau kalbėti apie tai, kad esate paslaptingasis agentas (it koks Džeimsas Bondas), kovojantis už taiką ir demokratijos įsigalėjimą visame pasaulyje (paskutiniai šoviniai Afganistane).

Šiuo atveju svarbiausia jūsų užduotis – nesumaišyti merginų vardų. Norėdamas to išvengti, tokio pobūdžio laiškus pradedu kreipiniu “Mano meile”. Aišku, jūs galite susigalvoti ką nors originaliau. Sakykime, galite vartoti zoologinius kreipinius: “Mano puikioji stirnyte” ar net pritaikyti prie pavasarinių nuotaikų – “Nuostabiai šlapia pavasarine varlyte”. Galite parodyti turtingą botaninių terminų žodyną: “Liaunoji pievos smilga” ar “Plačialape Kordilina” (aišku, norėdami pasipuikuoti jūs galite panaudoti ir lotynišką terminą “Cordyline fruticosa”, tačiau tuomet nesu tikras, ar ji nepagalvos, jog tai kokios nors užkrečiamos ligos pavadinimas). Jei norite būti absoliučiai originalus ir kiekvieną sykį jums rūpimą merginą pavadinti nauju gėlės vardu (ir dar su lotynišku atitikmeniu), tuomet siūlau įsigyti “Kambarinių gėlių enciklopediją”. Kai pabaigsite kambarinių gėlių arsenalą, neliūdėkite – yra dar “Sodo augalų enciklopedija“. Tad tikrai būsite apsirūpinęs įvairiais maloniais kreipiniais bent porą metų.

Be jokios abejonės, pagrindinis tokio varianto privalumas yra tai, kad greitai ir be didelių laiko sąnaudų jūs galite išsiuntinėti laiškelius gausybei merginų. Trūkumas – tai primena standartizuotą pramoninę gamybą ir planinę sovietinę ekonomiją. O juk kiekviena mergina yra subtili ir nepakartojama, tad tikrai negarantuoju, kad ją itin sužavės botaniniai ar astronominiai kreipiniai, ką jau kalbėti apie jūsų abejotinus pomėgius laisvalaikiu kažkokiose neaiškiose vietose vaikytis kažkokius kašalotus.

Tad jei esate subtilesnis, teks taikyti kitą metodą. Tačiau apie jį parašysiu – jei tik turėsiu ūpo – kitą kartą. Tad laukite.

Nuoširdžiai jūsų – rr

Views All Time
Views All Time
16241
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!