Jau ruduo. Vis daugiau laiko praleidžiame namuose ir vis dažniau – vieniši. Oficiali statistika rodo, kad meilės ryšiai dažniausiai nutrūksta vasarą, kurortinių romanų ir išsiskyrimų metu.

Tačiau vasarą ir ankstyvą rudenį naują draugą nesunku susirasti, o stojus lietaus sezonui – tai kur kas sudėtingiau. Be to, rudeninis liūdesys ir melancholija užgniaužia optimizmą, skatinantį ieškoti mylimo žmogaus.

Pradėjus raustis savyje, galima ilgam susirgti depresija ir iki pavasario narplioti savo bendravimo klaidas. Kas buvo – jau praėjo, o ko negalima pataisyti – geriau pamiršti.

Dukart į tą pačią upę neįbrisi (žinoma, išimčių gali būti). Todėl vos tik išsiskyrę pasiimkite visus savo daiktus, išskyrus dovanas. Buvusiam partneriui taip pat grąžinkite jo daiktus. Turite sudeginti atsitraukimo tiltus. Kuo greičiau tai padarysite, tuo geriau.

Psichologiškai atsigauti dažniausiai reikia nuo dviejų savaičių iki mėnesio (jeigu viską darysite teisingai). Būtina iš tikrųjų pamiršti ankstesnį ryšį. Paieškos laikotarpiu turite pasikeisti patys ir pakeisti jus supantį pasaulį, tapti patrauklesni. Rudens viduryje gera priemonė – intensyvesnis vienpusiškas darbas, kuris sugertų visas neigiamas ir teigiamas emocijas.

Po to daugiau laiko skirkite sau ir savo kaip asmenybės raidai. Ilsėkitės, vaikštinėkite, skaitykite knygas ir žiūrėkite linksmus filmus. Visa tai padės užmiršti kadaise mylėtą žmogų.

Kančios – individualus dalykas. Jos netinka nei vyrui, nei moteriai – nereikia centrinėje miesto aikštėje dejuoti ir verkti tik todėl, kad jus paliko. Nereikia visiems draugams ir pažįstamiems pasakoti savo liūdnos istorijos. Pirmiausiai bandykite pamiršti santykius, todėl kvaila be reikalo prisiminti savo meilės istoriją. Tokiomis istorijomis jūs erzinate kitus, jie turi savų problemų, o čia dar jūs… Taigi stenkitės išsaugoti bent išorinius ramybės požymius. Likite „vyriški“.

O dabar svarbiausia – neskambinkite buvusiam partneriui. Nei rytą, nei dieną, nei vakarą. Nei norėdami pasakyti ką nors gera, nei dar kartą išgirsti vis dar mylimą balsą.

Tiesiog neskambinkite. Nėra nieko blogiau, nei mintyse piešti senus vaizdus, prisiminti artimo žmogaus šypseną ir tai, kas jums vėl sukels depresiją. Meilė – tai savotiška liga. Ją išgydys tik laikas, praleistas toli nuo jausmų objekto ir minčių apie jį.

Po savotiško apsivalymo, kad neišprotėtumėte nuo realios vienatvės (vis dėlto lauke ruduo), skubiai leiskitės į kelionę, su draugais keliaukite į gerą naktinį klubą, barą su striptizu, sauna, prancūzišku vynu ir priešingos lyties atstovais. Gana greitai čia sutiksite tinkamą merginą ar vaikiną. Jums prasidės naujas gyvenimas…

Views All Time
Views All Time
3089
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!