Hot young couple taking sun bath Straipsniai.lt
|

Kaip padaryti, kad vyras pamiltų

Bet pirmiausiai reikia išsiaiškinti, ko siekiate, norėdama suvilioti vyrą. Jei jis jums reikalingas trumpiems santykiams ar net tik vienai nakčiai, tai tokiu atveju suvilioti jį – vieni niekai. Labai paprasta, net banalu.

Тiesiog reikėtų išnaudoti gamtos duotą dovaną ir viskas turėtų eiti kaip iš pypkės. Tik neaišku, moterų laimei ar vyrų nelaimei, kad jie dažniausiai užkimba ant vieno ir to paties standartinių kabliukų rinkinio: trumpučio sijonėlio, palaidinukės su gilia iškirpte, tinklinių kojinių, jos įdėmaus žvilgsnio iš po ilgų blakstienų, svaiginamo kvepalų aromato.

Vyras gali valgyti bet kokį maistą, bet ne bet ką pamilti

Straipsniai 1 reklama

Daug sudėtingesnis reikalas, jei tą stipriosios lyties sutvėrimą jau matote savo teisėto vyro vaidmenyje. Vis ryškiau imate įsivaizduoti kokio fasono suknelę pasisiūsite, kokie bateliai labiausiai tik prie jos, kai vyras ves prie altoriaus. Kartais moterų fantazijos taip toli nužingsniuoja, kad jos jau būna sugalvojusios ir savo būsimų vaikų vardus ir išsirenka vietą, kur jos laiminga šeima praleis atostogas. Tačiau, norint kad bent kažkas panašaus atsitiktų vien viliojimo nepakaks. Reikia kad vyras pamiltų. Tačiau, jei tas reikalas nė iš tolo nekvepia sėkme, o mergina turi iliuzijų, tai geriau būtų iš karto jas išsklaidyti. Nes priversti vyrą pamilti – kažin, ar įgyvendinamas uždavinys. Ne tos dvasinės substancijos, kurias galima primesti. Galima pripratinti vyrą valgyti bet kokį maistą, kad visai atsisakytų mėsos, net laikytųsi dietos. Taip pat galima jį įtikinti reguliariai daryti manikiūrą ir pedikiūrą, kad išsipešiotų lendančius plaukelius iš nosies, eitų į sporto sales. Net įmanoma pakeisti vyrišką skonį: kad vietoj mėgstamų kovinių ir siaubo filmų pradėtų žiūrėti melodramas. Visa tai – įmanoma, bet negalima priversti vyrą pamilti.

Reikia išsiaiškinti jo moters idealą

Tačiau tai nereiškia, kad šis reikalas – beviltiškas. Tiesiog reikia pamėginti tai padaryti. Jei moteris suprato, kokios gyvenimo moters ieško jos trokštamas vyras, vadinasi, ji jau įveikė ne tai, kad pusę kelio, o du trečdalius kelio į jo širdį. Beje, šiuo atveju maršrutas „per jo skrandį“ neturi nieko bendro su širdies užkariavimu. Todėl pirmas žingsnis – reikėtų išsiaiškinti jo moters idealą. Kaip tą padaryti? Stebėkite, kaip jis elgiasi su kitomis moterimis: pradedant pilka pelyte, baigiant „fyfa“. Kaip jis atsiliepia apie moteriškos lyties pažįstamas. Išsiaiškinkite, kokios buvo jo ankstesnės moterys pagal savo temperamentą, charakterį ir elgesio manieras.

Po to, priklausomai nuo konkrečios situacijos ir , suprantama, logiškų veiksmų sudarykite du savotiškus fotorobotus. Suprantama, savo.

Vyro pomėgis turėtų tapti ir moters pomėgiu

Pirmąjį pavadinkite: „štai tokia aš jam nepatikčiau šimtu procentų“ ir įtraukite į jį visus savo, švelniai kalbant, ne pačius geriausius bruožus, įpročius, elgesį, kurie, kaip jums atrodo, galėtų privesti jį prie neadekvačios reakcijos. Geriausiu atveju, sukeltų „alergiją“. Pavyzdžiui, jei vyras ne kartą prasitarė, kad nėra nieko baisesnio už rūkančią moterį, tai tikrai nevertėtų prieš pat jo nosį pūsti net ir brangaus tabako dūmus. Arba, jei jūsų mylimasis dar būdamas vystykluose verksmu palaikė kurią nors krepšinio komandą, o dabar nepraleidžia nei vienų jų rungtynių, tai jei jis išgirstų, kaip jūs pagiriate kurį nors jo mėgstamos komandos žaidėją, pridėtų jums ne vieną ir ne du pliusus to vyro akyse. Žodžiu, pasistenkite kad iki tol, kol su juo artimiau suartėsite, net ir mažiausia smulkmena neaptemdytų jūsų trokštamo vyro įspūdžio apie jus.

Didžiausia moterų nuodėmė tarp vyrų – apgaulė

O štai antras „fotorobotas“ jau turėtų būti sudarytas iš jūsų esamų ir galimų pranašumų, kurį galima būtų pavadinti “jo mėgstamiausios moters savybės, kurias neblogai būtų atrasti savyje“. Svarbiausias dalykas ir yra tai, kad šias savybes reikia atrasti savyje, o neišgalvoti jų prieš einant į pirmą, antrą ar trečią pasimatymą. Apsimesti ne tokia, kokia esate iš tikrųjų – pati blogiausia elgesio strategija iš visų galimų, kurią moteris gali pasirinkti santykiuose su vyru. Mat didelė tikimybė, kad apsimetinėjimas padės jums sudominti vyrą pažinties pradžioje, tačiau, anksčiau ar vėliau, viskas iškils viešumon. O kai klasta ar gudrybė išaiškės, tai ne tik simpatija, bet gal ir beatsirandanti vyro meilė gali akimirksniu subyrėti į šipulius. Didžiausia moterų nuodėmė tarp vyrų – apgaulė. Todėl, jei neturite kurios nors itin svarbios savybės, padedančios „supakuoti“ vyrą, geriau ir neturėkite. Juk kiekvienoje moteryje tiek daug potencialo, kad jei panorėjus, svarbiausia, pasistengus, galima aptikti savyje daug teigiamų bruožų. Tiesiog moterys neišnaudoja jų.

Svarbiausia, rasti bendrą kalbą

Beje, visos tos seniai sklandančios kalbos, kad vyrams patinka užkariauti neprieinamas gražuoles – niekai. Žinoma, yra tokių vyrų kankinių ar mazochistų, kuriuos kuo daugiau skaudina ir menkina moterys, tuo jie labiau jų trokšta. Tačiau tai daugiau išimtis nei taisyklė.

Todėl bene svarbiausių patarimų šiuo klausimu – reikėtų elgtis su savo geidžiamu objektu draugiškai. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia kabintis jam ant kaklo, įsmeigti į jį verčiantį iš koto žvilgsnį ir gundomai aplaižyti lūpas. Tai greičiau tikrų savo srities specialisčių darbas. Su vyru reikia būti tiesiog draugiška, dėmesinga, supratinga. Svarbiausia, rasti bendrą kalbą. Kitaip tariant, leisti suprasti vyrui, kad jūs suinteresuotos su juo bendrauti. Nei daugiau, nei mažiau – tik suinteresuotos. Patikėkite, vyrui tai reiškia labai daug, net daugiau nei reikia. Vos ne pusė visų vyrų nelaimingų įsimylėjimų atsitinka dėl to, kad moteris buvo jam tiesiog draugiška ir komunikabili pašnekovė. Tačiau ne vienas vyras tai suprasdavo kiek kitaip ir imdavosi nuoseklių, bet tuo pačiu atkaklių ir aktyvių veiksmų šturmuodamas jos širdį.

Vyrams labai svarbu suprasti, kad jie – medžiotojai

O čia dar vienas tarsi savaime peršasi patarimas: pasistenkite pirma atvirai neprisipažinti vyrui, kad jaučiate jam simpatiją. Juo labiau, kad jį įsimylėjote. Bent iki tol, kol santykiai kaip reikiant įsibėgės. T.y. kol jūsų bendravimas draugiškas, bičiuliškas galite pakviesti puodeliui kavos, galite pasiūlyti kartu ir linksmai praleisti laisvalaikį, galite atrasti bendrų interesų, bet jokių prisipažinimų. Tiksliau, sudarykite jausmų iliuziją ar užuominą, suteikite nematomą viltį, o jis tegul spėlioja, suka galvą. Tol, kol jis pirmas pasiduos: dėl mažiausio preteksto pradės jums skambinti, kviesti į pasimatymą, kuris suprantama turėtų būti romantiškas. Galiausiai padarykite taip (išprovokuokite jį), kad jis neištvertų ir pirmas jus pabučiuotų. Vyrams labai svarbu suprasti, kad jie yra medžiotojai, aktyvūs meilės reikaluose, o tai padeda jiems atsirasti susižavėjimo ir įsimylėjimo jausmui.

Nepradėkite laikyti jo savo nuosavybe

Ir dar vienas labai svarbus dalykas, kuris turi tiesioginę reikšmę tam, jei vyras pamilo. Kai pajutote, kad trokštamas vyras jaučia jums ne tik simpatiją, bet ir ėmė svaigti, perdūrus Amūro strėlei jo širdį, net neturėkite minties tapti padėties šeimininke, nepradėkite laikyti jo savo nuosavybe. Juo labiau nesigirkite savo draugėms, pažįstamoms ar kolegėms. Nes jei jis tai sužinotų, tvirtovės paėmimas būtų labai trumpalaikis. Todėl likite tokia pat miela ir mokančia gražiai bendrauti moterimi, kokia buvote pažinties pradžioje. Tik dar leiskite jam suprasti, kad jis jums labai artimas žmogus.

Ir tada kelias į lūkesčių ir svajonių išsipildymą apie vestuvinės suknelės spalvą, vaikų skaičių ir turkiškus ar ispaniškus pliažus, kur ilsėsis jūsų šeima bus atviras.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *